mitsubishi lancer - problem s abs

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

mitsubishi lancer - problem s abs

Příspěvek od oregan »

Ahoj mam u sebe mitsubishi lancer 2008 a ma problem ze mu zacalo vzdy pri jizde na dolikach svitit abs i asr.

pise to zavadu c2116 ABS Pump Motor Supply Low Voltage

odpojil jsem stekr a meril jsem napajeni.Nameril jsem tam 2 staly plusy a 2 kostry. Ma tam byt jeste napajeni od klicku a nebo se jednotka probouzi od jine jednotky pres sbernici?Nesetkal jste se nekdo s touto zavadou?

diky za radu
proxima
Přispěvovatel
Příspěvky: 687
Registrován: 07 dub 2017, 18:17
Bydliště: SK

Příspěvek od proxima »

Pozriet poistky.
sarincz
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 23 čer 2010, 06:16
Bydliště: Uherské Hradiště

chyba

Příspěvek od sarincz »

Zdarec, mam sice Outlandera, ale ted nedavno jsem resil podobny problem a podle vseho je to vadny alternator ( regulator nebo diody), nechal sem si udelat kompletni repasi a od te doby OK ( je to asi 1-2mes+-). platil sem kolem 2500 .
oregan
Přispěvovatel
Příspěvky: 959
Registrován: 12 zář 2016, 05:09

Re: chyba

Příspěvek od oregan »

sarincz píše:Zdarec, mam sice Outlandera, ale ted nedavno jsem resil podobny problem a podle vseho je to vadny alternator ( regulator nebo diody), nechal sem si udelat kompletni repasi a od te doby OK ( je to asi 1-2mes+-). platil sem kolem 2500 .
A kolik ti to dobijelo?Me to dobiji cca 14,4v a kdyz jsem videl merene hodnoty,tak je tam taky 14.5v
sarincz
Sběrač informací
Příspěvky: 24
Registrován: 23 čer 2010, 06:16
Bydliště: Uherské Hradiště

dobijeni

Příspěvek od sarincz »

Normalne kdyz sem to nechaval merit zatezakem, pac sem myslel ze to je autobaterka, tak nabijeni bylo OK, kolem tech 14,4. Ale ten alternator to delal nahodne, proste nekdy pri jizde, pak uz jsem pozoroval i zakolisani jasu zarovek dokonce i na volnobeh ( klima vypla, ta to nekdy udela ze kdyz zapne zakolisa napeti) .
Odpovědět

Zpět na „Mitsubishi“