rada ohledně čipu

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

TDIzero
Přispěvovatel
Příspěvky: 95
Registrován: 06 kvě 2010, 14:53
Bydliště: Drnholec

rada ohledně čipu

Příspěvek od TDIzero »

Zdarec chci si čipnout insignii 118kW a hledam někoho kdo by mi to čipnul okolí Brna /Mikulov/Břeclav předem díky za info =)
TDIzero
Přispěvovatel
Příspěvky: 95
Registrován: 06 kvě 2010, 14:53
Bydliště: Drnholec

Příspěvek od TDIzero »

http://www.autochip.eu/cz/chiptuning/ta ... p/?#detail

((( www.Autochip.eu )))je to dobry nebo nějaka katastrofa ???
Shadow065
Sběrač informací
Příspěvky: 46
Registrován: 07 úno 2017, 13:55
Bydliště: Rimavská Sobota

Příspěvek od Shadow065 »

si prečítaj recenzie o nich ja by som im auto nedával..

http://forum.skodahome.cz/topic/115299- ... -autochip/
O1 99', 1.9 TDI 66 kW AGR + Chip Profituning, EGR OFF, Eibach Pro Kit, 17" Spider
Mercedes 94' W202 C180 90Kw Sport
Kymco Dink 125 07', 150ccm Naraku Kit
TDIzero
Přispěvovatel
Příspěvky: 95
Registrován: 06 kvě 2010, 14:53
Bydliště: Drnholec

Příspěvek od TDIzero »

Ou prave ze tam měli akci na čipovani za 3750 :D z 6tis.. psal jsem i do tdi fun tam mi to udělaji prý za 10tis...
Uživatelský avatar
marena tdi
Aktivista
Příspěvky: 3597
Registrován: 02 dub 2009, 09:39
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvek od marena tdi »

A nezda se ti to podezřelé za 3700 ? Radeji zaplatím 10 000 kc s tim ze to bylo na brzdě , dostanu k tomu graf pred a po úpravě . Bude tam korektní softwer který nebude mít nežádoucí vliv na DPF a nebudeš mít povypínané chybové hlášení atd...... Jak to nekdy byva u takových podobných " nalíváren ".
Audi A3 Sportback 1.9 PD BXE 186 ps , sw TDI FUN , TSB 220 Turbosport , exhaust by Marena
EX- Octavia combi Tdi AGR 261 ps
Octaviamen
Přispěvovatel
Příspěvky: 74
Registrován: 28 zář 2013, 07:36
Odpovědi: 1
Bydliště: Most

Příspěvek od Octaviamen »

Jestli si chceš dojebat auto a vyhodit prachy zajeď k rádobi úpravcům za 3-6tis

Pokud chceš kvalitu a spolehlivost připlať a máš klid se spolehlivostí , tak TDifun zaplať

Já dal octu do Dieselpower a už 5 let spokojenost bez chyby , dával sem 8tis,

Kámoši dávali Toledo a Golfa jednomu co jim to udělal za 4 tis a mají problémy , turbo prefukovalo ,nemělo plynulý nárůst až na konec v golfu se turbo rozlítilo

Pak sami uznali že to není dát do DP a měli by klid
standa123
Aktivista
Příspěvky: 2358
Registrován: 13 kvě 2014, 18:32

Příspěvek od standa123 »

jak se říka ,, nejsem tak bohatej, abych si mohl kupovat levný věci,, ;)
leon ARL.....serie EX.
toledo ASV......197ps/426NM EX.
leon ARL.....212/440 EX.
aktuál : leon cupra R310 CDLA - 310ps+ 450NM
pavel19
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 30 bře 2017, 07:02

Příspěvek od pavel19 »

TDIzero píše:http://www.autochip.eu/cz/chiptuning/ta ... p/?#detail

((( www.Autochip.eu )))je to dobry nebo nějaka katastrofa ???

Bohužel jsem si tam nechal auto "nachipovat", , vždy na víkend sníží cenu na 3750. Pěkná chyba. Jelo to o něco víc, to jo, ale..spotřeba jako prase. Na reklamaci mě poslali do p....e, že to ostatním to funguje a mě ne, tak že je jako jasný, že to je mým autem,že mám asi špatný egr. Tak jsem jel do servisu- rozebrali, řekli že egr je v super stavu, že co jako chci, zplatil jsem a jsem zase lehčí. Až do návštěvy těchhle kouzelníků jsem neměl jediný problém a spotřeba byla super.
Teď až došetřím, tak musím jít jinam, kde mě to opraví. Proježděnejch a pro....ch peněz až až. Fkt mi z toho není do smíchu...
Uživatelský avatar
wr8
Přispěvovatel
Příspěvky: 762
Registrován: 05 úno 2007, 23:24
Bydliště: Kunštát
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wr8 »

promin,ale z toho do smíchu je.....

není nad to ušetřit za každou cenu na úpravci(=kvalitě úpravy) (hm)
Uživatelský avatar
Fabia353ZZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 405
Registrován: 30 pro 2010, 20:01

Příspěvek od Fabia353ZZ »

