ODIS Offline Prispôsobenie-Kódovanie

VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Sayllo
Aktivista
Příspěvky: 1486
Registrován: 05 kvě 2012, 19:05
Bydliště: France

Příspěvek od Sayllo »

joe píše:Cez VAS PC - Riadené funkcie to určite ide, kedysi som to tak robil. Pri novom čerpadle stačil PIN auta.
Jo, to ma nenapdlo, šak VAS mám niekde v šuplíku k ODISU, som ho ani nerozbalil :D
Passat V6 bdh 180hp 4motion Chip by Kitpower.fr 206hp, Chip by Dynatec.fr 218hp
Uživatelský avatar
HanZ
Aktivista
Příspěvky: 1861
Registrován: 23 led 2006, 14:32

Příspěvek od HanZ »

Car diag píše:
Sayllo píše:
Car diag píše: A co máš tedy za problém,doma to děláš online,Tak si pusť Odis a udělej to offline,spust Odis a jestli umíš číst a ovládat ho ,tak v čem je problém??? Za tu dobu co si strávil na fóru už by si to měl dávno hotové (LOL)
A ešte jedna vec, Car Diag, napíš prosím, v čom máš pocit, že si nejak prospešne prispel k mojej úplne jednoduchej otázke. Pokiaľ raz budeš mať zmluvu a zdieľať licencie VW, určite si rozmyslis čo kde a ako urobíš...
Nechtěl jsem se tě nějak dotknout a dohadovat se.
Jde to přes Vas i Odis offline.
Potřebuješ jen pin auta.
Lenost a neschopnost některých lidí je zarážející! Za chvilku tu bude topic : nejde mi DO, mám strčit klíč do zámku a otočit doleva nebo doprava?

Pak mu někdo řekne vlevo a on se bude čílit, že to nechápe, když je klíč oboustranný (LOL)
Hele chlapi, mám auto a nejede. Můžete mi prosím někdo poradit jak to mám pokud možno zdarma opravit, aby to zase jezdilo?? :woot:
Car diag
Přispěvovatel
Příspěvky: 574
Registrován: 05 říj 2010, 19:55
Bydliště: Blšany u Loun

Příspěvek od Car diag »

HanZ píše:
Car diag píše:
Sayllo píše:A ešte jedna vec, Car Diag, napíš prosím, v čom máš pocit, že si nejak prospešne prispel k mojej úplne jednoduchej otázke. Pokiaľ raz budeš mať zmluvu a zdieľať licencie VW, určite si rozmyslis čo kde a ako urobíš...
Nechtěl jsem se tě nějak dotknout a dohadovat se.
Jde to přes Vas i Odis offline.
Potřebuješ jen pin auta.
Lenost a neschopnost některých lidí je zarážející! Za chvilku tu bude topic : nejde mi DO, mám strčit klíč do zámku a otočit doleva nebo doprava?

Pak mu někdo řekne vlevo a on se bude čílit, že to nechápe, když je klíč oboustranný (LOL)
K tomu není co dodat,vystihl jsi to přesně
Uživatelský avatar
HanZ
Aktivista
Příspěvky: 1861
Registrován: 23 led 2006, 14:32

Příspěvek od HanZ »

No jo, já to beru s humorem...ale včera jsem tu regulérně měl klienta, který neuměl otevřít mégane 2 klíčem :-D
Hele chlapi, mám auto a nejede. Můžete mi prosím někdo poradit jak to mám pokud možno zdarma opravit, aby to zase jezdilo?? :woot:
Car diag
Přispěvovatel
Příspěvky: 574
Registrován: 05 říj 2010, 19:55
Bydliště: Blšany u Loun

Příspěvek od Car diag »

HanZ píše:No jo, já to beru s humorem...ale včera jsem tu regulérně měl klienta, který neuměl otevřít mégane 2 klíčem :-D
Dělám si z toho také srandu,Co občas zákazníci vypotí je opravdu mazec😂
Uživatelský avatar
HanZ
Aktivista
Příspěvky: 1861
Registrován: 23 led 2006, 14:32

Příspěvek od HanZ »

Jjj, kolikrát se (rofl)

Jinak prosím tě, jen taková drobnost - na fórech se necituje příspěvek na který reaguješ, pokud je hned nad tebou ;)

Ale dost OT.
Hele chlapi, mám auto a nejede. Můžete mi prosím někdo poradit jak to mám pokud možno zdarma opravit, aby to zase jezdilo?? :woot:
Car diag
Přispěvovatel
Příspěvky: 574
Registrován: 05 říj 2010, 19:55
Bydliště: Blšany u Loun

Příspěvek od Car diag »

Tak děkuji za školeni😀
Uživatelský avatar
HanZ
Aktivista
Příspěvky: 1861
Registrován: 23 led 2006, 14:32

Příspěvek od HanZ »

rádo se stalo ;)
Hele chlapi, mám auto a nejede. Můžete mi prosím někdo poradit jak to mám pokud možno zdarma opravit, aby to zase jezdilo?? :woot:
anydraj
Aktivista
Příspěvky: 1408
Registrován: 27 črc 2006, 07:05
Bydliště: Island

Příspěvek od anydraj »

HanZ jsou horsi typci
Treba, pane na SuperB 1,
Potreboval bych aby mi kontrolka rezervy svitila
na maxidot porad, ne ze jen problikne.
Tak to jsem si rikal, ze vetsiho debila uz nepotkam.
Omyl.
Uživatelský avatar
HanZ
Aktivista
Příspěvky: 1861
Registrován: 23 led 2006, 14:32

Příspěvek od HanZ »

Taky hezký ;)
Hele chlapi, mám auto a nejede. Můžete mi prosím někdo poradit jak to mám pokud možno zdarma opravit, aby to zase jezdilo?? :woot:
Odpovědět

Zpět na „Diagnostika - software/hardware VW group (vag-com, supervag, ...)“