mazda 6 88 kW 1,8

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

mazda 6 88 kW 1,8

Příspěvek od slovacek.milos »

borcovi se urval spojkový pedál tak jsem ho přivařil ceočkem


za pět minut přijel a problém když zapne světla tak mu zmizí displej na tachometru a displej prostřední nic neukazuje a před tím mu všechno šlo

je to skoro pravidlem moc ke mě nejezdí ale vždy přijede po mé opravě něco vyreklamovat, dal jsem si pozor svítí mu pytel to uznal ale světla jsem nezkoušel tak mě zas dostal,

pokud něco někoho napadne že když přivaříš pedál a zhroutí se komfort tak za nápady předem dík

s autem jsem nic nedělal jen zesílil rádio na volantu, ted budu muset ještě při předání auta zapínat světla kontrolovat je i displej to ja zas kurva výmrd
(LOL)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

hele, to je v prdeli...kámoš takto svařoval borcovi pedál na Transitu TDCI 2006 a odešlo tam několik věcí včetně ECU motru...dodnes to nechápeme
dohady jsou to že vařil pedál ( držák ) a kostru si dal někam na dveře nebo zámek...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

kostru jsem měl na šroubu dorazu pedálu a u sváru jsem měl hadici kde byl puštěný CO2 aby nemohlo nic hořet, řidící jednotka motoru je hned vlevo u pedálu

posledně jsem vařili nisan primera tam je to pod motorkem stěračú to byl fajer, hasičák jsme museli dát na plné pecky

držák je přímo nabodovaná v kastli
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

a jak píšeš výše - patrně za tebou přijede jenom s tím co mu jinde neudělají nebo v neděli...

"milej pane, vy za mnou jezdíte jen s vymrdama,sbohem a už se tu neukazujte" ! - to tě nenapadlo ?

dojede auto na kterým jsou nový brzdy,tlumiče,výfuk,rozvody,pneu a já nevím co a po tobě chce řešit nějaký vrzání desetkrát zvedat auto a podobný kokotiny,nefungující jednu žárovičku na podsvícení kvůli který abys rozebral půl palubky... sorry ale jeď si tam kdes nechal ranec a neotravuj mě s pičovinama....je třeba si nastavit nějaké síto a toho se držet ;)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

hm skoro všechno si udělá sám přijede jen s výmrdem, lidi nevyhazuju každému se prostě nezavděčíš

ale toto je zajímavé displeje svítí zapneš obrysovky disleje mají snížit intenzitu světla a zhasnou

vůbec nevím jak to fachčí
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

hm skoro všechno si udělá sám přijede jen s výmrdem, lidi nevyhazuju každému se prostě nezavděčíš

ale toto je zajímavé displeje svítí zapneš obrysovky disleje mají snížit intenzitu světla a zhasnou

vůbec nevím jak to fachčí
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

za mě je potřeba rozlišit ty kdo přijdou když si neví rady a vychcánky
tuhle tam byl jeden s OII zkoušel si měnit sám zd. kotouče a přední náboj což jsem zjistil až když jsem viděl že jsou všechny šrouby protočený, prostě neměl hlavu XZN tak tam natlouk imbus asi nebo torx, nevím, a pak dělal blbýho, že prý už to asi bylo nebo že jsem to udělal já

vyjel jak hasič
kdyby normálně řekl, hele mám vyjeb, zkoušel jsem to sám a nezadařilo se, neřeknu slovo a půl, navařím tam matky/šrouby a udělám mu to, ale aby tam ješte byl arogantní tak to teda ne
proto cizím tak nějak nic nedělám, někdo je fakt schopnej ti říct že tam nebylo to,to,to a te´d to dělá tohle a tohle, jo a to sklo prasklý taky nebylo atd atd... :x
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

čoveče to jsem ti měl taky přišla koc 15 let stará alfa romeo že ji nesvítí podsvícení jak pouštíš ventilátor tak jsem ji na počkání i přehodil dvě žárovečky, pod kolečkama,

za hodinu přijela scéna jak prase že jsem ji nahoře až u čelního skla prej praskl plast, a to auto nechce protože si ho koupila že má krásný interier at si ho odkoupím že ho nechce, že si koupí jiné s krásným interiérem, mlela jak kolovrátek, zalezl jsem do dílny chvilku zvonila a ......

tak to máš všude co naděláš, přijel jednou její tchán a hlásí je to fiflena blbá nevychovaná,
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

jo, někteří lidi jdou za tebou cíleně něco z tebe vyrazit, debat o prasklých / neprasklých čelních oknech tam už bylo několik, proto na to vždycky mrknu a dotyčného upozorním, popřípadě si to bliknu do telefonu a je to...
Odpovědět

Zpět na „Mazda“