Jericho a jeho genialita

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Libor Hanzal
Přispěvovatel
Příspěvky: 548
Registrován: 24 led 2006, 14:00
Bydliště: Trhové Sviny u Č.B.

Jericho a jeho genialita

Příspěvek od Libor Hanzal »

Jericho se narodil v autodílně kterou si sám postavil.
Libor Hanzal
Přispěvovatel
Příspěvky: 548
Registrován: 24 led 2006, 14:00
Bydliště: Trhové Sviny u Č.B.

Příspěvek od Libor Hanzal »

Jericho pozná komouše dřív než mu ukáže rudou knížku.
pepe276
Aktivista
Příspěvky: 1095
Registrován: 23 led 2010, 10:25
Bydliště: Praha a okolí

Příspěvek od pepe276 »

O spoustě jedinců tady si nemyslím nic hezkého a taky to tady nezasírám takovýma pí*ovinama.
Vymysli si nějaké lepší téma, tohle je dost trapné a ubohé.
Peugeot Boxer 2.5TDi THX 79kW 1998
Peugeot 106 1.0 CDZ 37kW 1998
Citroen Jumpy 1.9TD 68 kW 1997
Citroen Berlingo 1.9D 51 kW 2000
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Myslím že mista je tu dost a jericho to je skutečný unikát, nikdy jsem nic podobného neviděl. Ať řekne kdo co chce, on je vždy v opozici a ví všechno nejlíp. Nejlepší je se mu vyhnout. Jo a FIAT a všechno z Itálie je sračka (noteeth) (noteeth) (noteeth)
pepe276
Aktivista
Příspěvky: 1095
Registrován: 23 led 2010, 10:25
Bydliště: Praha a okolí

Příspěvek od pepe276 »

fekálek píše:Myslím že mista je tu dost a jericho to je skutečný unikát, nikdy jsem nic podobného neviděl. Ať řekne kdo co chce, on je vždy v opozici a ví všechno nejlíp. Nejlepší je se mu vyhnout. Jo a FIAT a všechno z Itálie je sračka (noteeth) (noteeth) (noteeth)
Každý je nějaký a velice často se mu nedivím, že nesouhlasí s tím, co tu píšete. Jinak když už, tak radši Fiata, než předražený koncern :D
Peugeot Boxer 2.5TDi THX 79kW 1998
Peugeot 106 1.0 CDZ 37kW 1998
Citroen Jumpy 1.9TD 68 kW 1997
Citroen Berlingo 1.9D 51 kW 2000
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tak mazej na fiat forum a neotravuj tu s jerichem vzduch. Tady jsou především koncernfandové a ti kteří měli s fiatem co do činění, tak vědí co je to za šunt (crazy)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Copak soudruzi, fakta došla? Když nejste na učení, tak jste aspoň na kvičení? Libore Hanzale, asi jsi se narodil v peřince a byl tam dlouho, protože jsi divílek u věcí, které jsou běžné..Tebe možná vybavila vším maminka s tatínkem a babička přidala své úspory, ale já celou dobu, co jsem živnostník musel být v nájmu a nikdo mi nic nedal. /jestli víš co to je nájem/..A platil jsem také 10000 kč měsíčně soudruhu..Ale postupně to bylo tak neůnosné, /což většina z vás nezná, protože jste pod peřinou/, takže jsem to musel nějak řešit. Samozřejmě jako zaměstnanec bych dostal nějaké odstupné platy, ale já to musel řešit průběžně.. A jelikož jsem bydlel v činžáku, kde se do sklepa vešlo sotva kolo, a nechtěl jsem si brát úvěr, protože jej splácet při opravách na ulici není asi zrovna perspektivní, moc možností nezbylo. A současně jsem se rozváděl odkud jsem si odnesl jen knížky v tažce na zádech, a odjel na motorce . ... Takže mnoho možností nezbývalo..Tak jsem si prostě dílnu postavil na zahradě u své nové tehdy ještě milky..Je 7krát 5 metrů, jedna zdviž, šikmá střecha , mimo betonů,/které jsem dělal se ženou-já byl přidavač/a vytažení krokví nahoru včetně plechové střechy jsem si vše dělal sám. Krov jsem dělal kmitkou za 1000kč, kdy jsem si nakreslil výřezy /spíše jen od oka/ , které jsem tímto hobby přístrojem vyřezal..Nosné sloupy jsem použil svařené litinové odpady z činžáků od kamaráda, ostatní materiál bylo dřevo a to, co jsem kde v hospodářství své dnes už mojí ženy našel...Cena včetně všeho byla tak okolo 50000kč..A měl jsem svářečku Co2, kmitku, malou el. pilu, míchačku na jedno kolečko,železný materiál , hřebíky, kladivo a chuť do práce...Co je tady k smíchu, soudruzi zaměstnanci, takhle se plní sny, né kvičením a odíráním příbuzných a rodičů a nadáváním na stát...Ale to vy s vaším zabarvením neumíte, vždy koukáte vedle, kdo co má a jak mu to šmejknout.Hezký den..... :)
nepropadat panice...
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

mě se líbí jak ty o nás všech všechno víš, ale víš leda kulový. Jsi jediněj na světě co platil nájem a stavil nějakou posranou dílnu. Nech si svoje kydy pro někoho jinýho. Vyprávět ti svůj životní příběh nebudu protože by to nemělo cenu, stejně by jsi byl jednička. Jsi ubohej krachlej moula kterej si tu vylejvá svou neschopnost, asi tak
pepe276
Aktivista
Příspěvky: 1095
Registrován: 23 led 2010, 10:25
Bydliště: Praha a okolí

