Naprostá rezignace na běh fóra.

Před přispíváním si projděte tuto kategorii!!
Diskuze o tech. problémech fóra, problémech s uživateli, oznámení atd.. Není o autech.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Naprostá rezignace na běh fóra.

Příspěvek od Rayx »

Přátelé administrátoři, to co se tu děje poslední dny, to nemá obdoby. Necháte tu spamboty pravidelně zasírat forum, to nelze věnovat 5 minut času tomu tyto uživatele zablokovat a smazat jejich příspěvky??? A aby se to neopakovalo, zařadit do procesu registrace nějaký ochranný prvek, když ne CAPTCHA, tak alespoň nějakou logickou otázku???

Uživatel co jen namátkou tu každý den dělaj bordel
lw789
amazingz
cvdswq
zcdswq
RyanJeffreys
Uživatelský avatar
johnyd1
Přispěvovatel
Příspěvky: 638
Registrován: 25 dub 2010, 11:35
Bydliště: Slovensko okr.NM

Re: Naprostá rezignace na běh fóra.

Příspěvek od johnyd1 »

Rayx píše:Přátelé administrátoři, to co se tu děje poslední dny, to nemá obdoby. Necháte tu spamboty pravidelně zasírat forum, to nelze věnovat 5 minut času tomu tyto uživatele zablokovat a smazat jejich příspěvky??? A aby se to neopakovalo, zařadit do procesu registrace nějaký ochranný prvek, když ne CAPTCHA, tak alespoň nějakou logickou otázku???

Uživatel co jen namátkou tu každý den dělaj bordel
lw789
amazingz
cvdswq
zcdswq
RyanJeffreys
na to som pičoval aj ja bez odozvy (LOL) (LOL) (LOL)
Koleos 2018
Intens Energy dCi 175 4x4
-Can-clip,Vag-VCDS-OP-com-Fiat EcuScanKts 540 Esi2 Bmw ista-d
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Zkuste je oslovit emailem. Už sem dříve jednoho kontaktoval a v odpovědi mi bylo řečeno že se chystá nová verze fóra která bude lépe zabezpečena. Navrhoval sem taky ať udělají nábor moderátorů ale to je prý práce za kterou není odměna. Jsou ale lidi kteří tohle dělají bez finanční odměny. Takhle je to tady opravdu hnus (wallbash) Taky mi hlava nebere kolik mají ty spamy shlédnutí (wallbash)
Člověk se pořád učí.
stanomx
Přispěvovatel
Příspěvky: 735
Registrován: 09 úno 2015, 20:04

Příspěvek od stanomx »

ja by som sa aj ponúkol túto chamraď mazať a banovať, ale asi zbytočne
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1362
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

To já taky. Zkušenosti s tím mám dlouholetý ale chce to komunikaci. Odeslal sem 5 e-mailů s odkazem na toto téma. Buď se někdo ozve nebo ne, pokud ne, tak už na to dlabu.
Člověk se pořád učí.
Uživatelský avatar
reesha
Site Admin
Příspěvky: 1235
Registrován: 20 led 2006, 12:15
Bydliště: Czech republic
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reesha »

Zdravím Vás,

omlouvám se, ale evidentně to ze současných moderátorů nikdo nezpozoroval.

Děkuji uživateli Šulda za email a uživateli Rayx za seznam robotů - moc to pomohlo. Promazáno.

Verze fora je bohužel stará a řešíme update na novou. Bohužel to vázne na externistech, kteří vždy něco slíbí a pak nedodají (stalo se již několikrát). Sám na to čas bohužel marně hledám.

Pokud by měl někdo vážný zájem moderovat forum, i přes to, že je to zadarmo, dejte mi prosím vědět.

Díky
s pozdravem Richard
Obrázek Obrázek

Prohlížeč logů LogView stahujte tady

PS: Hledáme (ne)mechanika, viz odkaz s popisem
Odpovědět

Zpět na „Pravidla, oznámení a časté dotazy/problémy“