Jericho a jeho genialita

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

zero1724 píše:Nešikanuj a nebudu si tě všímat, šikanuj a poneseš si následky...
Zastavas se cloveka, ktery (stejne jako ty) placa bez dukazu a vymysli si. Osocuje kdekoho z toho, ze je ruda pakaz apod.

Mas svych starosti a problemu malo? Prober se, nevyhrozuj a hlavne mem pripade nevyzaduj pozornost :wink:

@Jericho: Jsi opet mimo, jak je to u tebe bezne. Nejsem ani zavodnik a nejsem vlastnikem veterana (od cloveka, ktery je bych necekal takovou neznalost). Jdes z extremu do extremu: kdyz ti nevysel pokus o to me nejak dehonestovat tvrzenim, ze si vozim zadek v mladych autech tak jsi obratil o 180° stupnu a ted budes tvrdit, ze mam veterany - prokazal jsi to, co jsi o sobe v zablesku sebekritiky prohlasil: packal.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Teď

Příspěvek od jericho-3 »

Tvoje nevzdělanost pramení právě z toho, že jsi povrchní a vidíš svět průzorem jako řidič tanku v bojové poloze..Nemáš širokoůhlé vidění..Moje ohodnocení členů komunistické strany není bezdůvodné, nebo dokonce nějaká hloupá arogance, protože se to dnes může..Z jakých důvodů spoluobčané vstupovali do komunistické strany? Dle mého názoru jsou 3 možnosti, 1. z hlouposti v mladém věku, kdy uvěřili krásným slibům o ráji na zemi./dnes říkají, taková byla doba/.Což se dá i pochopit. 2. z prospěchu, protože diktatura proletariátu uzákonila pouze jednu stranu jako tu pravou a ti co byli mimo, byli nejen opomíjeni, ale často i pronásledováni a odstaveni na druhou kolej,šlo o postup v kariéře , což jsou samozřejmě i peníze, ale i touha dělat svou práci , o které se nestraníkům mohlo jen zdát..3. ti lidé prostě jsou rudí a tato ideologie byla jejich naplněním..
Ale tito lidé museli akceptovat jednu základní věc, což je legální loupež a množství svinstva s tím souvisejícím. Pokud akceptuji, že oloupit část spoluobčanů o jejich majetek, znehodnocení jejich úspor, jejich postupná likvidace, nejen fyzická, ale i morální, jejich odstavení jako untermensch za nacismu je správné, pokud akceptuji všechny zvěrstva, koncentráky a ničení celých rodin apod..Něco to o mně vypovídá..Proti tomu je lupič, který vykrade banku, jen přestupek a proto jak náckové , tak komouši měli zločince klasického typu raději než občany s jiným názorem na svět..Ale byla tady určitá "amnestie", dle mne moc humánní , což se dnes ukazuje..Po roce 1989 nikdo členy zločinné organizace KSĆ nepronásledoval, a mnoho lidí i já si naivně mysleli, že v době max. informací a možností nové doby, mnozí členové KSČ" prohlédnou", a tím tato zrůdná ideologie postupně zmizí v nenávratnu...Ale dnes je vidět, že velká část tehdejších členů opět vystrkuje růžky a pro ně platí přísloví, ŽE BÝVALÝ KOMUNISTA JE JAKO BÝVALÝ ČERNOCH..A u mne je to jen rudá pakáž..A mám zato, že teď už nastala doba, kdy promarnili šanci a je třeba se podle toho k nim chovat....U mne to tak aspoň je..Teď už může nastat už jen zůčtování... :(
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Zase meleš hovna, již asi po tísící, jsi ubohej trapáček, kterej je ukřivděnej vlastním neúspěchem. Dokázal jsi v životě hovno a zůstane tady po tobě jen smrad a kydy na diselpoweru ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

fekálku, u tebe jsou všechno ho.na, ty se divíš prostě všemu, ty mít za plotem koncentrák, tak budeš šmelit s SSmanama zlaté zuby za kořalku, protože se tě to netýká..Víš, kdy vzniká zlo? KDYŽ SE SLUŠNÍ LIDÉ DÍVAJÍ JINAM.. :(
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Jericho ty si taky svatecni ridic co.. (rofl) kdyz si strizlivej tak honem slavit .. (rofl) to je pak svatek :D
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

jericho-3 píše:...nevzdělanost...širokoůhlé ...zůčtování...
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Máš dobrý životní rozhled, ze všech věcí v životě ti zbyde je nějaké u.To je dnešní trend, většina mele o všem dokola, ale jakoukoliv odpověď nikdo nedá. Když se někoho zeptáš, když cokoliv kritizuje, jak by jsi to udělal ty, tak tě počastuje buď nějakou nadávkou, nebo ti řekne, že meleš ho.na..A vsadím se, že každý vocas má na uchu svítící placku , do které pořád čumí, svítí a kdovíco ještě..Přitom v té placce má možnost si odpovědět na mnoho otázek, pokud by si přál.Ale v podstatě je to horší než kdysi, dřív měli doma jen rádio po drátě, a informace si sháněli všude možně, ale dnes když spojíš svítící placku a mozek dotyčného , tak tento soubor je blbější než kdysi ten soubor s radiem po drátě..Člověka až děsí, jaké neznalosti jsou schopni projevit i mladí lidé nabušení vědomostni z různých škol.. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Vis, ono "Ů" te charakterizuje: navzdory tomu, ze jsem ti to jiz opakovane psal, nejdrive jsi to uznaval, nasledne napsal, ze na to nevidis, pak jsi me vyzval na nejakou "soutez v pravopisu a gramatice", tak jsi nebyl schopen a ochoten se na to zamerit a prokazujes nam, jak ti zalezi na zdejsich. Me muzes pravem vycitat jedine: carky v mych rozvitych souvetich - v tom jsem naprosto vinen a kajicne to priznavam.

