Jericho a jeho genialita

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já znám pouze starou řeč mechánů, novou řeč neznám, tu asi znáš ty, asi to bude věkem.. :)
nepropadat panice...
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

Forest píše:nikde v zadne diskuzi nenalezeno
Ty jak něco nenajdeš na internetě, tak to automaticky neexistuje co?

A když jsme u toho, ať si řiká kdo chce co chce, tomu se říká svoboda projevu. Štěstí pro tebe, Listinu základních práv a svobod můžeš najít dnes i online...https://www.psp.cz/docs/laws/listina.html

Chytáš zase lidi za slovíčka a jsi přechytralej, jak já nesnáším povyšování se nad druhejma, tobě až John Deere udělá to nejlepší turbo na světě, které nafoukne nafukovací pannu do jedné sekundy, tak dáš snad konečně pokoj...

Jinak jsem si pročetl těch pár stránek zpět co jsi to tady zase zkoušel s vysokou školou a povyšováním nad ostatními, které jsi zkoušel onehdá i na mě (dodnes lituji, že jsem se do takové diskuse zapojil), školu jsi nedodělal, protože jsi to dělal při práci a živnosti jsi zanechal kvůli Američanům a krizi (asi středního věku), normální zdravě uvažující člověk, který si tohle přečte se musí smát protože jsi normální vejmluva co nestojí za nic a ještě je zbabělec, potkat jsi se semnou nikdy nechtěl, protože jsi měl nějaký utkvělý strach, jsi machr jen na internetě, protože tam ti nic nehrozí. SRABE!
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

zero1724 píše:
Forest píše:nikde v zadne diskuzi nenalezeno
Ty jak něco nenajdeš na internetě, tak to automaticky neexistuje co?

A když jsme u toho, ať si řiká kdo chce co chce, tomu se říká svoboda projevu. Štěstí pro tebe, Listinu základních práv a svobod můžeš najít dnes i online...https://www.psp.cz/docs/laws/listina.html

Chytáš zase lidi za slovíčka a jsi přechytralej, jak já nesnáším povyšování se nad druhejma, tobě až John Deere udělá to nejlepší turbo na světě, které nafoukne nafukovací pannu do jedné sekundy, tak dáš snad konečně pokoj...

Jinak jsem si pročetl těch pár stránek zpět co jsi to tady zase zkoušel s vysokou školou a povyšováním nad ostatními, které jsi zkoušel onehdá i na mě (dodnes lituji, že jsem se do takové diskuse zapojil), školu jsi nedodělal, protože jsi to dělal při práci a živnosti jsi zanechal kvůli Američanům a krizi (asi středního věku), normální zdravě uvažující člověk, který si tohle přečte se musí smát protože jsi normální vejmluva co nestojí za nic a ještě je zbabělec, potkat jsi se semnou nikdy nechtěl, protože jsi měl nějaký utkvělý strach, jsi machr jen na internetě, protože tam ti nic nehrozí. SRABE!
Tu jde o to, ze Jericho machruje a pritom pak placne takovej nesmysl. Netusis (zjevne) kdy, jak a proc vzniklo toto tema ale to ti necini sebemensi problem delat zavery.

Placas nesmysly, procti si to znovu a pak to muzes opravit abys tu ze sebe nedelal hlupaka 8-)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

No to je sranda, já machruju, že používám slovo, které neznáš..Tvůj problém je ten, že jsi jen rozmazlený fracek, nic víc nic míň. Mě nevadí, že jezdíš posledními moderními modely, ani mi nevadí, když je někdo bohatý, naopak. Ale vadí mi rozmazlení frackové, kteří pořád chtějí dělat dojem, jací jsou to kabrňáci, vzdělaní a zkušení a rádi dávají osvícené rady, ale opak je pravdou...Na tobě je krásně vidět, že se snažíš dělat dojem na ostatní, protože moc dobře víš, že na to nemáš, jsi komplexák..V podstatě je mi to jedno, je to tvůj život a lidé tvého typu jsou vlastně nešťastníci, kteří touží něco znamenat , bohužel co v nich není , nelze nahradit ničím.. Takže nikomu neříkej, že machruje, a víš proč, protože machrování je právě tvá parketa..Je mi tě líto.... :(
P.S. pamatuj si, že největší machři a střelci jsou nejskromnější...a nemusí machrovat..To samozřejmě nemyslím sebe, jsem jen packal..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

