Suzuki Swift III rozložení zadních dveří???

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
kaad
Aktivista
Příspěvky: 1148
Registrován: 14 říj 2007, 15:52
Odpovědi: 1
Bydliště: okres Přerov

Suzuki Swift III rozložení zadních dveří???

Příspěvek od kaad »

Mám tu na opravu zadních levých dveří Suzuki Swift r.v. 2006. Potřebuju sundat čalounění dveří, abych je mohl vyrovnat. Nevíte někdo jak sundat kliku na stahování skla? Mi to připadá jako by ti přiblblí žluťásci tu kliku tam přilepili na pevno. Není tam žádná pojistka ani kolík... nerad bych ji poškodil, protože sehnat ji to by byl asi nadlidský úkol. Navíc zítra je pátek a to už bych ji nikde neobjednal.
Fiat Ulysse 2,0JTD a AUDI A3 S-line 125kW
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

některý auta to tam mají naražený natvrdo, fakt jen zbrat
když promáčknš plast kolem kliky nevidíš závlačku jak má třeba myslím že Renault ?
nebo dej VIN zkusím se mrknout..
Mirekdoda
Sběrač informací
Příspěvky: 25
Registrován: 18 bře 2013, 15:05
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Mirekdoda »

kaad:
a metodu ala hadřík pod kliku a střídavě tahat za jeden a druhý konec jsi vyzkoušel?
Pokud nezvedám telefon, řídím letadlo.
kaad
Aktivista
Příspěvky: 1148
Registrován: 14 říj 2007, 15:52
Odpovědi: 1
Bydliště: okres Přerov

Příspěvek od kaad »

Tak ono to tam bylo fakt přilepené nějakým sekunďákem. Chvíli jsem to páčil až to povolilo. Ale je tam drážka pro nějakou pojistku. Sundal jsem kliku i z druhých dveří a je tam ten sám systém co používá Fiat. Jen ta drážka je tak blízko ke klice, že ani při odtažení není vidět. V těch dveřích už nějaký Eman byl pojistku asi ztratil, tak to heftnul lepidlem a řekl si polibte mi každý prdel.
Fiat Ulysse 2,0JTD a AUDI A3 S-line 125kW
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

kaad píše:Tak ono to tam bylo fakt přilepené nějakým sekunďákem. Chvíli jsem to páčil až to povolilo. Ale je tam drážka pro nějakou pojistku. Sundal jsem kliku i z druhých dveří a je tam ten sám systém co používá Fiat. Jen ta drážka je tak blízko ke klice, že ani při odtažení není vidět. V těch dveřích už nějaký Eman byl pojistku asi ztratil, tak to heftnul lepidlem a řekl si polibte mi každý prdel.
nepoznáš to príslovie medzi automechanikama? "chcu videt teho K*KOTA kery to bude po mne rozebírat" (rofl)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
kaad
Aktivista
Příspěvky: 1148
Registrován: 14 říj 2007, 15:52
Odpovědi: 1
Bydliště: okres Přerov

Příspěvek od kaad »

(rofl) (rofl) (rofl)
Fiat Ulysse 2,0JTD a AUDI A3 S-line 125kW
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Automechanik, který pracuje po mě potopa je blb a ono se mu to vrátí. Já se snažím počítat s dalším rozebíráním, protože se mi často stalo, že se mi to vyplatilo, protože svět je malý a náhody se dějí...Horší je, když majitel odmítne něco namontovat kvůli ceně a mechán je pak za vola, když se další mechán zeptá majitele, který vůl to měl v ruce? Proč to nevyměnil? A majitel řekne, ale támhle Pepík Vonásek, ten to ojebal..Takže já se neptám, je to tak lepší,... :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Suzuki“