Prosim, v ramci zachovani sve vlastni dustojnosti (zbytku, ktere mas): nezacinej s kolovratkem ve smyslu, ze ja nepouzivam diakritiku nebot to jsem ti uz opakovane vysvetloval ;)


Kdepak, Jericho, znam te uz dlouho.

Kdykoli jsi vystaven trefne kritice nebo je ti prokazana neschopnost ci tvoje lez, tak bud prejdes do nesmyslneho protiutoku a nebo (casteji), jako v tomto pripade se snazis zavest rec jinam, presmerovat pozornost, kecat tendencne apod.

Mimochodem, abych nebyl pouze v opozici: nazor na dnesni "mladez" mame v necem spolecnou. Irituji me "vzdelanci", kteri malou nasobilku nebo scitani celych malych cisel pocitaji v kalkulacce na mobilu nebo si nejsou schopni odvodit jak spocitat spotrebu vozu navzdory tomu, ze maji vsechny nezbytne udaje.

PS: nepouzivam "chytry telefon" (navzdory tomu, ze jej vlastnim jiz leta), vystacim si s tlacitkovym, notebookem a stolnim "zelezem", takze kdyby naaahodou to bylo mireno na me, tak opet s jistotou strelky kompasu neomylne ukazujici na jih
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

nepoužívat diakritiku a pyšnit se skvělým pravopisem, to je asi jako pyšnit se skvělým a pevným čurákem, ale dělat to starý gumákem :D
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Pálíš po nesprávným, koukni na název vlákna sorry jako, jedině založit forest a jeho genialita ?? (noteeth)
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

už jsem vychladnul, teď se jen bavím, navíc se mi povedl bezva rým :D lidi jsou nepoučitelní, srát na to :P
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

zero1724 píše:nepoužívat diakritiku a pyšnit se skvělým pravopisem, to je asi jako pyšnit se skvělým a pevným čurákem, ale dělat to starý gumákem :D
(LOL) (rofl) jo, tam se pravda vždy ukáže..A má to veelmi velký vliv nejen na ego, ale i na rodinný život ...Vždy si přitom vzpomenu na starý vtip, když pán za sebou táhne provázek a okolo jdoucímu pánovi to vrtá hlavou a tak se zeptá..Pane, proč táhnete za sebou ten provázek? No, já ho zkoušel tlačit a on se krčil.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

jericho-3 píše:
zero1724 píše:nepoužívat diakritiku a pyšnit se skvělým pravopisem, to je asi jako pyšnit se skvělým a pevným čurákem, ale dělat to starý gumákem :D
(LOL) (rofl) jo, tam se pravda vždy ukáže..A má to veelmi velký vliv nejen na ego, ale i na rodinný život ...Vždy si přitom vzpomenu na starý vtip, když pán za sebou táhne provázek a okolo jdoucímu pánovi to vrtá hlavou a tak se zeptá..Pane, proč táhnete za sebou ten provázek? No, já ho zkoušel tlačit a on se krčil.. :)
No, Jericho, snazis se, to se ti musi nechat ... ale mam dojem, ze tvoje snazi spis prokazuje tvoji "inteligenci".

Panove, me by zajimalo, na zaklade ceho se domnivate, ze bych mel nejake takove problemy. Zde opet prokazujete, ze naboje, kterymi se snazite strilet jsou prazdne. A hlavne, vase argumenty jsou na urovni deti z materske skolky.

To, ze je Jericho omezenej to je tu verejne znamo ale ze se do "tymu omezencu" prida dobrovolne a iniciativne i zero, to jsem necekal ... nu, jeho vlastni svobodna volba (musi na sebe, kdyz tak po sobe cte, byt ukrutne hrdej:wink:

Opakovani je udajne matka moudrosti (neplati zjevne u Jericha, viz. odkazovany prispevek. Tady mate tu "pravdu", kdyz nejste dostatecne potentni na to, abyste si to vyhledali (u zera, ktery me tak peclive "sleduje" bych cekal, ze to vi a nebo ma alespon potencial na to, aby si to vyhledal).
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
zero1724
Aktivista
Příspěvky: 2474
Registrován: 03 srp 2008, 21:50
Bydliště: Jižní Čechy

Příspěvek od zero1724 »

O nic nejde Foreste, jen si z tebe děláme prdel, ale že tě to furt baví odepisovat, asi máš stejnou psychickou nemoc jako my :D
Mercedes Benz S124 250d (1989) EX
Škoda Fabia 1.9 tdi (2002)
Škoda Superb 2.0 TDI (2012)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Prostě nás to asi baví, to je celý ne? (rofl)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“