Volby 2018

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět

Jdu k volb?m

Ano
45
85%
Ne
8
15%
 
Celkem hlasů: 53

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

No teď jsem ho nevolil, v těchhle volbách jsem poprvé od revoluce nebyl přítomen. A to ne proto, že mám propadlý OP , /mám pas/, ale proto, že jsem neměl koho volit..Všichni jsou NEZÁVISLÍ, včetně bývalých komoušů a ty co znám, volit nemohu, protože jsou to mrdky, a ty co neznám, také ne, nechci zvolit další neznámou .....Bohužel v komunálních volbách není žádné" představení " kandidujících, ve většině vesnic jsou jen spolky ZA KRÁSNÉ HORNÍ DOLNÍ, ZA PŘÍJEMNÉ ŽEHUŠICE, ZA ODPOVĚDNOU LHOTU, APOD..A většina přemýšlí, jak z toho trhnout, vždy je spolek pro starostu, který jim dává a těm ostatním ne, a pak zase ten druhý těm druhým/dřevo z lesa, sem tam výhodný pozemeček/ apod..Ale věřím, že jsou oblasti a vesnice, kde to dobře funguje a bude to lepší, až natáhne ta stará generace konečně brka, protože člověk vidí kandidáta a ví, v jaké uniformě chodil /LM/, nebo pobočníka okresního tajemníka atd. atd. Měli jsme zato, že se ti lidé změní, ale to jsme se spletli./bohudík jsou i tací/ :)
nepropadat panice...
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

fekálek píše:
Slavkov píše:jj, žijeme ve středu Evropy ve 21.století (LOL)
V době elektronických podpisů (cca 500CZK na rok) a datových schránek (dokonce zdarma) si nelze změnit volbu na elektronickou (hm)

Tak to už nemá cenu volit vůbec, vyjebe stim kdejakej Nikulin z noťasu v parku na lavičce (noteeth)
TWL, ty jsi i zkušený ajťák a hacker, jo??? (rofl)

Ty máš nějaké informace o prolomení DS na straně poskytovatele či během komunikace se servery?
U EP, kde je privátní a veřejná část klíče si také velmi rád poslechnu, jak na to ten "Nikulin s noťasem" půjde... ?
O blbečcích s automaticky vyplněnými hesly či volně přístupným klíčem se samozřejmě nebavím, to je klasický problém uživatelů...

Jenom bych rád připomenul, že tímto způsobem lze již běžně podávat DP, komunikovat s úřady...

P.S. O tom, že nemá cenu volit se bavit nechci... protože Franta s Pepou si to jako zkušení bafuňáři stejně nějak dohodnou... (wallbash)
GIV Variant TDi ???kW
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

To je demoška , jednou za čtyři roky si zvolit zjeba ,kterej vše zjebe a ještě si daji zlatý padáky (rofl) To se to pak vládne těm zjebům :-D
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Co ti brání, se do toho dát taky? Co je to zlatý padák? To se nedává jen tak z plezíru, mají to manageři a šéfové velkých firem, kde jde o velké peníze a velkou zodpovědnost, musíš mít vzdělání a zkušenosti, nejen slinit tady na foru. Když přijde borec, který vytáhne firmu z červených čísel do černých s perspektivou růstu , tam jde o miliardy a o takové jako jsi ty v montérkách..Samozřejmě různé pijavice ve státních službách je něco jiného, a mě třeba nevadí, když i nějakého státního úředníka zaplatí velmi nadstandartně , ale nesmí to být plošné, kdy každá krysa, prolezlá nějakou školou má plat vyšší než obdobný zaměstnanec soukromé firmy..Život je složitější, než někde s maznicí mazat červené mazničky a mě to teda nikdy neomračovalo, protože přece nemůže mít stejně konstruktér mostní konstrukce , který to vše spočítá a referent ministerstva kdoví čeho...Uvědom si, stejně jako já, že jsme jen šmíráci v montérkách..
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

