fiat panda 1,1 active

Alfa Romeo, Fiat, Lancia...

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
oktáf
Přispěvovatel
Příspěvky: 742
Registrován: 23 led 2006, 21:24
Bydliště: Loděnice

fiat panda 1,1 active

Příspěvek od oktáf »

Zdravím chlapi, trable s manželčinou pandou. Občas prostě chcípne, ale jde znovu nastartovat. Paměť závad jako slovo boží. startuje na cvrnknutí, běží hladce. Stane se i za jízdy při zařazené rychlosti, na dvě vteřiny se rozsvítí kontrolka motoru, po tu dobu chcípne, potom zase naskočí a jede normálně. Zkoušel jsem konektory, tahal za kabely, nepovedlo se mi to nasimulovat při nastartovaném motoru. Prosím, máte někdo tip na co juknout? díky
CFHC
Uživatelský avatar
oktáf
Přispěvovatel
Příspěvky: 742
Registrován: 23 led 2006, 21:24
Bydliště: Loděnice

Příspěvek od oktáf »

Děkuju za rady, hlavně milovníkům Fiatu. byl to načatý drát ve svazku.
CFHC
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A jak jsi na to přišel a kam šel ten drát?
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
oktáf
Přispěvovatel
Příspěvky: 742
Registrován: 23 led 2006, 21:24
Bydliště: Loděnice

Příspěvek od oktáf »

nakonec jsem začal rozbalovat svazky a tahat za jednotlivé dráty při běžícím motoru. byl to světlej od snímače kliky. V jednotce žádná chyba. Miluju fiaty.
CFHC
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Já taky, proto je mám, Fiata zastaví jen obdobná závada, která je sice nepříjemná, ale jasná..Já to takhle dělám taky, motor si sám přidával, špatně spadával z otáček, tak jsem zajebal s dráty okolo snímače klapky a hle, hned se uklidnil...Tak jsem svazku uvolnil cestu, aby nebyl napružen, a pohoda. Bohužel nová lambda a kat motor znejistěl, když jej točím až na doraz, tak po vystupování z vozu cítím kat, není prostě schopen sežrat veškeré plyny, které se do něho cpou. Ale Fiat mě neotravuje, není to vánoční stromeček jako jiné sofistikované skvosty, které ti otráví život už jen tím, že máš prázdnou nádobku pro ostřikovač... :D
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Italské vozy“