Kde sehnat tyto panty

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Kde sehnat tyto panty

Příspěvek od Forest »

Zdravím,

přítelkyni po rekonstrukci bytu zbyla futra/zárubně bez pantů. Vzhledem k tomu, že noví nájemníci požadují montáž dveří, prosím o pomoc či radu.

Jsem si vědom, že bych mohl koupit normální a běžné při/navařovací panty a tyto při/navařit, nicméně "úkol zní jasně": sehnat náhrady původních.

Jsem hluboce přesvědčen, že na šroťácích a ve sběrných surovinách toho bude všude "za korunu pytlík" ale aktuálně sháníme marně.

Prozatím se mi nepodařilo sehnat foto, ale našel jsem téma tomuto se věnující. Další, co jsem našel je inzerát, kde jsou poptávány.

Pant funguje tak, že "přidružený" L profil (ne, není to jen rovný plech s dírou) se vloží do futer a koncem plechu se zašroubováním (v delší straně "L" je díra se závitem) opře do vnitřní strany futer a tímto zapřením dojde k aretaci v požadované poloze. Pro představu foto:

Obrázek

Pakliže se někomu doma válí nebo tuší kde je sehnat, prosím o pomoc i radu.

PS: uměl bych vyrobit i z klasického přivařovacího pantu ale aktuálně nemám ke svářečce přístup Smutný
Naposledy upravil(a) Forest dne 29 pro 2017, 15:14, celkem upraveno 3 x.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
marian.marcin
Přispěvovatel
Příspěvky: 502
Registrován: 29 pro 2012, 18:00

Příspěvek od marian.marcin »

Tá zarubeň je z roku 58 turbofachmane? Vyjebať von a daj novu čo s tým špekuluješ jak Beta s pičou ;)
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

Jestli jeto ta litá ve slabém panelu tak vyndat jde ale je to pak na obložky hlidej po sídlištích kdo renovuje byt a najdeš ja to taky vyhazoval
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

marian.marcin píše:Tá zarubeň je z roku 58 turbofachmane? Vyjebať von a daj novu čo s tým špekuluješ jak Beta s pičou ;)
Nikdy jsem si nemyslel, že by jazyková bariéra mezi Čechy a Slováky mohla vůbec vzniknout ... zjevně jsem se mýlil tudíž napravuji:

"úloha znie jasne ": zohnať náhrady pôvodných.


@Laďas: To je mi jasné, už jsem obeslal desítky firem tímto se zabývajících
:roll:
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Forest píše:
marian.marcin píše:Tá zarubeň je z roku 58 turbofachmane? Vyjebať von a daj novu čo s tým špekuluješ jak Beta s pičou ;)
Nikdy jsem si nemyslel, že by jazyková bariéra mezi Čechy a Slováky mohla vůbec vzniknout ... zjevně jsem se mýlil tudíž napravuji:

"úloha znie jasne ": zohnať náhrady pôvodných.


@Laďas: To je mi jasné, už jsem obeslal desítky firem tímto se zabývajících
:roll:
Na Slovenčinu velký pozor už si zmekčil aj Ladasa :kol1:
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

ROMEK píše:Na Slovenčinu velký pozor už si zmekčil aj Ladasa :kol1:
Tak vzhledem k tomu, že Laďase znám osobně a není to Lada ale Láďa ... ale já vím, co je psáno, to je dáno, takže Ladas ;)

Nicméně, dost spamu, k věci ... toto sháním:


Obrázek
Obrázek
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Uživatelský avatar
matus
Přispěvovatel
Příspěvky: 555
Registrován: 22 čer 2007, 13:15

Příspěvek od matus »

Keby že máš kus bol by problém vyrobiť to ?!?
Uživatelský avatar
Forest
Aktivista
Příspěvky: 7023
Registrován: 16 bře 2006, 18:26
Bydliště: Čechy krásné, Čechy mé (Mechov/Praha)

Příspěvek od Forest »

matus píše:Keby že máš kus bol by problém vyrobiť to ?!?
Pro mě ani v nejmenším nebyl (stačí říznout a naohýbat kus plechu a ten přivařit na navařovací pant), ale nemám aktuálně prostor a možnosti.
TDI - everyday's racing performance with frugal running costs - do not let the challenge pass you by (hm)

Jestliže máš pravdu o 24 hodin dříve než jiní, jsi přesně oněch 24 hodin považován za blázna. (Antoine de Rivarol)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“