B3 MTDI

Tato sekce slouží k prezentaci vozů členů tohota fóra.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

A6TDI píše:Chaapy , měl jsem ráno trochu ještě v krvi .. tak jsem se trochu přímočařeji vyjádřil .
Nema nekdo screeshot? Ja tu nebyl tak jsem o to prisel.

Mimochodem, netusim, co je mysleno pod pojmem "prumerna" ale proste je neoddiskutovatelny fakt to, co jsem napsal. Jinymi slovy, to turbo, pokud nema "termoobal" tak nema sanci pracovat pri poklidnejsi jizde dobre (rekneme optimalne). Kdo to nechape, tak at si uvedomi jak mu je, kdyz ma neco delat "rozlamany, rozespaly nebo po opici" v kontrastu s tim, kdy je odpocaty, vyspaly, rozcviceny a zahraty.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Nic , standard , že sis nevzal pilule tam bylo.
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

A6TDI píše:Nic , standard , že sis nevzal pilule tam bylo.
Nesud podle sebe ostatni. Namisto ponizovani sama sebe, zkus neco konstruktivniho, zalozeneho na faktech, vypoctech apod. ... a uz jen kvuli sobe neprispivej kdyz ses vozralej :wink:

Jinak pokud se nehodlas zbavit toho otvoru na kapote, opravdu pouvazuj nad tim termoobalem na turbo - dobra rada.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Obrázek

Švýcarský digitálky . Tohle ještě ne ale jiné už docela asi jo.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Obrázek
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Taková normální náprava :D
Obrázek
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Obrázek

OII ? Co to je ? :D
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

to máš na drevo?
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Ne, na hnůj (noteeth)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5462
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

fekálek píše:Ne, na hnůj (noteeth)
(rofl) (rofl)
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Jo taky na dřevo ty fekále :D
A čim jezdíš ty ?? Jestli to vůbec má kola? (LOL) Fekálek blbeček má OII , no to je tragéd :) A ještě ryje do lidí co tuhle jebku dávno odepsaly. :-)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Mám fungl OIII combi ty jantare, mě to vyhovuje, nemusím se rejpat každej tejden v takovým sráči jako tu fotíš ;)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Omlouvam se za offtopic ale fekálku, u O3 "nechval dne pred vecerem". V dobe, kdy techto budou plna vrakoviste, jednickove Octavie (pokud nam je EU nezakaze) budou v klidu brazdit silnice, nektere na veteranskych papirech 8-)
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Nikdy jsem OI nehaněl máš naprostou pravdu, je ale fakt, že euro zóny v Praze se blížeji a já občas do prahy ject potřebuju a to OI nedá. Mám těch aut víc, vypisovat to nebudu, nebo se na mě snese zase vlna A6hoven a o to nestojím, je to všechno český, mám to prostě rád, nepotřebuju žádný subaru abych jezdil po celý zeměkouli jen abych sehnal páčku na blikače ;)
Odpovědět

Zpět na „Vozy členů fóra“