Kia Picanto 1,0 i zlobi spojka pomooooc

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ne, "nová" a vypadá to, že je to moc..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jardo ty jsi mě málem vyděsil (LOL) šel jsem do skladu a je tam nová lamala na hunaj lantra 1,9D

vzal jsem digitál a 8,56 mm v nezmačklém stavu


abych tě pobavil na štědrý den napíšu ti příběh této lamely,

přijel krkovička, řezník kupec a sedlák v jedné osobě, je zvyklý že mu někdo auto spraví za jitrničku, nebo sodovčák nepitelné slibovice a já ho poslal do háje, tak si našel opraváře který mu vyměnil spojku, ale když přibližoval převodovku vylomil mu střed lamely :roll:

řezník krkovička mu nedal ani jitrničku, vzal lano a přitáhl mi lantru před barák abych spojku pošteloval nevypíná

(LOL)
sdělal jsem převodovku a řekl mu problém (wallbash) (wallbash) (wallbash) (wallbash) (wallbash) půl roku mi lantra strašila před barákem, protože krkovička nemohl sehnat lamelu není, jen celý set za 3000 kč
(wallbash) (wallbash) (wallbash) (wallbash)

přinesl mi za půl roku set, já ho namontoval a zas problém (wallbash) (wallbash) (wallbash)
nic mi nebude platit chtěl jen namontovat lamelu a přítlačák s ložiskem prodat, výhodně, aby se mu investice zaplatili, (wallbash) (wallbash)

až když viděl že mu zas spojku vymontuju a pošlu ho do pr..... zaplatil a zmizel, jméno krkovička jsem v mobilu změnil na nebrat (hm)


dům má postavený ve stylu zámku a každý měsíc si hřeje prdel v termálech madarsko, ale krkovička no tečka (LOL) (LOL) (LOL) (LOL) (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Je to cena za dobrou zkušenost, aspoň víš, kdo už ti nesmí do dílny. Já mám takovou úchylku, že během chvilky podobné situace získám neskutečný odpor k vozu i jeho majiteli a mám to vyřešené. Zrovna kousek před štědrým dnem mi podobný volal, už při zvuku jeho hlasu jsem věděl, jak to skončí a on to i krásně ihned poznal. A dokonce mi na konec i popřál. což si mohl nechat od cesty... :)
nepropadat panice...
markr
Přispěvovatel
Příspěvky: 670
Registrován: 01 říj 2011, 16:26

Příspěvek od markr »

Jo jo taky mam par takových pacientu, ale snazim se jich zbavit. Peníze od těchto krkounu me vůbec nechybi ;) Jo jinak ta spojka dopadla tak, ze jsem disponoval lanko spojky. Byla tam velka vule a spojka chodila u podlahy. Ale stejne je tam ten hup a to pry nevadi, ze budou auto prodavat (LOL)
Odpovědět

Zpět na „Kia“