jericho-3 píše:No to je sranda, já machruju, že používám slovo, které neznáš..Tvůj problém je ten, že jsi jen rozmazlený fracek, nic víc nic míň. Mě nevadí, že jezdíš posledními moderními modely, ani mi nevadí, když je někdo bohatý, naopak. Ale vadí mi rozmazlení frackové, kteří pořád chtějí dělat dojem, jací jsou to kabrňáci, vzdělaní a zkušení a rádi dávají osvícené rady, ale opak je pravdou...Na tobě je krásně vidět, že se snažíš dělat dojem na ostatní, protože moc dobře víš, že na to nemáš, jsi komplexák..V podstatě je mi to jedno, je to tvůj život a lidé tvého typu jsou vlastně nešťastníci, kteří touží něco znamenat , bohužel co v nich není , nelze nahradit ničím.. Takže nikomu neříkej, že machruje, a víš proč, protože machrování je právě tvá parketa..Je mi tě líto.... :(
P.S. pamatuj si, že největší machři a střelci jsou nejskromnější...a nemusí machrovat..To samozřejmě nemyslím sebe, jsem jen packal..
Jericho, budu se opakovat: jsi jako strelka neomylne smerujici na jih. Tvrdis o me, ze jsem rozmazleny fracek a netusis, "jak me rodice rozmazlovali". Tvrdis, ze jezdim poslednimi modely a pritom nejmladsi auto, ktere mam je z roku 2008 a duvody sdeluji prubezne: "auto z dob krize a nasledujici" mi nesmeji do baraku, protoze od krize se to zacalo srat.

Priznavam, ze jsem doposud netusil, co je komplexak ale soude dle toho jak te znam, obavam se, ze jsi mel namysli zakomplexovany clovek, co? :wink:

Je to dalsi dukaz toho, ze jsi chtel zamachrovat, nekoho sejmout ale nepodarilo se ti to, uklouzl jsi na neznalosti sveho rodneho jazyka a uchylil se k jazykotvorbe.

Netusim, proc bych mel byt zakomplexovany...ale verim, ze navzdory tomu, ze moje prispevky nectes (tvoje slova) tak mi to sam reknes ... nebot, jak sdeluje a prokazuje toto tema jsi "genialni" 8-)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

@Forest: Budu se opakovat, machruješ jen na internetu do očí bys mi to nikdy neřekl, ani mě ani nikomu jinému... Jsi jen internetový buzerant (význam si vygoogli), který žije ve své prázdné online bublině...
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

zero1724 píše:@Forest: Budu se opakovat, machruješ jen na internetu do očí bys mi to nikdy neřekl, ani mě ani nikomu jinému... Jsi jen internetový buzerant (význam si vygoogli), který žije ve své prázdné online bublině...
Tady je videt, ze me ani trochu neznas. Neznas me, nevis ale soudis a delas zavery. Nemam problem se potkat s kymkoli, kdo bude v mem zivote podnetny, nemam problemy rict komukoli do oci co si o nem myslim paklize mi nebrani ucta nebo respekt, nikoli strach a moje okoli to moc dobre vi. Ostatne, spoustu lidi v mem okoli prave nevydrzi protoze jim nemazu med kolem ust ale proste serviruji pravdu v jeji nahote - a to malokdo ustoji. Ty nejsi ani podnetny ani nekdo, kdo by mi za setkani stal. Az budes generovat neco, co je pro me zajimave, mas svoji moznost. Jsme tu na foru venujicim se zvysovani vykonu - jen tak pro shrnuti: co jsi krome toho, ze jsi popravil par VA dosahl?

Pro pobaveni k tomu "srabovi": rekl jsem do oci panu Soltysovi z Profituningu ze je podvodnik a lhar, protoze nebyl schopen argumentace na moje otacky a vytky...a to je clovek co neco dokazal (co, nebudu hodnotit).

