Seat toledo 1,9 tdi

Tato sekce slouží k prezentaci vozů členů tohota fóra.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
loshoubos
Přispěvovatel
Příspěvky: 141
Registrován: 27 črc 2008, 16:50
Bydliště: Chodov

Seat toledo 1,9 tdi

Příspěvek od loshoubos »

takže ahoj,přidávám foto noveho člena rodiny,doufám že bude sloužit dobře.Ještě musím poladit palubní pc jelikož nedrží paměť.Vypadá to i na výměnu dvouhmoty,ale ještě to "jezdí" tak až se vysere tak vyměním.Pokud někdo má zkušenosti s tímto autem tak budu rád za každou radu či poznatek.Jinak je to r.v. 2005 1.9 tdi 77 kw.

ObrázekObrázek
loshoubos
Přispěvovatel
Příspěvky: 141
Registrován: 27 črc 2008, 16:50
Bydliště: Chodov

Kde je turbo efekt?

Příspěvek od loshoubos »

Tak zhruba po 1000 tisíci kilometrech co jsem s autem najel jsem zjistil ze auto nema tzv "turbo efekt" asi je to tim ze je docela tezke,ma neco malo prez 2 tuny.Kdyz ho odspoda hezky od 1 stupne vytocim tak zatah tam je ale jakmile jedu treba na 4-5 a potrebuji pridat auto je line a nejede,jako by se "dusilo".MUsim podradit chte nechte.To se mi u golfa nestalo tam jsem jel za 5 prislap jsem a auto vystrelilo.No hold me bude cekat nejaky ten chip.Tak uvidim co dal.Nebo mate nejake napady jak trochu pomoci s vykonem?
Uživatelský avatar
PetrSs
Přispěvovatel
Příspěvky: 558
Registrován: 25 srp 2012, 16:57
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od PetrSs »

Pokud je auto série bez softu učitě by mu menší úprava u profi ladiče přidala na pružnosti ;)
Autoservis + Pneuservis
Golf V GTI edition 30 - big brake kit 370mm audi tt rs,APR stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR
standa123
Aktivista
Příspěvky: 2358
Registrován: 13 kvě 2014, 18:32

Příspěvek od standa123 »

PetrSs píše:Pokud je auto série bez softu učitě by mu menší úprava u profi ladiče přidala na pružnosti ;)
souhlasím. ;)
leon ARL.....serie EX.
toledo ASV......197ps/426NM EX.
leon ARL.....212/440 EX.
aktuál : leon cupra R310 CDLA - 310ps+ 450NM
loshoubos
Přispěvovatel
Příspěvky: 141
Registrován: 27 črc 2008, 16:50
Bydliště: Chodov

Příspěvek od loshoubos »

standa123 píše:
PetrSs píše:Pokud je auto série bez softu učitě by mu menší úprava u profi ladiče přidala na pružnosti ;)
souhlasím. ;)
Ano auto je v serii,je to 77kw pd.Takze me asi tedy soft nemine.Jaky je optimal (jen soft)?100kw?Da se to pouze softem?
Uživatelský avatar
PetrSs
Přispěvovatel
Příspěvky: 558
Registrován: 25 srp 2012, 16:57
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od PetrSs »

těch 140k by se dalo,záleží v jakém stavu bude hw a pak samozřejmě na ladiči
Autoservis + Pneuservis
Golf V GTI edition 30 - big brake kit 370mm audi tt rs,APR stage II+
Softwarové úpravy vozů od firmy APR
loshoubos
Přispěvovatel
Příspěvky: 141
Registrován: 27 črc 2008, 16:50
Bydliště: Chodov

Příspěvek od loshoubos »

PetrSs píše:těch 140k by se dalo,záleží v jakém stavu bude hw a pak samozřejmě na ladiči
Tak co ja pozoruji tak je asi trochu nacata dvouhmota,trochu tu cuka pri rozjezdu,ma to najeto 150 tis.No a na ladici?Pry nekde ve Frantiskovych lazni je nekdo pry "dobry" ale je bez brzdy,auto projizdi s napichlym pc a pak namerena data postuje nekam do nemecka a ty mu poslou to kolik se muze dat do vozu "upravu-cip". Me osobne se to nejak nezda.Neberte to nejak zle ale kdybych se v dieselpoweru vesel do 5000 litru za chip bez brzdy tak nevaham a jedu hned.
Ruller
Přispěvovatel
Příspěvky: 224
Registrován: 06 srp 2010, 19:40

Příspěvek od Ruller »

to že cuká při rozjezdu bych na dvouhmotu nevidel. Ta podle me bude slyset na neutral a pri zdechnuti. Ale je to jen muj nazor. Ta brzda u chipu se nedela asi jen tak :) tak nad tim nešpekuluj a priplat si za ni ;) Zase to ber tak lepsi DP, Fun nezli nejaky Xshiting
FRS chip, 312/256,HDS renovak,tlumice Bc racing ,potahy MAD, maxidot PRODANO do SK
F2 tdi
Odpovědět

Zpět na „Vozy členů fóra“