Readiness kody Hyundai Tucson

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Velous
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 21 úno 2010, 16:58
Bydliště: Kroměřížsko

Readiness kody Hyundai Tucson

Příspěvek od Velous »

Zdar chlapi

Jak už jistě někteří víte nebo možná nevíte,budou se na STK při měření emisí,které budou napojeny online na databázi registru kontrolovat Readiness kody,které nesmí být v chybě pro úspěšné absolvování kontroly emisí.Toto,když jsem se dozvěděl,tak jsem sáhl po kábelu VAG a diagnostika mi napsala chyba Všeobecné (Comprehensive) komponenty.Vzal jsem tedy kabel ELM 327 a ten píse totéž a navíc se nezobrazují lamdy dole je poznámka vozidlo není připraveno na měření emisí,jinou chybu to nehlásí.Auto jezdí dobře,spotřeba a zimní stary v pohodě.Nesetkal jste se někdo s takovou chybou,nebo je to pozůstatek předchozího problému,který někdo odstranil a nevymazal?

Je to Hyundai Tucson 2,0 CRDI VGT 4x4 103kw

_________________
Tucson 2,0 crdi VGT4x4 elegance 2007 :(
Hyundai Tucson 2,0 crdi 103KW
Octavia 1,8T 110 KW
Toyota Yaris 1,0 VVT
Toyota Aygo 1.0
Daewoo Matiz 0,8
Velorex 16/350
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Readiness kody Hyundai Tucson

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="Velous"] Readiness kody,které nesmí být v chybě pro úspěšné absolvování kontroly emisí.

teoreticky to tak je, v podstatě neprojde žádné auto do dvou let potkáš na silnici jen chodce a cyklisty, cikány s konskými povozy a staré mopedy, pokud si koupíš nové auto tak to nesplnuje jak je známo emise už z výroby, pracovnící stk budou ležet na gaučích a postupně budou propuštění pro nepotřebnost,
už jsem zde četl že někoho vyhodili že měl KO zadní sedačku vyhřívání které tam nikdy nebylo, mě vyhodili za P1351 jel jsem jinam a ok

musíš zjistit kde se dá úspěšně absolvovat měření emisí

jinak
hledám motor na tvoje auto 1O3 kW nejúprve se potkal a časem se zadřel přestal mazat
Naposledy upravil(a) slovacek.milos dne 18 bře 2017, 07:52, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

sám poznáš ten paradox kdy tě třeba vyhodí s novým tusonem a když jim to řádně zahulíš se svým verolexem tak projdeš (LOL)
Velous
Sběrač informací
Příspěvky: 28
Registrován: 21 úno 2010, 16:58
Bydliště: Kroměřížsko

Příspěvek od Velous »

Velorex je v pohodě,ten nechodí na emise,ani na brzdové válce,je to dvoutakt a na kanál by nevjel. (rofl) (rofl)
Hyundai Tucson 2,0 crdi 103KW
Octavia 1,8T 110 KW
Toyota Yaris 1,0 VVT
Toyota Aygo 1.0
Daewoo Matiz 0,8
Velorex 16/350
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Velous píše:Velorex je v pohodě,ten nechodí na emise,ani na brzdové válce,je to dvoutakt a na kanál by nevjel. (rofl) (rofl)
velorex je motocykl

jednou nás zastavili fízlové SNB, jeli jsme z bigbítu a oba jsme hulili, tak chtěli pokutu nakoec nás pustili všechny prachy jsme propili
Odpovědět

Zpět na „Hyundai“