úpravy

Tato sekce slouží k prezentaci vozů členů tohota fóra.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

rubensis
Přispěvovatel
Příspěvky: 293
Registrován: 06 srp 2016, 19:43
Bydliště: Brněnsko

úpravy

Příspěvek od rubensis »

Ahoj kluci, jsou to krásné úpravy, otázka: je to i na běžný provoz,nebo jen na srazy? Co na to STK,ME. Technik M.E. mi řek, že bych neprošel.Co stím? (wallbash) smazat.
Naposledy upravil(a) rubensis dne 16 zář 2016, 17:07, celkem upraveno 1 x.
octavia combi 1.9tdi 81kw ASV Spider RS-egr.off,čip107kw/310Nm.oil catch tank, trippling on.
misocko
Přispěvovatel
Příspěvky: 440
Registrován: 21 črc 2012, 20:53
Bydliště: Hlohovec

Příspěvek od misocko »

asi si sa ntrafil s prispevkom, kam patri?
rubensis
Přispěvovatel
Příspěvky: 293
Registrován: 06 srp 2016, 19:43
Bydliště: Brněnsko

úpravy

Příspěvek od rubensis »

do jaké sekce bys to zařadil? :? přesunout.
Naposledy upravil(a) rubensis dne 18 zář 2016, 07:43, celkem upraveno 1 x.
octavia combi 1.9tdi 81kw ASV Spider RS-egr.off,čip107kw/310Nm.oil catch tank, trippling on.
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Misocko ma naprostou pravdu, pripadas mi jako nudici se posthunter (a soude dle tveho posledniho prispevku bez invence a kreativity), kteremu jde sice o informace ale na druhou stranu, paradoxne, je liny cist protoze pokud by nebyl, tak by na spoustu otazek, ktere tu klade nasel odpovedi jiz zde na foru sdelene.

Co se tohoto tematu tyce, stacilo si precist pravidla sekce. a pochopil bys, ze to sem nepatri a umistil tosem.

Doporucuji, abys kontaktoval moderatora a pozadej o presun (nejlepe smazani, protoze tohle je opravdu nesmyslne tema).

Jinak, pokud bych mel prispet v souladu se zadanim tematu tak je to vec kazdeho co snese, jak si to zaridi a do jakeho rizika je ochoten se pustit.

PS: pokud tu chces kazat, tak doufam, ze si uvedomujes, ze i chiptuning na tvem voze je nelegalni zasah do vozu :wink:
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
rubensis
Přispěvovatel
Příspěvky: 293
Registrován: 06 srp 2016, 19:43
Bydliště: Brněnsko

úpravy

Příspěvek od rubensis »

Forest, předem se omlouvám, ale nevím, proč hned taková kritika. Toto forum je snad o diskuzi ne?Nejsem líný číst, jen jsem se spletl, příště budu dávat větší pozor, kam co píšu. Nechci nikomu kázat, ale ty úpravy, nejsou laciná záležitost. Co se týče mého chipu, naprosto s Tebou souhlasím, ale M.E. ok. :roll:
octavia combi 1.9tdi 81kw ASV Spider RS-egr.off,čip107kw/310Nm.oil catch tank, trippling on.
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Re: úpravy

Příspěvek od Forest »

rubensis píše:Forest, předem se omlouvám, ale nevím, proč hned taková kritika. Toto forum je snad o diskuzi ne?Nejsem líný číst, jen jsem se spletl, příště budu dávat větší pozor, kam co píšu. Nechci nikomu kázat, ale ty úpravy, nejsou laciná záležitost. Co se týče mého chipu, naprosto s Tebou souhlasím, ale M.E. ok. :roll:
Neomlouvas se "predem" ale nasledne ;)

Proc takova kritika? Protoze za dobu, co jsem tu registrovan (a byl jsem i na predchozim foru) tak jsem tento model zazil nekolikrat. Cloveka neco nadchne, zaregistruje se a chce odpovedi hned. Nechce cist cokoli nad uroven svych potreb, nezajima ho jak funguje system, jaka jsou pravidla - hleda nejrychlejsi a nejsnadnejsi (nejlevnejsi) cestu k informacim.

Vetsina lidi, kteri radili tak se na to vykaslali prave kvuli takovym, kteri jsou lini/neschopni si cokoli nastudovat.