To se pleteš on ne, je to miliardář koblihář :D
WHITE-CZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 365
Registrován: 07 zář 2012, 15:52
Bydliště: Hodonínsko

Příspěvek od WHITE-CZ »

Jak já mám rád tuhle diskuzi, vždy se dobře bavím (LOL) (LOL) (LOL) (LOL)
BMW X5 E53 3.0D 135KW
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Tak se taky přidej, ať se to oživí.. :)
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

WHITE-CZ píše:Jak já mám rád tuhle diskuzi, vždy se dobře bavím (LOL) (LOL) (LOL) (LOL)
Neboj bavíme se všichni, jinak by byla nuda, jojo přidej se, postav se na nějakou stranu barikády a nebo založ svoji (noteeth)
WHITE-CZ
Přispěvovatel
Příspěvky: 365
Registrován: 07 zář 2012, 15:52
Bydliště: Hodonínsko

Příspěvek od WHITE-CZ »

Obrázek

(LOL) (LOL) (LOL) (LOL) (LOL) (LOL) (LOL) (LOL) (LOL)
BMW X5 E53 3.0D 135KW
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14266
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

(rofl)
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

(rofl) Babiš kurva dobréé (rofl)
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

Domecek píše:Babiš kurva
Smele ale trefne podano.


Jinak ja jsem si kvuli volbam zajel do Trebechovic. V moment, kdy by to mel vyhrat "MVDr. Pavel Bělobrádek Ph.D., MPA KDU-ČSL, 41 let, veterinární lékař, poslanec" tak bych se s tim velice spatne ztotoznoval. Dle slov jemu blizkych je to netahlo a udajne stejne netahlo jako jeho otec. Navic, absolutne nechapu, jak je technicky mozne, ze je poslancem nekdo s roztrousenou sklerozou.

Osobne bych tam nejspis snesl radeji technicky zdatneho stredoskolaka (minule, nikoliv soucasne doby) nezli nejakyho zvireciho felcara (a jeste k tomu neschopneho). Mel jsem ho osobne pozorovat pri teto akci v Orlickych horach a jeho chovani mi nepripadalo vhodne pro cloveka na jeho miste.

Takze predpokladam, ze se snazi "jenom" prezit bez prace. Uprimne receno, nemam moc radost, ze jsem volil ODS - brig.gen.v.v. Mgr. Martin Červíček ODS, 46 let, 1. náměstek hejtmana ale je to volba mensiho zla. Bohuzel, zde, v teto zemi se jiz asi nejspis neda volit nic jineho.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To právě to, někdo kdo má roztroušenou sklerozu, a jde do toho, má můj obdiv. I když nejsem nějakým jeho fanouškem, má aspoň základy, které jsou dneska potřebné a on umí odejít, to že skončí ve vedení avizoval ještě před volbou..A nejvíc mne "rozesmálo", že je netáhlo..Ty jsi Foreste TÁHLO? Já být tebou, tak bych tohle nepoužíval a třeba to, že jeho otec byl taky netáhlo...Připomínáš mi jednoho primitiva, který zrovna nedávno komentoval úmrtí jedné známé krasavice z mládí a řekl, VÍŠ CO JE /BYLA/ ONA ZAČ? Byla to dcera toho udavače, co ho po válce pověsili...A já mu říkám, co to meleš? Vždyť to byla malá holčička..No a co? Říkám to jen pro informaci.....IDIOT... Celý život se to s ní vezlo, jen kvůli tomu, že její otec byl konfident, přitom mraky konfidentů po válce si pořídilo rudou knížku a udělalo velkou kariéru...Tahle česká ubohost posuzovat lidi ne podle toho jací sami jsou, ale podle původu, náboženství a majetku je právě ten hlavní důvod, co jsme my čehůni zač..Ty jsi kardinální buran, to je všeobecně známo, a jako vymazlený spratek tomu dáváš ještě šťávu..Nebudu ti říkat styď se.., nevíš co to je..A právě kvůli tomuhle se politice říká špinavá, protože lidé jsou často špinavci.. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

