Spojka + převodovka

Pro zákazníky, kteří hledají dobrý servis. Pište sem poptávku, někdo se Vám snad z Vašeo okolí ozve

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Woko_O
Aktivista
Příspěvky: 1572
Registrován: 06 zář 2011, 20:04

Spojka + převodovka

Příspěvek od Woko_O »

Z čistě informativního hlediska..

Potřeboval bych udělat spojku se setrvákem a opravit převodovku - synchron na trojce + zkontrolovat ložiska a vyměnit olej.

Je to Golf V - 1.9TDI 77kW, převodovka 6ti kvalt GQM.

Takový blbý je, že mám již sadu spojky a olej do přeovodovky koupenej. Což by mohlo někomu vadit..

Nemám moc čas ani chuť si to udělat sám, tak bych to zkusil takhle. Nejlépe někde kolem Mělníka a okolí.

Kolik by mohla být přibližná cena? Díky
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14271
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Čoveče spíš než montáž vlastní spojky se bojím, že bude problém ulovit někoho na tu skříň. Ten VW olej proti škrtání synchronů by tam nepomohl?
Woko_O
Aktivista
Příspěvky: 1572
Registrován: 06 zář 2011, 20:04

Příspěvek od Woko_O »

Určitě ne.. tady je to už hotový. Ale pořád to zatím vypadá jen na synchron, protože když se to dělá s citem, tak se dá řadit trojka v klidu. Takže kolo ještě neni v řiti. Kdybych se jakože hecnul, tak si tu spojku udělám sám, to by nebyl takovej problém a ještě bych to zvládnul.. Pravděpodobně bych zvládnul i tu převodovku nějak s pomocí, ale vůbec se mi do toho nechce. Svojí práce mám dost a že bych to auto měl zas tolik rád, to taky ne.. takže bych klidně někomu dal vydělat nějakou tu kačku, ale bojím se že to budu muset rozkouskovat..

Buď já, nebo někdo sundá převodovku a vymění spojku a potom převodovku odvezu jinam a nebo najdu někoho kdo to udělá při jednom... což bude asi těžký..

Nejlepší by bylo sehnat v pohodě převodoku z nějaký bouračky tak za 5-6tis, to bych tam nandal a hotovo, žádný sraní. Ale těch malejech 6ti kvaltů zas tolik nebylo a když jo, tak né za takovou cenu.. bohužel..
Odpovědět

Zpět na „Poptávka - hledám servis/zaměstnance“