Turbo na Galaxy I AFN

VW/Audi/Škoda/Seat - zvyšování výkonu (především TDI motory)

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
KarlosCZE
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 19 srp 2017, 14:01
Bydliště: Karlovarsko

Turbo na Galaxy I AFN

Příspěvek od KarlosCZE »

Ahoj. Chtěl jsem do Své Galaxy (rotačka 81kw) osadit větší turbo a to z motoru ASZ 96kw PD. Ale bohužel jsem od toho musel upustit, protože by to bylo na pořádnou přestavbu. Nevíte, jestli je do Galaxy možné osadit nějaký turbo bez úprav? Popřípadě jaké? Asi by se to dalo řešit nějakym hybridem. Mám tam trysky FB Sprint 764, 11mm rozdělovací hlavu na čerpadle a nevím, jestli to turbo ještě měnit nebo nechat sérii a zajet na soft.
KarlosCZE
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 19 srp 2017, 14:01
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od KarlosCZE »

Nikdo neví? Ještě se tedy zeptám, jakou má sériové turbo rezervu? Kdybych ho tam nechal spolu s tryskami sprint 764 a 11mm hlavou na čerpadle, co si potom můžu dovolit na softu?
Uživatelský avatar
mecKo
Přispěvovatel
Příspěvky: 265
Registrován: 09 pro 2014, 15:39

Příspěvek od mecKo »

KarlosCZE píše:Nikdo neví? Ještě se tedy zeptám, jakou má sériové turbo rezervu? Kdybych ho tam nechal spolu s tryskami sprint 764 a 11mm hlavou na čerpadle, co si potom můžu dovolit na softu?
1.35 Bar a cca 140 ps, zalezi od kondicie veskerych komponentov
http://mmotor.sk/ - Autoservis, chiptuning, úpravy vozidiel Trnava
KarlosCZE
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 19 srp 2017, 14:01
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od KarlosCZE »

Takže tedy nic moc. To by se dalo zvládnout i v úplný sérii a trysky s 11mm hlavou ani nevyužiji. Takže, kde sehnat hybrida na Galaxy AFN za rozunou cenu? (rofl)
Uživatelský avatar
pechy-turbo
Přispěvovatel
Příspěvky: 67
Registrován: 23 říj 2010, 17:43
Bydliště: JBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pechy-turbo »

KarlosCZE
Nováček
Příspěvky: 17
Registrován: 19 srp 2017, 14:01
Bydliště: Karlovarsko

Příspěvek od KarlosCZE »

Koukal jsem na něj, ale půjde do Galaxy?
Uživatelský avatar
pechy-turbo
Přispěvovatel
Příspěvky: 67
Registrován: 23 říj 2010, 17:43
Bydliště: JBC
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pechy-turbo »

Napiš Vorimu ať ti pošle pár fotek , ale já myslím že by mělo ..
zemanek499
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 09 lis 2017, 20:35

Příspěvek od zemanek499 »

Janoušek motrosport dělá turbo které jen zaměníš. Sám jsem ho měl ve svém sharanu 66kw, ale já musel přestavět skoro všechno kolo motoru na VNT, ale tobě to půjde kus za kus
VW SHARAN 1,9 TDI 66kw rv. 1998 , sprint 764, GT1752VA PRODÁNO

SEAT LEON 1,9 TDI 110kw rv. 2003 >124kw
Uživatelský avatar
jordee_23
Aktivista
Příspěvky: 1699
Registrován: 21 črc 2007, 08:06
Bydliště: ba-lm-Hu :s)

Re: Turbo na Galaxy I AFN

Příspěvek od jordee_23 »

KarlosCZE píše:Ahoj. Chtěl jsem do Své Galaxy (rotačka 81kw) osadit větší turbo a to z motoru ASZ 96kw PD. Ale bohužel jsem od toho musel upustit, protože by to bylo na pořádnou přestavbu. Nevíte, jestli je do Galaxy možné osadit nějaký turbo bez úprav? Popřípadě jaké? Asi by se to dalo řešit nějakym hybridem. Mám tam trysky FB Sprint 764, 11mm rozdělovací hlavu na čerpadle a nevím, jestli to turbo ještě měnit nebo nechat sérii a zajet na soft.
pozri... vsetko otazka penazi..ako vzdy. das vacsie turbo..treba vacsi IC..spojka s HDS...casom urcite...brzdy .hm ...a k HW dobry SW.....takze kolko xces do toho dat ?

mal som G3 AFN...a presiel som si vsetkym ...aj ABS slo za ABS/EDS..ci dlhsia patka... takze co vlastne xces? 140..145 koni? 160k? 180?viac ...co krutak ?? hm a na kolko ...?? :D
GIV var asz 4mot upraveny
Odpovědět

Zpět na „Zvyšování výkonu VW group (DIESEL)“