Volby 2018

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět

Jdu k volb?m

Ano
45
85%
Ne
8
15%
 
Celkem hlasů: 53

adbai
Přispěvovatel
Příspěvky: 769
Registrován: 04 říj 2008, 08:42
Bydliště: kolonie EU

Příspěvek od adbai »

Domecek píše:nekradu?? Jsi kurva poctivej jak padlej sníh??? Někde tu padlo, že máš nějakej neskolaudovanej vygvam ve kterým opravuješ shnilý felicie a kdo ví jestli máš ŽL, tak zase nedělej ze sebe kdoví jakýho boha, to zase nemám rád já ;)
Jelito,jako potomek bolsevika nerade,jenom znarodnuje popřípadě přemísťuje,jak to dělají jeho současné politické mrtvoly
seat 2.0 tdi
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Domecek píše:nekradu?? Jsi kurva poctivej jak padlej sníh??? Někde tu padlo, že máš nějakej neskolaudovanej vygvam ve kterým opravuješ shnilý felicie a kdo ví jestli máš ŽL, tak zase nedělej ze sebe kdoví jakýho boha, to zase nemám rád já ;)
Žádnýho boha nikdo z nikoho nedělá a ze sebe už vůbec ne..A můj nezkolaudovaný "vygvam"/chudáci indiáni/ je bouda, kde mám zdviž a dělám si tam svá auta, popřípadě něco sousedům, která nemá dveře, po zapršení tam nevyjedu a už od léta je nahoře na zdviži Mazda MX 5 bez blatníků s prasklou střechou, kterou nemohu dát ven na déšť-sníh..Protože jinak dělám úplně v jiné dílně..A musím se smát, jak různí zaměstnanci , schovaní pod peřinou a slunečníkem, kdy vše zařizuje majitel nebo stát a oni ani montérky si nekupují za vlastní se pohoršují, že moje bouda není koludovaná..Ale já se jim nedivím, protože oni ani neví víc věcí, co vše je třeba ke zkolaudované dílně..Uvědomte si soudruzi, že váš rozhled je velmi omezen a vy vidíte svět okolo sebe jen bojovým průzorem tanku s dotacemi , které vám chodí na vaše konta...Zkuste to vy poserové skočit do života bez dotací a podpor od ostatních..A výmluva, že nahoře kradou, tak proč ty naše malé krádeže vůbec zmiňovat právě ukazuje duševní úroveň dotyčného chytráka..Psal jsem to proto, protože při volbách je třeba používat mozek a domýšlet i to, co dotyčný zvolený může provést, až získá moc..Pokud tohle neuděláte, budete na důsledky koukat právě jako to tele před vraty..Nechci srovnávat, ale jistě jste viděli ty davy milovníků svého furrera, kterému mu dali 44% svých hlasů a poté při plebiscitu /přímé demokracie ala SPD/ 90% svých hlasů, aby je dovedl k totální zkáze a zmaru..Slovo pitomec je pro ně pochvala, ale takový trest si nezasloužili... :(
nepropadat panice...
WHITE-CZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 365
Registrován: 07 zář 2012, 15:52
Bydliště: Hodonínsko

Příspěvek od WHITE-CZ »

(LOL) (LOL) (LOL) (LOL) (LOL)
BMW X5 E53 3.0D 135KW
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14262
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Obrázek
WHITE-CZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 365
Registrován: 07 zář 2012, 15:52
Bydliště: Hodonínsko

Příspěvek od WHITE-CZ »

Co takhle to tady trošku obnovit, jak jste spokojení z výsledkem letošních voleb ?
BMW X5 E53 3.0D 135KW
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Vám přijde, že volby něco změní? Já myslím, že kdyby ano, tak je dávno zrušili, jak říká jeden můj kamarád, je to jen hra na čůráka :)
WHITE-CZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 365
Registrován: 07 zář 2012, 15:52
Bydliště: Hodonínsko

Příspěvek od WHITE-CZ »

Asi nebudeš daleko od pravdy (LOL) (LOL) (LOL)
BMW X5 E53 3.0D 135KW
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Proč myslíte? Že budou piráti stejní jako ANO nebo SPD? To snad ne, samozřejmě fekálek by byl nejraději, kdyby stát řídily sjezdy KSč, to věděl, že to bude správně..Mě třeba zarazila jiná věc a podle toho i "politiky" posuzuji, že třeba kandidát Pirátů na primátora Prahy Hřib vystudoval lékařskou fakultu, /všechna čest/, ale když po absolutoriu měl nastoupit, tak se mu plat zdál neodpovídající, TAK SE DAL NA AJŤÁKA, stejně mě to bavilo celou dobu, co jsem studoval, řekl..Takže sice studoval obor Radiologie , ale stejně, kolik za jeho studium zaplatil stát /občané/? Mega nebo 2 mega? Koho to sere,ne? Místo aby to vrátil svým spoluobčanům , tak má ten titul jen jako vstup k většímu platu..Takovým lidem, kteří si ničeho neváží, NEVĚŘÍM... :(
nepropadat panice...
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

tobě taky nikdo nevěří, neboj, jinak piráty opravdu nechápu kdo může volit, jedišě ty
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

<offtopic>
jericho-3 píše:Bydlím v Jižních Čechách,
Proboha kde zhruba v Jiznich Cechach? Jezdime tam na chalupu (blizko Telce) a ze by tam nebyla fauna nebo flora rict nemohu. Dokonce jsem toto leto chytil rosnicku zelenou. To stredni a vychodni Cechy jsou na tom z meho subjektivniho pohledu daleko a neporovnatelne hure.</offtopic>

Jinak otevrene priznavam, nevolil jsem ... a beru to v tomto smeru jako osobni selhani neboj jsem si nestihl vcas zaridit volicsky prukaz :oops:
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Pro komunální volby by Ti voličský průkaz nebyl nic platný, musíš odvolit v místě ...
Tyhle volby nelze opomíjet, řeší vaše nejbližší okolí, nechápu třeba tohle, ti Řeporyjští se museli zbláznit ...
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

jj, žijeme ve středu Evropy ve 21.století (LOL)
V době elektronických podpisů (cca 500CZK na rok) a datových schránek (dokonce zdarma) si nelze změnit volbu na elektronickou (hm)
GIV Variant TDi ???kW
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Slavkov píše:jj, žijeme ve středu Evropy ve 21.století (LOL)
V době elektronických podpisů (cca 500CZK na rok) a datových schránek (dokonce zdarma) si nelze změnit volbu na elektronickou (hm)

Tak to už nemá cenu volit vůbec, vyjebe stim kdejakej Nikulin z noťasu v parku na lavičce (noteeth)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Domecek píše:tobě taky nikdo nevěří, neboj, jinak piráty opravdu nechápu kdo může volit, jedišě ty
Taky netoužím, aby mě někdo věřil, čehůni věří jen pamlsku a když jim někdo řekne, jak jsou úžasní..A já piráty nevolil, ale mnozí z nich jsou tací, že by tě Domečku mohli učit číst a psát.. Já volil Kalouska , ODS už ne, když tam má Klause ml. , měl by se vrátit do školy a počítat dotace od kámošů oligarchů.. :)
P.S. a Foreste, buď rád a věř mi, že bych za to dal vše co mám, aby to bylo jinak..Nikdy jsem nečekal, že se dožiji tak hlubokého úpadku země MLÉKEM A STRDÍM OPLÝVAJÍCÍ.. :(
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

No tak vidíš, nějak ten tvůj vymodlenej kapitalismus negunguje, tak vol kalouska ať funguje líp ;)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“