Repase řízení Fabia

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

dreizig5
Aktivista
Příspěvky: 1760
Registrován: 01 kvě 2011, 13:56
Bydliště: Doma

Příspěvek od dreizig5 »

přesně tak,podle těch jeho komentů ví uplný hovno ale hlavně že v každým tématu radí a z 99procent uplně z cesty,hroznej patlal
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

uiqjirka píše:Milosi, k tobe bych si nedal opravit ani kolobezku natoz auto.
já tě chápu máš jasno ale moc si zatím nepochopil a co tím chceš říct ? když nechceš tak ke mně nelez, opravuješ auta sám, stím se tu nemusíš vypisovat, si kokot ;) :?
Naposledy upravil(a) slovacek.milos dne 21 pro 2019, 21:35, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

dreizig5 píše:přesně tak,podle těch jeho komentů ví uplný hovno ale hlavně že v každým tématu radí a z 99procent uplně z cesty,hroznej patlal

furt tě to baví se do mě vsírat? ty seš debil? se starej o svůj rybíz, takový příspvek co jsi napsal je jen hovno ;)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="dreizig5"]přesně tak,podle těch jeho komentů ví uplný hovno ale hlavně že v každým tématu radí a z 99procent

si spočítej kolik hovem si napsal a nic z toho, tě poslalo asi stb tak to za komunistů fachčilo vsízaři jako ty (LOL) 99% ;) ubohost ;) ti stará nedála nebo si neumíš pořádně vyhodnit čuráka? že se musíš furt vsírat a buzit :?
Jarda-k
Přispěvovatel
Příspěvky: 755
Registrován: 21 lis 2010, 13:44
Bydliště: Kaznějov

Příspěvek od Jarda-k »

Tím utěsňovačem z kelly je myšleno tohle? https://www.autokelly.cz/Product/AC-G032/2538600
Kámošovi začalo chcát řízení na F1, tak že bychom to vyzkoušeli....
Je: Rapid 1,6 TDI 85 kW 2015, Fabia II combi 1,4 TDI 70 kW 2008
Byl: Focus combi 1,8 TDCi 74 kW 2002
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

Řemeslo braň se.. :roll:
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Dělá to ten dojem, ale pokud to člověk nezkusil, tak nemůže komentovat.Já o nějakém utěsňovači na řízení nikdy neslyšel.., a Miloše bych nepodceňoval a neurážel, má tah na branku sice zvláštním způsobem. ale patrně často účinným..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Jarda-k píše:Tím utěsňovačem z kelly je myšleno tohle? https://www.autokelly.cz/Product/AC-G032/2538600
Kámošovi začalo chcát řízení na F1, tak že bychom to vyzkoušeli....
jardo tu moji poháku znáš, další nepopisuji bylo by jich hodně, nalil jsem tento sajrajt z kel + ten nejlevněší sudový OTH řekl bych deset let, to řízení co jsem koupil na výměnu mám furt vzadu v garáži nikdy jsem ho nepoužil, F1 má nějaký redaktor rádia jih nebo časopis slovácko, nedávno jsem mu dělal stk,

tehdy při dojezdu co metr kapka ;) zkusit něco za dva kila :roll:

měl jsem třeba vlétě E46 opravdu sem tam kapka, tak jsem nabídl ale bohužel, majitel volal do pezinku a jeho oravář hovoril ani omylom, jedná sa o nebezpečné lepidlo které všetko zalapí a pojdě mu i o život, a vozidlom nesmí íst lebo sa zadre motor, za dvě hodiny stála odtahova z pezinku před barákem a natahovala béčko,
tak jardo pozor at se k tomu riadění nepřilepíš jak to tam budeš nalévat :roll:
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

jericho-3 píše:Dělá to ten dojem, ale pokud to člověk nezkusil, tak nemůže komentovat.Já o nějakém utěsňovači na řízení nikdy neslyšel.., a Miloše bych nepodceňoval a neurážel, má tah na branku sice zvláštním způsobem. ale patrně často účinným..
Prasarny nezkousim ani neprovozuji. Tohle neni oprava.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

uiqjirka píše:
jericho-3 píše:
Prasarny nezkousim ani neprovozuji. Tohle neni oprava.
musím ti dát za pravdu prasárny fakt nedělej, ted jsem byl u kamaráda doktora, má srcovku OI 2.0 a podkala se nevím jakou má cenu asi 20.000 kč, auto ho prostě poprve sklamalo, dal to do autorizáku tam nesmí ani brousit hlavy, žádnou prasárnu a 85.000 kč oprava :roll: to se prostě vyplatí ;) co takový doktor sedí se v teple v suchu, bere velký prachy a škrábe se v uchu ;)
ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Příspěvek od ondra.p »

Nalil jsem to do staré fabky asi před dvěma rokama a řízení neteče funguje.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

ondra.p píše:Nalil jsem to do staré fabky asi před dvěma rokama a řízení neteče funguje.
já tu prasárnu používám tak 10 x do roka, chce se to ale vždy podívat na manžety, pokud je manžeta prasklá a ozubená tyč orezlá tak tento zázrak nepomůže
vzpoměl jsem si na jednu raritu
přijeja jedna paní z řad nepřizpůsobivých občanů a když jsem ji řekl cenu málem se vyvrátila, fiat marea, 6500 kč, kupovala v akci stolní olej za 17.90 a když se ji nechtělo dřít s volantem dolila, jezdila tak mnoho let (LOL)
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14271
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Taky možnost no :-D
Jarda-k
Přispěvovatel
Příspěvky: 755
Registrován: 21 lis 2010, 13:44
Bydliště: Kaznějov

Příspěvek od Jarda-k »

Jarda-k píše:Tím utěsňovačem z kelly je myšleno tohle? https://www.autokelly.cz/Product/AC-G032/2538600
Kámošovi začalo chcát řízení na F1, tak že bychom to vyzkoušeli....
Takže zázrak se nestal a řízení chčije dál....
Nemáte někdo tip na repas řízení KOYO v plzeňském kraji?
Je: Rapid 1,6 TDI 85 kW 2015, Fabia II combi 1,4 TDI 70 kW 2008
Byl: Focus combi 1,8 TDCi 74 kW 2002
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32867
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

Jarda-k píše: Nemáte někdo tip na repas řízení KOYO v plzeňském kraji?
pokud nenajdeš vyzkoušeného borce vol raději vrakec,
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“