jericho-3 píše:To právě to, někdo kdo má roztroušenou sklerozu, a jde do toho, má můj obdiv. I když nejsem nějakým jeho fanouškem, má aspoň základy, které jsou dneska potřebné a on umí odejít, to že skončí ve vedení avizoval ještě před volbou..A nejvíc mne "rozesmálo", že je netáhlo..Ty jsi Foreste TÁHLO? Já být tebou, tak bych tohle nepoužíval a třeba to, že jeho otec byl taky netáhlo...Připomínáš mi jednoho primitiva, který zrovna nedávno komentoval úmrtí jedné známé krasavice z mládí a řekl, VÍŠ CO JE /BYLA/ ONA ZAČ? Byla to dcera toho udavače, co ho po válce pověsili...A já mu říkám, co to meleš? Vždyť to byla malá holčička..No a co? Říkám to jen pro informaci.....IDIOT... Celý život se to s ní vezlo, jen kvůli tomu, že její otec byl konfident, přitom mraky konfidentů po válce si pořídilo rudou knížku a udělalo velkou kariéru...Tahle česká ubohost posuzovat lidi ne podle toho jací sami jsou, ale podle původu, náboženství a majetku je právě ten hlavní důvod, co jsme my čehůni zač..Ty jsi kardinální buran, to je všeobecně známo, a jako vymazlený spratek tomu dáváš ještě šťávu..Nebudu ti říkat styď se.., nevíš co to je..A právě kvůli tomuhle se politice říká špinavá, protože lidé jsou často špinavci.. :(
Jericho, Jericho, ty nas maskote.

Takze ty mu fandis? Clovek s takovym postizenim tam nema co delat a jeho kandidatura je vysmech slusnym obcanum. Proste chce jen v ramci moznosti dojit aby nemusel poradne pracovat.

Pisu ti to uz ponekolikate: cti poradne, snaz se pochopit, co clovek pise a ne, to co ti tvuj omezeny mozek "naseptava" a snaz se zapamatovat - nebudes pak ze sebe delat vola.

Takze jeste jednou pro tebe:
Forest píše:Dle slov jemu blizkych je to netahlo a udajne stejne netahlo jako jeho otec.
Podobnost s tvym primerem vyjma vztahu rodic-dite nulova.

Rozdil mezi nami je, ze on je v mem rodnem kraji znamy, nebot je z Nachoda, coz je par desitek kilometru, vis? ;) A tady "v podhuri" Orlickych hor se toho dost roznese. Spoustu lidi dojizdi z Nachoda do Dobrusky nebo na chatu do Olesnice, Sedlonova, pripadne na bezky, kde se dost hovori. Pochybuji, ze je jeho povest tak rozsirena u vas, dole na jihu.

Jinak me oznacuje netahlem clovek, ktery je pohodlny a namisto, aby trochu zabral, tak se uskromni? Tak tomu rikam "gol" (rofl)

Jak jinak oznacovat tebe, kdyz jsi mel moznosti vystudovat a je z tebe to, jak se prezentujes? Pabitel? :lol:

PS: znovu dekuji za titul "buran", pro me je to pohlazeni po dusi
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Představ si, že ty s tvojím postižením máš stejné občanství jako já? Není to skandál? Znám mnoho "slušných občanů", kteří nestojí ani za špetku tabáku. Jsem alergický na odsudky tohoto typu, protože jsem zažil nejen tento případ, mimochodem ta maminka s dcerou si změnili i jméno, aby je lidé nepronásledovali, ale právě "slušní lidé" jako jsi ty, dělali vše proto, aby v novém bydlišti to všichni rychle věděli..Stejně jako moji spolužáci /kulaci.../nebo židé, které jsem v mládí poznal. Nejhorší jsou právě tihle slušnáci , nahoře huj, dole/uvnitř/ fuj..Tak nemel o věcech, o kterých ve svém mozečku nemáš žádný záznam.. :(
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“