Co se uprav tyce, jak s tim souvisi cena uprav? Jakoze clovek do toho narve penize a nasledne o to muze prijit pri STK/ME? Zivot je jen zalezitosti systemu hodnot a priorit, preferenci, vnitrne nastavenych hranic. Demokracie jednoho konci tam, kde demokracie druheho zacina.

Nekdo je podelanej z toho, kdyz prekroci rychlost o 5km/h, druhy jezdi do limitu 2 bodu, jiny se nestara. Nepokousej se soudit, kazat, apelovat na zdravy rozum ci cokoli jineho, z pozice novacka (zjevne bez zkusenosti a znalosti ve smeru, kterym se toto forum zaobira) ti to neprislusi.

Bud rad, ze tu existuje takove forum obsahujici tolik informaci, hledej a vybirej si ty, ktere potrebujes. Nasledne, az budes mit zkusenosti a znalosti, budes mit moznost to vratit tim, ze budes sdilny a toto forum obohatis pro ostatni.

Preji prijemne proziti vikendu.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
rubensis
Přispěvovatel
Příspěvky: 293
Registrován: 06 srp 2016, 19:43
Bydliště: Brněnsko

úpravyP

Příspěvek od rubensis »

Prosím bez urážek, nejsem žádný posthunter. Věřím že jsi dobrý angličtinář, ale raději česky(jsme v česku). Nechci odpovědi hned. Získané informace zde na foru chci pro svoje zdokonalování se. Takže držet hubu a krok?. :o Věřím že jsi kultivovaný člověk, z mnoha zkušenostmi. Já je bohužel zatím nemám, ale nejsem žádný 20letý floutek, který si něco přečte, a už ze sebe dělá mechoše.První auto v rodině š 1202.Na závěr Ti též přeji pěkný víkend.Zdraví R. :)
octavia combi 1.9tdi 81kw ASV Spider RS-egr.off,čip107kw/310Nm.oil catch tank, trippling on.
Uživatelský avatar
Leon/kissiakos
Aktivista
Příspěvky: 2603
Registrován: 24 pro 2010, 13:58
Bydliště: Poprad

Příspěvek od Leon/kissiakos »

Forest je proste hovado clovek... snazi sa vsetko vediet a vsade pisat 12tis slovne komentare. Je nasraty, ze tu na fore ho uz ma kazdy dost a len dalej dokazuje aky je dement.
Nebudem si davat servitku pred usta..lebo uz oklamal a zneuzil nevedomost strasne vela ludi svojimi recami.

Preto vsetkych varujem mat nieco s nim spolocne.!
Kissiakos - Matus/seat leon ASV/ASZ : kw-? / Nm - ? vacka 9,5 + 12mm + dssr 0,360 + sachs race performance ceramic + FMIC
Leon: http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.p ... 160#533160
rubensis
Přispěvovatel
Příspěvky: 293
Registrován: 06 srp 2016, 19:43
Bydliště: Brněnsko

úpravy

Příspěvek od rubensis »

Ahoj Leon, jsem zde na foru krátkou chvíli, ale už jsem si udělal úsudek o některý členech. Měl jsem za to, že zde řešíme problémy, předáváme si zkušenosti a z Vaší pomocí, Vás AKTIVISTŮ, získáváme rady, mi méně zkušení.Od některých(bohužel)tuto radu nepocit'uji. Jsme jenom lidi a mýliti se je lidské. Je to jenom samá kritika, to psát nemůžeš, urážky atd,atd, na místo aby se pomáhalo druhým. Toto, je jenom a jenom můj názor.(nikomu tento odkaz nevnucuji). tot'vše, s pozdravem všem členům R. (offtopic)
octavia combi 1.9tdi 81kw ASV Spider RS-egr.off,čip107kw/310Nm.oil catch tank, trippling on.
Uživatelský avatar
matesfox
Přispěvovatel
Příspěvky: 958
Registrován: 29 kvě 2014, 20:13