Ja mam 1,6 TDI CR robil mi to Zdenek TDi Fun a nelutujem ani jedno euro navyše a ani cenu ani cestu ..A to mam v Bratislave pod oknom kopec upravcov..Viem prečo som tam išiel a odvtedy 2 a pol roka 80 000km a žiadny problem auto ma 230 000km.Zdenek vie čo robí a inde by som už ani nešiel..Za mna TDI Fun alebo DP..Ja to hovorím každemu kto chce za lacno dať chipovať auto ,že ušetrene peniazeza chip našlahaš 10 nasobne do servisu a nakoniec to bud predaš alebo to dáš opravit niekomu kto vie aj čo robí a nemá to len ako biznis a hovno o tom vie !!A u DP alebo Funa sa Ti nikdy nestane že ťa pošle do pečka s nejakou chybou pokial bude oprávnena a bude suvisieť s chipom ale ver mi že tam nikdy nepojdeš lebo nikdy problem nebude s chipom od nich !!
ladulel
Přispěvovatel
Příspěvky: 106
Registrován: 06 říj 2010, 18:05
Bydliště: Ustí nad Orlicí

Js

Příspěvek od ladulel »

Js
Naposledy upravil(a) ladulel dne 19 úno 2019, 15:31, celkem upraveno 1 x.
Octávia II Rs facelift rv. 2011. CEGA...
Uživatelský avatar
UchoTD
Aktivista
Příspěvky: 3364
Registrován: 25 črc 2011, 23:22
Bydliště: B.Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od UchoTD »

stačí už len to,že "maju rovnake mapy ako x..."
a obaja si dovolia napisat,že "profesionalny"
videl som sw od autochip v 2.7bi! KATASTROFA
Mitsubishi Lancer EVO VIII 366kw 670NM
Mitsubishi Lancer EVO IV 242kw
Mitsubishi Outlander 2.2DID
Mitsubishi SpaceStar 1.3MPI
VW T5 lift T6 140kw
Škoda Superb 2.0TDI 4x4
ladulel
Přispěvovatel
Příspěvky: 106
Registrován: 06 říj 2010, 18:05
Bydliště: Ustí nad Orlicí

Js

Příspěvek od ladulel »

Js
Naposledy upravil(a) ladulel dne 19 úno 2019, 15:31, celkem upraveno 1 x.
Octávia II Rs facelift rv. 2011. CEGA...
Uživatelský avatar
Fabia353ZZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 405
Registrován: 30 pro 2010, 20:01

Příspěvek od Fabia353ZZ »

Mal som osobnu a velmi zlu skusenost MR.Cimbu :) Ale to bolo 9 rokov dozadu vtedy to každy ospevoval a aj do dnes a to su uplny lozri .Rok života a nervou a tolko penazi že som mohol mat na Fabii stage 3 a 200PS miesto toho som mal + 0 PS a stale to je zle hento je zle až ked som sa nasral a kupil som druhu riadacku a dal to chipnut jednemu chalanovi to auto strielalo okamžite s cimbu nic 0 . Po roku natahovania a investciic o auta cez 1500e nezmyselne za veci ktorym nic nebolo a už ku koncu vyhrážani sa sudom mi vratili 90% čo som im dal a gol na zaver prehodena riadacka nesedeli km a riadacku mi rozbehaval cez moj cinsky kabel :D lebo nemal ..Otras a to každy ospevuje..Amateri. Odvtedy už inde ako k Funovi nejdem a viem prečo a ten kto sa vtom pohybuje a vyzna sa vie prečo. Nie je chip ako chip a umenie len dvihnut limiteri a nic ine !! Obzvlasť pri autach s DPF kde nie je vidiet dym ale DPf si to odsere je každy chiper macher ked nie je vidiet dym a vysoke EGT = tesnenie pod hlavou ,Turbo K.O atd atd. A autochip je total brak .
Naposledy upravil(a) Fabia353ZZ dne 04 led 2018, 06:22, celkem upraveno 1 x.
cacinek
Přispěvovatel
Příspěvky: 801
Registrován: 27 led 2010, 12:32

Příspěvek od cacinek »

ladulel píše:Já jsem stím spokojenej. Ať si myslí kdo chce co chce. Podle mě je dát za nachipovani auta 10tis a výše nesmysl. Stejně to bude nalejvárna a jede každej podle stejnejch map! No zkrátka aby to byl chip na míru dle stavu auta, tak by si stím musel hrát třeba týden! A né v řádu 2 hodin, jako jsem to měl u bývalého auta od toho profika... Třeba konkrétně mám zjištěno, že firma autochip dělá do měsíce hodně aut a s takřka s 0 reklamaci. Na vlastní oči jsem viděl grafy, tržbu atd. Znám od nich člověka, který mě nemá důvod nic nalhávat. Negativní recenze na netu jsou více méně taky od rejpalů a konkurence. Nedá se na tohle spolehat...
Nemaji reklamace, protoze jejich zakaznici jsou neznalci jako ty, kterym to staci ,,nejak" nalejt, aby to jelo. Je videt, ze vubec nemas poneti o kvalitni uprave na miru.
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“