Kalos za studena po nastartova zhasne

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Utmir
Přispěvovatel
Příspěvky: 372
Registrován: 03 úno 2015, 10:10

Příspěvek od Utmir »

jericho-3 píše:Neměnil někdo svíčky? Chce to také změřit tlak benzinu , já mám obdobu, ale vím že mám v háji tlakový ventil benzinu ve stříkačce...Takže do rána mi tlak uteče a musím zapnout klíček, čerpadlo natáhne a musím párkrát zatočit, motor chcípne, podruhé a někdy i potřetí..V zimě je to lepší... :)
Ale tu auto chyti hned na drc len vyletia otacky na 2000 a potom postupom klesaju a nezastavy sa na volnobehu ale zhasne a zahada je ze to neurobí stale a dalsia vec je ze v chode motora na ceste auto po vyradeni rychlosti drzi volnobezne otacky na 1500 a postune pri dojazde klesaju
Utmir
Přispěvovatel
Příspěvky: 372
Registrován: 03 úno 2015, 10:10

Příspěvek od Utmir »

Páni tak diagnostika nic nehlási momentalne uz auto drzi 1500 volnobezné otacky a niekedy klesnu na 1100 a niekedy drzi aj 2000 aj za jazdy ked vyradim rychlost nezdá sa my ten malý PCV ventil hrkoce my ked ho zatrasiem máto tak byť?
passion
Přispěvovatel
Příspěvky: 715
Registrován: 03 úno 2006, 08:04

Příspěvek od passion »

Čo tak falošný vzduch niekde cez stvrdnutý O krúžok v saní?
Utmir
Přispěvovatel
Příspěvky: 372
Registrován: 03 úno 2015, 10:10

Příspěvek od Utmir »

passion píše:Čo tak falošný vzduch niekde cez stvrdnutý O krúžok v saní?
A kde konkretne hladat ten kruzok
Utmir
Přispěvovatel
Příspěvky: 372
Registrován: 03 úno 2015, 10:10

Příspěvek od Utmir »

passion píše:Čo tak falošný vzduch niekde cez stvrdnutý O krúžok v saní?
Keby to salo nejaky falosny vzduch bolo by to stale rovnake a tie otacky kolisu niekedy viac niekedy menej a niekedy aj vobec moze to robyt aj krokovy motorcek?
Utmir
Přispěvovatel
Příspěvky: 372
Registrován: 03 úno 2015, 10:10

Příspěvek od Utmir »

Zdravim takze stale nič vymenená aj škrtiaca klapka urobeny reset 3x10sec ,aj Pcv ventil a stale to iste auto po dlhšom stati naštartuje na brnk pričom otačky vyskočia na 2000 a potom klesaju az motor zdochne nenapada niečo niekoho nemal niekto taky problem?
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“