mitsubichi VF21 pajero wagon, 2,8 92kW 4M49

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
UchoTD
Aktivista
Příspěvky: 3364
Registrován: 25 črc 2011, 23:22
Bydliště: B.Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od UchoTD »

problem je v čerpadle,vsaď malé čerpadielko do hadice,nech podáva naftu ,odchadza podavacie čerpadlo vo vstrekovacom,to spôsobuje tvoj problem..a rovno vymeň gufero na čerpadle.
Mitsubishi Lancer EVO VIII 366kw 670NM
Mitsubishi Lancer EVO IV 242kw
Mitsubishi Outlander 2.2DID
Mitsubishi SpaceStar 1.3MPI
VW T5 lift T6 140kw
Škoda Superb 2.0TDI 4x4
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Mám obdobný názor, taky jsem obdobu zažil, auto normálně jelo a najednou bác, chcíplo a muselo se mrskat starterem a někdy to ani nechytlo..Někdy stačí místo origo filtru dát umělohmotný filtříček na naftu a zase to jezdí...Sníží se odpor nasávání a čerpadélko uvnitř stíhá naftu dodávat..A informace od zákazníka, že je čerpadlo po opravě stojí mechána mnoho času a bohužel ne zákazníka..Mechán se s tím trápí, protože vychází z mylných informací / nebo nekvalitní opravě předtím/ a když pak na to přijde, zákazník řekne, JÁ JSEM SI TO TAKY MYSLEL... :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

UchoTD píše:problem je v čerpadle,vsaď malé čerpadielko do hadice,nech podáva naftu ,odchadza podavacie čerpadlo vo vstrekovacom,to spôsobuje tvoj problem..a rovno vymeň gufero na čerpadle.
nastartuješ auto a díváš se na filtřík přepadové hadice u nádrže vyletí tam napravidelně tři čtyaři bublinky a tůruješ motor, jezdíš v různých režimech a bublinka žádná, motor valí bez jakéhokoliv problému nevrací do nádrže bublinku

špatné čerpadlo by přeci mělo problémy a gufero které přisává vzduch tak ho přisává furt a já sedím vzadu v kufru dívám se na plastový filtřík a musel bych vidět bubliny proletí jen tři čtyři po startu
Uživatelský avatar
UchoTD
Aktivista
Příspěvky: 3364
Registrován: 25 črc 2011, 23:22
Bydliště: B.Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od UchoTD »

znova,podávacie čerpadlo vo vstrekovacom čerpadle už neplní svoju funkciu tak ako by malo-častá závada,vraz elektrické čerpadielko do hadice k privodu nafty. gufero vymenit preventívne aby sa neriedil olej s naftou ak to ma haldu kilometrov najazdene,.
Mitsubishi Lancer EVO VIII 366kw 670NM
Mitsubishi Lancer EVO IV 242kw
Mitsubishi Outlander 2.2DID
Mitsubishi SpaceStar 1.3MPI
VW T5 lift T6 140kw
Škoda Superb 2.0TDI 4x4
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="UchoTD"]znova,podávacie čerpadlo vo vstrekovacom čerpadle už neplní svoju funkciu tak ako by malo


jo to chápu přijdeš k autu motor se dvakrát převalí a chytne, za minutu chcípne, podávací čerpadlo si neplní svoji funkci,

nastartuješ dlouhým startem a jezdíš celý den dokopce z kopce na plný plyn no problém podávací čerpadlo chytne vždy druhý dech

stejný problém byl asi před čtyřmi lety, čerpadlo bylo v bošu vcelku nezjistili nic, pouze přidali startovací dávku a přetěsnili, jak se problém odstranil nikdo neví občas to zablblo,

ted majitel jezdí každý den jak čerpadlo blbne zjistím za týden

;)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

vydřenej obal + vůle v podávacím čerpadle, tuhle to kámoš řešil na nějakým starým Terranu, oprava čerpadla by přesáhla cenu vozu ( jen obal snad 22tis. + halda dalších komponent za kupu peněz, dal tam podávačku z Aukra a fachčí to...
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Miloši, zkus jak píše hubo 44, vlož tam trkač /el. podávací čerpadlo/ mezi filtr a čerpadlo a zkus to. Když podávačka v čerpadle nejde, bubliny tam nejsou, pouze se zastaví tok nafty ..Já se takhle trápil u čerpadla s blombou po go a nakonec to bylo v něm..Jinak jsem zvědav, na co přijdeš...A ještě kontrola na čerpadle ...musí tam být přetlak, zkus při běhu stáhnout tu slabou hadičku /od vstřiků/ z přepadu na čerpadle , zda půjde ven souvislý proud nafty..Pokud to bude jen čůrat, je to na hraně, chvilku to jde a pak utrum. Je možné že čerpadlo zkoušeli jen studené a pak po ohřátí se kraví...
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jo zkusím ten trkač

našel jsem tři naftové ale asi ni jeden neprojde dírou do nádrže,

pokud máte někdo link na nějaký trkač co by se vrazil jen do hadice a 12V tak dík
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="UchoTD"]raz elektrické čerpadielko do hadice k privodu nafty

prosimtě nemáš typ na to čerpadýlko co tam dát, mám jen samí do nádrže a nevlezou tam,
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Opel Kadet mel takocy cerpadlo pod autem vsazeny v hadici
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

pokud myslíš benálového tak co vím jak čerpadlo tlačilo naftu tak dlouho nevydrželo, ai mu ti navrhnu starline 12OO kč 1,1 atm
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

borec dnes přijel že od úterka ok start za klíčkem nezdechne a jede, čerpadýlko přijde zítra
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

tak trkač jsem tam vlastně měl už před měsícem ac pumpa dává O.3 atm a to nic neřešilo


čerpadlo co dá kolem 2 atm taky nic neřeší auto chytne jak vyjedu bílý dým ztrata tahu a konec

ted tam mám čerpadlo co natlačí 7 a v momentě kdy je po prvním rozjezdu problém chce to min 4 atm

čerpadlo mám z alfy romeo nebo BMW pokud je problém dvě vteřinky zmáčknu tlačítko a motor jede dál, jak už jedu no problém situace se už neopakuje jede i celý den,

uvidíme co majitel jestli vysolí desetitisíce nebo mu sptačí tlačítko help ;)

tak zatím tak co bude napíšu všem dík :havaj:
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

borec spokojený pokud je problém má tlačítko help podrží dvě sekundy a ok už si na to podvědomě zvykl, pak celý den jezdí auto ok
Odpovědět

Zpět na „Mitsubishi“