setrvak lamela a spojka 1Z

Noví uživatelé prostudovat jako první! Vytvořený souhrn témat na často probírané dotazy.
Téma mohou zakládat jen moderátoři - pokud máte nápad, kontaktujte Reeshu, nebo Dukese

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
tunks
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 15 zář 2007, 07:10

setrvak lamela a spojka 1Z

Příspěvek od tunks »

ahoj

mohli by jste mi rict jake jeobjednaci cislo setrvacniku , lamely a spojky 1Z , uz mam pritlacak z VR6 tak jeste potrebuju sehnat ten zbytek do Golfa IV , diky
Golf IV TDI 1.9 66
Uživatelský avatar
Huml
Aktivista
Příspěvky: 11068
Registrován: 23 led 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Huml »

Uživatelský avatar
skeletor
Přispěvovatel
Příspěvky: 551
Registrován: 24 pro 2007, 18:06

Re: setrvak lamela a spojka 1Z

Příspěvek od skeletor »

tunks píše:ahoj

mohli by jste mi rict jake jeobjednaci cislo setrvacniku , lamely a spojky 1Z , uz mam pritlacak z VR6 tak jeste potrebuju sehnat ten zbytek do Golfa IV , diky
narval jsem ted komplet spojku z passata 1.9D kod 1Y i se setrvákem na g3 variant 81kw AFN místo dvouhmoty a pohoda... takže by to mělo sedět i do g4 a o1.
4202susi
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 05 lis 2013, 18:20

Příspěvek od 4202susi »

čaute prosím vás mam ford galaxy 2003 85kw a mám komplet menenú spojku aj valček a ked dám spojku do záberu tak mi preskočí pedál a neviem vybrať ríchlosť aj pri spiatočke a ked idem radiť dalej tak už ide pohode už sme zúfalí a nevieme čo stým neviete niekto dakujem
Aliraza40
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 27 pro 2014, 13:11

Příspěvek od Aliraza40 »

venca - nepoznam Ta a ani ty mna.......ale prosim o tom masteni kapsy radsej nabuduce pomlcte......spolupracujem s IT a o nakupnych cenach ci uz je to Fratello Bosio alebo Firad viem toho dost.......chalani z xipfora na Vas neutocili ohladom trysiek a uvedomte si ze nemozete diktovat zakaznikom co si maju kupit to je ich slobodna vola.....mali by ste si podat ruky a snazit sa spolupracovat CZ je maly trh a budte radi ze Vas tam nie je v branzi viac.
Unlike scam JN0-660 braindumps dumps and Test king dumps training program, our best loyola
Uživatelský avatar
cin
Aktivista
Příspěvky: 1582
Registrován: 27 led 2010, 15:42
Bydliště: jihlavsko

Příspěvek od cin »

Nevim proc s tim zasiras zbytecne vlakno, si to vyrid pres SZ (offtopic)
O1 ASZ - 200 ps 436 Nm SW TDI Fun HW Marena TDI
Jawa 250 - 559
Zetor 25A
Uživatelský avatar
Pája 19
Aktivista
Příspěvky: 3483
Registrován: 15 čer 2008, 12:12
Bydliště: u pár dubic

Příspěvek od Pája 19 »

Cine ten příspěvek nad tebou je kopie Stingrayovýho příspěvku z roku 2008. Je to nějaká verze spamu. Občas se to tu objeví. Z pravidla to poznáš podle toho, že autor má jeden příspěvek a byl založen v ten den.

Originál zde:
http://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=20447
Oct asv 2000, DieselPower
Odpovědět

Zpět na „FAQ - časté dotazy - řešení, postupy“