Diagnostika Delphi ds150e

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

helehou
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 11 kvě 2012, 21:32

Diagnostika Delphi ds150e

Příspěvek od helehou »

Zdravím, chtěl bych poprosit o radu. Mám problém koupil jsem tuto diagnostiku. Bylo k němu přiloženo cd se software 2.2014 . Je k tomu videonávod podle kterého postupuju. Cracknu daný soubor a při vložení vyhodí systém chybovou hlášku a načítání programu se mi zavře. Zkoušel jsem to i na jiném pc a pořád to stejné. Napadlo mě, zkusit novější verzi mělo by tma jít 3.2014. Ale nemůžu nikde najít použitelný odkaz jestli můžete poradit popřípadně poskytnout. Díky :)
blonn
Aktivista
Příspěvky: 1135
Registrován: 01 dub 2009, 19:08
Bydliště: Praha

Příspěvek od blonn »

Jestli jsi to koupil na Aukru jako já před lety tak to zahoď. Nebo aspoň já jsem to zahodil ;) Rada ne rada, ale skušenost...
GIV 1,9TDI 74kw AXR/var, EGR OFF, MAF OFF 110KW 150PS 330NM, JEDN.+HDS
Uživatelský avatar
RudisTDic
Aktivista
Příspěvky: 3287
Registrován: 02 dub 2009, 20:13
Bydliště: Jiříkov

Příspěvek od RudisTDic »

Já jí mám a fungeuje,,pak jsem někomu objednal to samý a bylo u toho špatný cd,,taky to nešlo nainstalovat,takže bych zkusil jinou instalačku..
Octavia II RS
Uživatelský avatar
zizalak
Aktivista
Příspěvky: 1262
Registrován: 12 zář 2007, 17:57

Příspěvek od zizalak »

na největším obchodě s online softwarem ulozto.cz najdeš co hledáš
jinak pozor aby to chodilo musí být připojeno k autu a svítit (třeba s B5 to nefunguje)
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

mam kamarada co si to pořídil jelikožje neduvěřivý jel osobně koupil nechal si to od prodavajícího nainstalovat vyskoušet a vše ok říka si parada frčím no po cca 3 měsících jde diagnostikovat pouze zdechlé auto jak nastartuje odpoji se to pokud se snaží spojit s nastatovaným nelze to spojit a i tak je spousta aut kde ruzně něco nejde není klon jako klon ;)

(sám si pamatuji z dávných dob před koupí origo OP COMu že jsem měl X aktualizací a variant OP COMu a každej lhal nebo nefungoval jinak)
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Uživatelský avatar
jurosdi
Aktivista
Příspěvky: 1243
Registrován: 05 pro 2009, 21:11
Bydliště: topolčany- SR

Příspěvek od jurosdi »

Napr.moja Delphi 150E nedokáže live dáta z motorovky ked dám presný kod motora. Ked navolím všetky motori(EOBD) ,tak idú aj dáta po naštartovaní...platí pre Octavia 1U a pod....
helehou
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 11 kvě 2012, 21:32

Příspěvek od helehou »

Mám teď hlavně problém , že mi nejde nainstalovat vůbec ten software co jsem k tomu dostal. Po cracknuti souboru mi vyhodí chybu když nabíhá program.
Uživatelský avatar
matesfox
Přispěvovatel
Příspěvky: 958
Registrován: 29 kvě 2014, 20:13

Příspěvek od matesfox »

dá se to nějak rozjet teda,docela by se mi hodila,funguje to na opel/renault a takové auta ?
Uživatelský avatar
jurosdi
Aktivista
Příspěvky: 1243
Registrován: 05 pro 2009, 21:11
Bydliště: topolčany- SR

Příspěvek od jurosdi »

Opel -renault my ide OK. Mám klon s činy za 38 eur. Soft 2014.2
Uživatelský avatar
matesfox
Přispěvovatel
Příspěvky: 958
Registrován: 29 kvě 2014, 20:13

Příspěvek od matesfox »

mazat chyby apodobně vše jede jo ?
Uživatelský avatar
jurosdi
Aktivista
Příspěvky: 1243
Registrován: 05 pro 2009, 21:11
Bydliště: topolčany- SR

Příspěvek od jurosdi »

Naposledy som spúštal regeneráciu FAP filtra na C8. Robil som už aj grafy z jazdy(tlak,váha atd..). Vidí to všetky jednotky .Motor,ABS,Budíky,Komfort, Akčné členy kodovanie....skrátka všetko čo ponúkajú samotné RJ v konkrétnom aute.
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Hej, lenze mozes zozbrazit iba jednu meranu hodnotu :(
Uživatelský avatar
amater
Aktivista
Příspěvky: 1115
Registrován: 07 bře 2007, 07:38
Bydliště: SK

Příspěvek od amater »

Teda neviem ci to zalezi od auta ale urcite viem ze si mozes vytvorit svoj zoznam meranych hodnot a tie potom zobrazovat naraz.... Mam sice origo Delphi ale na tom asi nezalezi.... Naposledy som na Fiate jtd mal povytahovany tlak na raily poziadavka, skutocny a teplotu a este nieco.... Robi sa to cez tie ikony vpravo dolu
Uživatelský avatar
jurosdi
Aktivista
Příspěvky: 1243
Registrován: 05 pro 2009, 21:11
Bydliště: topolčany- SR

Příspěvek od jurosdi »

Merané hodnoty idú všetky spolu v riadkovom prevedení. Napr. si vyberiem požad.tlak,realny tlak, vahu atd. Alebo si to prepnem na graf a vidím tri grafy pod sebou....
Luboss.cv
Nováček
Příspěvky: 12
Registrován: 04 lis 2010, 17:50
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Luboss.cv »

helehou píše:Mám teď hlavně problém , že mi nejde nainstalovat vůbec ten software co jsem k tomu dostal. Po cracknuti souboru mi vyhodí chybu když nabíhá program.
včera mi právě přišla z Aliexpressu a soft taky nešel aktivovat, stačilo stáhnout

Kód: Vybrat vše

 http://uloz.to/xM1TkuVd/autodiagnostika-delphi-ds150e-2014-r2-rar
a vše OK :kol1:
Ford Galaxy 1,9 TDi PD 96kW
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“