Nicmene, moji pozornosti si muzes uzit v "nasi internetove bubline" ... az udelas nejaky projekt nebo budes produkovat ci nabizet neco, co by me zajimalo, verim ze se setkame, do te doby jsi (i v tomto pripade) jen otrava a troll :wink:

Promin, ale nehodlam v "internetove bubline" travit vikend, zajiste pochopis ;)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

Jak říkám, pojď se potkat a říct mi to do očí, do té doby jsi jen srab a mluvka... Nezajímá mě tuning ani nic okolo, toto fórum není jen o tůningu, nejsem ani tůningář, ani opravář, jsem jen člověk co má rád auta, auto mi upravoval jeden z nejlepších, nebojím se říct nejlepší úpravce jednotek EDC 15, a to pan Votava, kterého si velmi vážím, a to že moje turbo to nedává, není jeho chyba, koupil jsem ho nové, víc jsem pro to udělat nemohl, po těchto peripetiích jsem usoudil, že tůning není pro mě, je to můj názor a ten mi nikdo nevymluví... Ani ty, a to jsi toho popravil víc než mnoho... Sám víš a mnoho lidí je toho svědkem, že ani Oleg není neomylný, chybami se člověk učí... Ty neurážej něčí slovník, nevysmívej se druhým, nepovysuj své chabé vzdělání nad vzdělání jiných, ani své "znalosti a dovednosti" říká se tomu psychická šikana a za tu bych ti nařezal jako tomu mojemu VA!
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Ale ale, to je trochu ostrý,jen proto, že vytkl jerichovi svěrák destiček, no nezlob se na mě, ale jestli říká zákazníkovi, že mu vymění zadní svěrák tak co si má člověk myslet? To je opravdu terminologie mimo mísu, sorry ale v tomto musím s forestem souhlasit, jinak se do toho dál nepletu. :)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Fekálku, že řešíte takové kraviny, já to píšu mechánům tady, kteří to jistě chápou. A jelikož bývá zákazník stejného národa jako jsem já, tak samozřejmě jako právě v současnosti, kdy mám na zdviži Mazdu 626 voňavku z roku 2001/najeto 130000km/ a pán chtěl opravit ruční brzdu ,/že jde na STK/ , tak mu volám, že má v hajzlu pravý zadní svěrák -převod ruční brzdy v něm..A on povídá, to budete měnit celou kotoučovku? Já ,ne jen ten kus s pístem,kde je ten převod...A hle, novina, dva Češi se domluvili..Nikdy jsem neměl problém s komunikací, když byli zákaznici normální a ne nějací nadutí pitomci, často jsme se zasmáli a vše si vysvětlili..Pokud by většina postupovala obdobně, bylo by tady v české kotlině krásně..Bohužel je zde část magorů, kteří pořád něco řeší a život zde stěžují..Ani netušíš, jak je úžasné a spraví hned náladu potkat se s normálním člověkem., který si pořád nic nedokazuje. Je jich bohužel čím dál méně... :(
nepropadat panice...
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Ještě, že se tomu zákazníkovi nepovolil jeho zadní svěrač... :D
Čeština je krásná 8)
GIV Variant TDi ???kW
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

Mně je úplně jedno jestli jericho něčemu říká svěrák, ať si tomu doprdele říká jak chce, co vám vadí? Už jenom založení tohohle topicu je naprosto urážející, včetně toho, jak nevybíravě Forejtek uráží všechny kolem sebe, uráží vzdělání, životní zkušenosti a věk... To je absolutní dno! On tvrdí, že říká jen holou pravdu do očí, ať mi jí řekne, dojedu si kamkoliv, uvidíme jak si je silnej v kramflecích... Kdysi jsem mu psal SZ, ať jde závodit na uzavřenou trať, ať ukáží činy, vymlouval se, že by mohl ublížit zúčastněným osobám nebo jejich majetku... Co to je za hada tohle slizkýho...
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

