Jakou lambda sondu fabia 1.4 mi 50 kW 2002

Technická řešení specifických problémů benzíňáků, včetně LPG i CNG pohonu.

Moderátoři: šulda, Moderátoři

geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Ha ha tak to zkus.Zacáluješ a verze bude stejná v hk to neudělaj porše olfin verold.Olfin byl poslední a pán je už v důchodu tak mu to vozíme z mladej to tam neuměj online jo ale fábka je z cd ráda jednotka spadne při nahrávání a pak nevěděj co stím.
Kepii
Sběrač informací
Příspěvky: 33
Registrován: 10 dub 2015, 19:54
Bydliště: Vysocany

Příspěvek od Kepii »

Autorizak vůbec. Někdo šikovnej si poradí. Třeba přes supervag, ODIS
Oct 1.9TDi, AHF, Kat Off, Egr Off + chip, sprint 764
maras
Přispěvovatel
Příspěvky: 134
Registrován: 24 lis 2010, 12:20

Příspěvek od maras »

díky všem, autorizák říkáte teda nebrat, jsem si laicky říkal, že právě autorizák by měl mět nejnovější SW a znát problematiku těchto starých aut , ale je fakt že, málo kdo řeší 20 lett starý auto s autor. servisem, kterej napálí 500 až 1000 kč jen za napíchnutí na diagnostiku. (noteeth) Kdyby tu byl někdo z okolí Olomoucka, kdo toto zvládne byl bych velmi vděčný.

A jestli tomu teda rozumím dobře, tak bych vyhodil peníze za nové lambdy a chyby by skákaly zvesela dál. Po přehrátí SW by to mělo chodit i na těchto lambdách?

Auto jede, ale klasika, ráno studená (i teď když je přes den 32) střepe se a škube, po zahřátí v pohodě-přesněji teda cca od2500ot/min. do4000ot/min jede pěkně, táhne, neškube, ale od volnoběbu do těch cca 2400ot/min to poškubává a ten tah je fakt slabej.

Rozvody, filtry, včetně palivového, svíčky, přetěsněné sání, klapka, ta i vyčištěna,nastavena, těsnění svodů,atd,atd.
Už si s tím autem hraju cca 3měsíce a přiznám se že už mě to začíná trošičku s..t.
Takže díky všem za jakékoliv rady, tipy na co se ještě zaměřit. Ještě jednou díky všem.
Octavia III combi 2014 2.0 TDI
Odpovědět

Zpět na „Údržba a zvyšování výkonu (BENZÍN, LPG, CNG)“