Příspěvek od pepe276 »

fekálek píše:Tak mazej na fiat forum a neotravuj tu s jerichem vzduch. Tady jsou především koncernfandové a ti kteří měli s fiatem co do činění, tak vědí co je to za šunt (crazy)
Opravdu hodnotné argumenty...Fiata jsem nikdy neměl, takže nevím, co bych tam dělal. Občas jsem s ním jen jezdil a nikdy žádný problém. Do sekce VW nechodím, nezajímá mne. Tak se dál ukájej se svým koncernem a vzpomínkami na staré zlaté rudé časy (LOL)
Jinak dnešní auta jsou šunt asi všechny, je to samé kurvítko...
Peugeot Boxer 2.5TDi THX 79kW 1998
Peugeot 106 1.0 CDZ 37kW 1998
Citroen Jumpy 1.9TD 68 kW 1997
Citroen Berlingo 1.9D 51 kW 2000
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

Nemusím se ničím ukájet, ale hrabu se v autech již dost dlouho na to abych věděl že co je z itálie stojí za hovno, víc nic
Uživatelský avatar
batoo
Aktivista
Příspěvky: 1325
Registrován: 30 pro 2009, 13:47

Příspěvek od batoo »

Tohle vlakno vystihuje jeho zakladatele :)
Smazat a jede se dal.
Dodge Durango 2005 AWD Limited 5.7i V8 HEMI - 257kW/570Nm - 20L/100km, 0-100 za 7s
Toyota Auris 2015 Hybrid 100kw/electro - 3L/100km, 0-100 za 10,9s
RIP - Opel Omega 2001 3.2i V6 - 160kw/320Nm - 13L/100km, 0-100 za 9s - strom vyhral nad strojem :)
sharkie5
Přispěvovatel
Příspěvky: 412
Registrován: 21 bře 2010, 23:38
Bydliště: Bohumín

Příspěvek od sharkie5 »

Domecek píše:Nemusím se ničím ukájet, ale hrabu se v autech již dost dlouho na to abych věděl že co je z itálie stojí za hovno, víc nic
no vidíš, my jsme s italským autem spokojení, to samé i s žabožroutským, btw reagoval na sračkoida, ale ty už asi ani nevíš, pod kterým nickem jsi přihlášený (LOL)
Berloš multispace 2009, 1.6 HDi, 75 poníků
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jen taková zajímavost. Teď jsem dodělal Stilo JTD, osmiventil, které mám nedaleko baráku, vím kdo s tím jezdí a co vozí..Je to rok 2003 , koupeno ojete, na tachometru má 280000 km. /koupil to když mělo asi 100000km/Zedníci za ním tahají vlek plný cementu a materiálu...Když měním olej, taky najeli i 40000km na jednu náplň. Měnil jsem dvakrát turbo, první odešlo kvůli sítku v olejové trubce...A já blbec jej tam nechal , jen jsem sítko vymyl...A oni zrovna na nový olej najeli těch 40000 km a turbo opět odešlo. Tak jsem dal opravené, vyndal sítko a už najeli zase tisíce km. Opravoval jsem zadní nápravu/silentbloky/ a pak už jen brzdy a kraviny..Teď jsem se ptal, zda už dělali spojku a majitel proč se ptáš, to bys asi věděl, ne? Nechtěl jsem věřít, že u osobáku takhle zatíženém, kdy jezdí po kotárech ji ještě nesmetli..Dovedete si představit, že by jste oktu nebo Audinu takhle zapřáhli a bez údržby takhle honili? Samozřejmě tohle nemá dvouhmotu, ale citlivé spojky u koncernu by dlouho nevydržely..O ostatním nemluvě...A šikovný zedník měl předtím benzinovou Lancii,kterou také trápil s vlekem..Proč asi přešel na Fiata? Že by byl tak blbej? Těžko, je to pragmatik... :)
nepropadat panice...
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

tak zrovna spojka na OI tdi vydrží 300tis v pohodě a je tam i dvouhmota. Nemluvím o OII to je něco jinýho
petrn
Sběrač informací
Příspěvky: 32
Registrován: 10 kvě 2013, 19:07

Příspěvek od petrn »

jericho-3 píše:Samozřejmě tohle nemá dvouhmotu, ale citlivé spojky u koncernu by dlouho nevydržely..O ostatním nemluvě...A šikovný zedník měl předtím benzinovou Lancii,kterou také trápil s vlekem..Proč asi přešel na Fiata? Že by byl tak blbej? Těžko, je to pragmatik... :)
Tak jestli JTD nemá dvouhmotu tak ty dva fiaty co sem teď dělal jsou asi exoti když jim odešla dvouhmota kterou podle tebe nemají. (LOL)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“