zero1724 píše:Jak říkám, pojď se potkat a říct mi to do očí, do té doby jsi jen srab a mluvka... Nezajímá mě tuning ani nic okolo, toto fórum není jen o tůningu, nejsem ani tůningář, ani opravář, jsem jen člověk co má rád auta, auto mi upravoval jeden z nejlepších, nebojím se říct nejlepší úpravce jednotek EDC 15, a to pan Votava, kterého si velmi vážím, a to že moje turbo to nedává, není jeho chyba, koupil jsem ho nové, víc jsem pro to udělat nemohl, po těchto peripetiích jsem usoudil, že tůning není pro mě, je to můj názor a ten mi nikdo nevymluví... Ani ty, a to jsi toho popravil víc než mnoho... Sám víš a mnoho lidí je toho svědkem, že ani Oleg není neomylný, chybami se člověk učí... Ty neurážej něčí slovník, nevysmívej se druhým, nepovysuj své chabé vzdělání nad vzdělání jiných, ani své "znalosti a dovednosti" říká se tomu psychická šikana a za tu bych ti nařezal jako tomu mojemu VA!
Zajimave je, ze kdyz jsem chvalil Mirulaka ja tak to bylo tebou ohodnoceno jako vlezdoprdelkovani ale ty kdyz pochvalis tak to je pouze od srdicka, vid? :wink:
zero1724 píše:Mně je úplně jedno jestli jericho něčemu říká svěrák, ať si tomu doprdele říká jak chce, co vám vadí? Už jenom založení tohohle topicu je naprosto urážející, včetně toho, jak nevybíravě Forejtek uráží všechny kolem sebe, uráží vzdělání, životní zkušenosti a věk... To je absolutní dno! On tvrdí, že říká jen holou pravdu do očí, ať mi jí řekne, dojedu si kamkoliv, uvidíme jak si je silnej v kramflecích... Kdysi jsem mu psal SZ, ať jde závodit na uzavřenou trať, ať ukáží činy, vymlouval se, že by mohl ublížit zúčastněným osobám nebo jejich majetku... Co to je za hada tohle slizkýho...
Vidis a me to jedno neni. Clovek, ktery tu rozdava rozumy, mimo temata vnucuje svoje postoje a nazory, ve kterych se pasuje na velkyho mechanika s dlouhou praxi a nasledne se o brzdovem trmenu vyjadri jako o sveraci ... to mi proste jedno neni. Abych te ujistil: tusil jsem, ze tim mysli trmen, protoze synonymem slova svirat je trimat ale z pera "odbornika konavaneho mechana" Jericha mi to prislo prinejmensim hodne amaterske.

"Silnej v kramflecich"? A to za pomoci argumentu zakladajicich se na realite, pravde a logice nebo ze bys to psychicky nevydrzel a kdyz by ti dosly argumenty (kterych uz tady mas malo) tak by ses jako male dite uchylil k fyzickemu nasili, abys svoji "silu v kramflecich" dokazal? ;) Takovych jsem zazil ve svem zivote dost, uz od malicka, cikani v mem rodnem mestecku toto praktikovali bezne. Jestli me tak peclive sledujes, tak znas muj nazor na fyzicke nasili. Jde o to, ze clovek moji povahy, i kdyz diky fyzickemu nasili vyhraje, sam pred sebou prohraje protoze si uvedomi, ze je ve sve podstate ubozak, ze se k nemu uchylil.

Vidis, to, ze jsme si psali a ja si to nepamatuji te muze utvrdit v jednom: jsi mi lhostejny. Nicmene, verim, ze jsem se ti venoval - zjevne moje chyba. To, co pises si nejsem vedom, ze bych napsal ale na tom ani nezalezi. Priznavam, ze me zavodeni (ve smyslu soutezi) prestalo bavit v moment, kdy mi doslo, ze nevyhrava nejsilnejsi motor ale cele auto a to v moment, kdy me "pojel" vybrakovany Golf2, ktery mel dost mozna minimalne o 30 koni mene a presto jsem mu nedokazal konkurovat. To byl tusim posledni sraz na sprintech, kdy jsem se aktivne (chapej jako ridic sveho vozu, nikoliv jako byt fyzicky pritomen) ucastnil. Pro nekoho tveho formatu to bude zajiste vymluva, pro me pouze "akt uvedomeni v ramci dospivani".