Příspěvek od matesfox »

k tématu... je to jen o tom jakou máš známost,protože vcelku je jedno co v tom motoru máš(krom emisi) protože motor a spodek se nefotí,takže je úplně jedno že tam máš intercooler turbo 4větší a podobné capiny,oni to stejně nefotí a pokud je tvůj známy je mu to buřt....samozřejmě to neplatí když ti tam chčije olej apod...s klukama jezdíme na technicke,všichni máme 200hp+ a nikoho z nás nevyhodily,a policajty to taky nezajímá,kontrolujou gumy výbavu alkohol apod...a emise,to už je na tobě jak si to zařídíš,ale pokud máš fakt dobrý soft tak projdeš i stím...ovšem nevím co od 1 ledna...
rubensis
Přispěvovatel
Příspěvky: 293
Registrován: 06 srp 2016, 19:43
Bydliště: Brněnsko

úpravy

Příspěvek od rubensis »

ne,ne auto je technicky ve výborné kondici, v dubnu proběhla T.K. M.E. bez zápisu.Co přidávám VIF už 6r. Emisař se divil že hodnoty jsou OK. i po čipu, v podpisu. Pozháním věci a jdu do toho. Matesfox díky za info. T.K. M.E.nein. problem . :)
octavia combi 1.9tdi 81kw ASV Spider RS-egr.off,čip107kw/310Nm.oil catch tank, trippling on.
Uživatelský avatar
dusantdirs
Přispěvovatel
Příspěvky: 91
Registrován: 18 lis 2015, 18:28
Bydliště: Otrokovice u Zlina

Příspěvek od dusantdirs »

.ovšem nevím co od 1 ledna...[/quote]no bude prej masakeeerrr cennn! budu dávat ted fabku a říkal mi dotyčný,že od 2017 to bude peklo..takže tu bude asi hodně sklamanych lidi, sam sem 1 z nich.. je težké sázet jak to bude..hlavně že pojedou tatry 148...(nic proti ten stroj miluju,jen trocha dýmí)....ale je to original..a pořád jezdí,asi jim přidali DPF (R)
Škoda Fabia RS - 201 ps , TSA 220 Turbosport,Firad,HDS,Kat ON,EGR ON,Downpipe Marena tdi,Soft TDIFUN
standa123
Aktivista
Příspěvky: 2358
Registrován: 13 kvě 2014, 18:32

Příspěvek od standa123 »

dusantdirs píše:.ovšem nevím co od 1 ledna...
no bude prej masakeeerrr cennn! budu dávat ted fabku a říkal mi dotyčný,že od 2017 to bude peklo..takže tu bude asi hodně sklamanych lidi, sam sem 1 z nich.. je težké sázet jak to bude..hlavně že pojedou tatry 148...(nic proti ten stroj miluju,jen trocha dýmí)....ale je to original..a pořád jezdí,asi jim přidali DPF (R)[/quote]

porad jsou nejaky zmeny........ale prijde mi ze je to všechno stejne porad stejny....až na ty ceny
leon ARL.....serie EX.
toledo ASV......197ps/426NM EX.
leon ARL.....212/440 EX.
aktuál : leon cupra R310 CDLA - 310ps+ 450NM
Uživatelský avatar
dusantdirs
Přispěvovatel
Příspěvky: 91
Registrován: 18 lis 2015, 18:28
Bydliště: Otrokovice u Zlina

Příspěvek od dusantdirs »

no nevim (kamo) prej to bude opravdu bezesrandy.. jdu v listopadu,ale marena me upravil a mam hruzu co bude dalsi.....ze 2017 uz nepusti ani ....
Škoda Fabia RS - 201 ps , TSA 220 Turbosport,Firad,HDS,Kat ON,EGR ON,Downpipe Marena tdi,Soft TDIFUN
standa123
Aktivista
Příspěvky: 2358
Registrován: 13 kvě 2014, 18:32

Příspěvek od standa123 »

dusantdirs píše:no nevim (kamo) prej to bude opravdu bezesrandy.. jdu v listopadu,ale marena me upravil a mam hruzu co bude dalsi.....ze 2017 uz nepusti ani ....
třeba jen někdo roznáší zbytečnou paniku.......
Já sem nedavno mluvil s jednim typkem co dela emise a nerikal nic o tom ze by se něco chystalo. ........ ;)
leon ARL.....serie EX.
toledo ASV......197ps/426NM EX.
leon ARL.....212/440 EX.
aktuál : leon cupra R310 CDLA - 310ps+ 450NM
Odpovědět

Zpět na „Vozy členů fóra“