Malej výkon na rostliňák

..jak jezdit na Slunečnicový, Řepkový, Olivový a podobné oleje ... a nebo, jestli někdo ještě jezdí na naftu, tak o naftě :-) či bionaftě

Moderátoři: šulda, radluk, Moderátoři

Uživatelský avatar
radluk
Aktivista
Příspěvky: 1672
Registrován: 06 čer 2006, 22:38
Bydliště: Uherske Hradiste

.

Příspěvek od radluk »

ok
Naposledy upravil(a) radluk dne 08 zář 2008, 09:15, celkem upraveno 1 x.
mirunda
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 08 čer 2006, 20:43

Příspěvek od mirunda »

Kluci moje zkušenost je taková : Mám Toyotu Hilux Pickup a jezdím už půl roku na olej s LTO poměr 50% na 50% mám tam předehřev a najeto mám na to 4 tis km. Než jsem to tam začal dávat vyměnil jsem olej v motoru a dal nový filt a od té doby jen leju směs do nádrže . Výkon uplně stejný auto přestalo kouřit ( na normál naftu při plném výkonu kouřilo černě), spotřeba pořád stejná. Výměník jsem dal před filt a stačí když je to studený tak jedu pohoda a jen se to ohřeje tak po 3 km jedu normálně a palivový filtr je potom žhavej že se na něm nedá udržet ruka - auto krásně voní a jsem zatím spokojený a až začne být zima holt přijde na řadu menší poměr míéchání a el.předehřev a potom jen čistá nafta. A zase se budu těšit na léto. Kamarád má T4 bez žádných uprav a jezdí moc moc na 50%na 50% a uplně bez problémů a to že autu dává pokouřit. To je moje zkušenost a svoje auto mám moc rád a nic špatnýho bych mu nedal.
Odpovědět

Zpět na „Jak se jezdí na rostlinu, nebo i na naftu“