Fortunka

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
balon
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 13 led 2016, 07:35

Fortunka

Příspěvek od balon »

Obrázek

Čus lidi, nevíte jak se dotoho dostat? Jak to rozebrat? Je to starý po dědovi a už tam neni žadnej štítek skrz typ a značku. A jedna chodi huř jak kdyby ložiska a u druhý utíka vzduch
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

A co to vyražený číslo na tej vrchní, to je jen nějaká evidenčka? No podle týhle jedný fotky bych řekl že se do nich leze spodem :D
balon
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 13 led 2016, 07:35

Příspěvek od balon »

To číslo nevim, tenkŕat sem se na to dědi ptal. A řikal ze mu to dal soused... Takže to asi něco takovýho bude. Nic jinýho tam neni. Mě jen napadlo, než to začnu mordovat, jestli to někdo nezná že by někdy měl, nebo viděl podobnou. To je jedno, já to nák zkusim a uvidim
tom hanks
Přispěvovatel
Příspěvky: 254
Registrován: 27 črc 2015, 21:08

Příspěvek od tom hanks »

a co vytáhnout ten kolík nahoře ,pak si myslím to půjde odvršku
embrojo
Přispěvovatel
Příspěvky: 330
Registrován: 23 zář 2008, 20:46
Bydliště: Olomoucko

Příspěvek od embrojo »

Zdar tohodle jsem se neco narozdelaval, vzduchova bruska. Rozdelava se to tak ze zacvaknes ty tri koliky na vrchu (u ovladani prutoku vzduchu) a pak celej ten vrch vytahnes z te trubky, pak uz je tam jen vnitri mechanizmus ktery by mel sam vypadnou po otoceni hore nohama. vetsinou tam byvaji ojete lamely z pertinaxu a nema to dostatecny vykon aby se to pri zatezi nezastavilo. Musi se to stale primazavat olejem
Ale myslim ze uz na to asi nic nesezenes je to starsi nez ja....... ten pertinax by sel udelat i doma i loziska se daji sehnat ale pokud se to dostatecne nemaze odejde i stator do ktereho ten pertinax vyhobluje drazky a a vzduch jimy proudi na ukor vykonu. Kdyby neco tak napis rad poradim.....
vw GOLF 7 2.0tdi 110kw
balon
Přispěvovatel
Příspěvky: 107
Registrován: 13 led 2016, 07:35

Příspěvek od balon »

embrojo: moc diky, fakt. Ja sem si nejdriv myslel ze to zkusim vrchem skrz tu seigrovku. Urcite se kdyztak ozvu. Tedk jedu na hory, tak pak. Spis asi co a jak se kde maze vazelinou vevnitr. Neberu to ze na privodu vzduchu budu mit maznicku
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“