Problém suzuki gv motor hdi

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
pavel-p7
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer 2011, 19:11

Problém suzuki gv motor hdi

Příspěvek od pavel-p7 »

Zdravím všechny mám problém s mojí suzuki grand vitara rv 2001 motor 2.0hdi 80kw 8v rhz.Při jízdě do táhlého kopce se mi stává že auto stratí tah jakoby jelo bez turba a rožne kontrolka motoru.Po dalším nastartování se auto chová zase normálně. Diagnostika píše recirkulace výfukových spalin egr.Egr vyměněn závada přetrvává píše to obvod řízení egr.Servis krčí rameny a neví co s tím. Může být v háji selenoid?Jinak hadice podltlak vše skontrolováno a ok.Poraďte prosím :?
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

Pokud pise obvod rizeni, tak asi bude zavada
v dratech
pavel-p7
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer 2011, 19:11

Příspěvek od pavel-p7 »

ještě mám dotaz jsou všechny selenoidy stejné mám tam tři a všechny jsou stejné dík.
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

Nejsou, maji jinou charakteristiku
Je mozne ze jste je spatne zapojily.
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Tam bude motor renault bejvaj ty ventily stejný mrkni na číslo a prohod je.Jinak to chce měřit ten ventil při projevu závady stěžuje si to na obvod tak bych to typoval na vedení ale samo muže se přerušovat i ta cívka a tu vyloučíš záměnou tech ventilu.
pavel-p7
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer 2011, 19:11

Příspěvek od pavel-p7 »

tak nevím mám všechny ty ventily stejné mají i stejná čísla.jsou to bosch. nevíte někdo jaké tam teda mají být.potřeboval bych výrobce a čísla abych věděl co mám sehnat.jinak jestli je to v drátech tak potěž koště.jo jinak motor nevím jestli se montoval do renaultu já mám 2.0hdi rhz 80kw výrobce psa
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Rhz je teda peugeot.Pokud jsou čísla stejny tak je mužeš zaměnit a zjistíš co zapíše.
pavel-p7
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 21 čer 2011, 19:11

Příspěvek od pavel-p7 »

díky vyzkouším to a uvidím.
Odpovědět

Zpět na „Suzuki“