Chyba snímače polohy vačky - Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
fuzzyi
Přispěvovatel
Příspěvky: 746
Registrován: 19 pro 2006, 08:52
Bydliště: Nový Jičín

Chyba snímače polohy vačky - Jeep Grand Cherokee 2.7 CRD

Příspěvek od fuzzyi »

Pánové vědomostně zdatní těchto strojů. Palubni PC mi píše tuto chybu.. 0340
Převodovka přestala řadit a jde pojíždět jen na první stupeň.
Auto jsem včera dovezl a tohle mi skočilo po 100km bezproblémové jízdy.
Na co se můžu připravit? Zkoušel jsem odpojit baterku, ale chyba je tam stále.
Děkuji Vám za názor

Camshaft Position Sensor A Circuit (Bank 1 or Single Sensor)

Byla zjištěna chyba racionality při ztrátě snímače polohy vačkového hřídele (bez synchronizace paliva). WJ 1999 & 2000: Zkontrolujte cílové kolo vačkového hřídele (umístěné na řetězovém klíči vačkového hřídele pravé strany), zda nedošlo k poškození nebo přílišnému házení. Výtok je velmi důležitý pro správný vstup signálu vačkového hřídele do JTEC. Boční házení na cílovém kole by nemělo přesáhnout 0,012 palce.

A rationality error has been detected for loss of camshaft position sensor (no fuel sync). WJ 1999 &' 2000: Check the camshaft target wheel (located on the right side camshaft sprocket) for damage or excessive runout. The runout is very critical for proper camshaft signal input to the JTEC. The lateral runout on the target wheel should not exceed 0.012 inch.

Rok 2003, najeto 220t

Obrázek
RENAULT / TRAFIC II autobus (JL) / 2.0 dCi 115 (JL0H)
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

cim si to cital....


0340 je oficialne snimac vacky...hore na ventilovom veku v zadu...máš čidlo srobnute na jednej srobke. To je snimac vacky...dovodov moze byt viac...kabelaz, konektory, samotny snimac...atd..
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
fuzzyi
Přispěvovatel
Příspěvky: 746
Registrován: 19 pro 2006, 08:52
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od fuzzyi »

Zobrazím chybu na displeji ujetých km po tom co 3x otočím klíčkem. Je tam ještě chyba P0702 Transmission Control System Electrical
RENAULT / TRAFIC II autobus (JL) / 2.0 dCi 115 (JL0H)
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

chod s tym na bosch KTS diag..tá si s tým poradí.

Inak ta chyba od snimaca vacky..moze byt sporadicka....

potrebujes fakt vediet čo tomu je.

Pretoze...chyba v ECU motora moze zapričinit ze auto prestane radit.

Tak isto druhá chyba prevodovky...tá sa vyskytuje aj keď je shifter KO, čo je veeelmi casta zavada na tychto autach.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Odpovědět

Zpět na „Americké vozy“