Nicmene, je to prinejmensim usmevne jak moc stojis o moji pozornost (preventivne: jsem heterosexualne orientovany a zadany). Pochop, ze si ji nemuzes vynucovat, resp. muzes ale jde o to, ze ja na tvoji "hru" nehodlam pristupovat - protoze uz ted s tebou marnim svuj cas. Diskuze s tebou je pro me kontraproduktivni, nicim me neobohacuje - proc bych se s tebou mel setkavat? Jenom z toho duvodu, abych zmenil tvuj nazor na me?

Opravdu jsi tak posetily ci snad naivni, ze se domnivas, ze mi na tvem nazoru zalezi? Mas na nej pravo, to ti prislusi a mas na to pravo ale abych ho akceptoval me nutit nemuzes. Diky citaci je evidentni, ze placas nesmysly a kazdy, kdo umi do 5 pocitat nebo me alespon trochu zna tak si je toho vedom.

Mimochodem, ja se nikde neschovavam a mnoho zdejsich me zna osobne, jezdil jsem na srazy a pri praci v Dieselpoweru jsem byl k dispozici zakaznikum vicemene i 12 hodin denne, kdybych zil pouze v nejake bubline za klavesnici, nejezdim do Nitry ani se neucastnim PR akci Dieselpoweru (nezridka i jako organizator) ... obavam se, ze jediny, kdo se tu "ukryva za klavesnici a nebyl nikdy nikym viden" tak je hlavni akter tohoto topicu a tim je Jericho, ktereho zde tak srdceryvne zastavas ... jen mam neodbytny dojem, ze tady nejde o to, ze by ses chtel zastat ale jen jsi hledal nejakou zaminku (viz ta tebou sdelena priprava) aby ses do me mohl oprit, protoze jsem te nekde urazil (mozna by bylo fajn, kdybys dal odkaz, at vidime, co se te tak dotklo) ... tobe o Jericha nejde :wink: (promin Jericho, ale takova bude nejspis realita)

Jsi jenom troll, nejspise zijici ve sve (promin, ale vyuziju tveho vyjadreni) internetove bubline a prahnouci po pozornosti.

Nyni mas prostor na me nakydat co je v tvem repertoaru jak se tvym telnim otvorum jenom raci. Vzhledem k tomu, ze jsi jiz prokazal, ze nemas problem si navymyslet nesmysly, verim, ze kazdemu kdo umi alespon do 5 pocitat tak bude jasne, o co ti jde a mavne nad tim rukou ... ale kdo vi, treba ziskas pozornost a porporu nejakeho slaboducheho jedince (ci vice), kteri te podpori a budete se v tom placat tak nejak pospolu - a budes mit vysvenou pozornost (byt tedy ne moji, samozrejme) :havaj:
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

Nešikanuj a nebudu si tě všímat, šikanuj a poneseš si následky...
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tedy, čekal jsem leccos, ale že dílenská hantýrka s tímto slovem vzbudí tolik emocí, to mne nenapadlo. Když jsem byl kluk, táta na mne pokřikoval podej bachamr, siké a pod. a já se ptal, kde k tomu přišel a on povídá, no dělal jsem v reichu a takhle na mne pokřikovali němečtí mistři , tak jsem se to naučil..A když jsem nastoupil poté do dílny, tak tam byly také zajímavé názvy od chlapů, kteří dělali spolu s Němci.. Nijak mi to nevadilo na rozdíl od dneška, kdy mne kultivovaní vzdělaní redaktoři a další profíci živící se vlastní mateřštinou uvádějí v úžas a nasírají téměř nepřetržitě svojí nečeskou mluvou..Je to ostuda a už jsem uvažoval, že se dotáži na Ústavu jazyka českého , zda nejsou změněny pravidla českého jazyka..Ale tohle by jistě znalce českého jazyka a nepřekonatelného závodníka s oturbenými veterány neurazilo, protože to není jazyk mechánů, který mu tak leží na srdci.. :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“