Mobile.de

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

roman11ééé
Sběrač informací
Příspěvky: 46
Registrován: 06 lis 2011, 18:31
Bydliště: Opava

Mobile.de

Příspěvek od roman11ééé »

Ahoj,zvažuji koupi vw touran cng díval jsem se na mobile.de je možné že rok.2007 najeto 150tis.se ser.knihou.jsou to podvodníci???třeba tenhle ale je jich tam vic...https://www.mobile.de/cz/Osobní-vůz/Vol ... 06780.html
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

Vraj je problem servis ked sa to posere ale neviem co je na tom pravda.
BMW 330 ix
roman11ééé
Sběrač informací
Příspěvky: 46
Registrován: 06 lis 2011, 18:31
Bydliště: Opava

Příspěvek od roman11ééé »

To jo ale že tam jsou auta z roky 2007 a maji najeto 150tis.+ser.knižka
proxima
Přispěvovatel
Příspěvky: 687
Registrován: 07 dub 2017, 18:17
Bydliště: SK

Příspěvek od proxima »

Riešil som fiat doblo 1,4 natural power čiže benzín+cng auto malo najazdené cca 33000km rok 2014 a už tam behom roka odišli 2 ventile na cng nádržiach čo je dost velká položka a sú tam 4 čiže mýslim,že čakajú ho časom aj dalšie 2 a zákazník povedal,že by už také auto nechcel. Tie ventile vyskratujú poistku a potom to neprepína z benzínu na cng .Možno vw group taký problém nemá neviem len som Ti chcel napísať,že je tam asi nejaké riziko častejších porúch.
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

první si zjisti,kde ti ten cng systém opravdu opraví,až se pokazí.. pak případně kup auto...
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

nikde :D :D :D :D a aj ked to niekde poriadne opravia bude to cena auta.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

tak nějak. stejnou radu jsem dal onehda kámošovi.. a koupil tdi (LOL)

ono dost na prd je i fabrické lpg,jak se pokazí,tak s tím nikdo nechce nic mít
proxima
Přispěvovatel
Příspěvky: 687
Registrován: 07 dub 2017, 18:17
Bydliště: SK

Příspěvek od proxima »

Ale aspoň máme robotu :)
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

1. problem je ze 70% mechanikov ani nevie ze fabricke CNG existuje
2. problem je ze 80% mechanikov netusi jak to funguje
3. problem je ze 90% mechanikov nema k tomu dostupne schemy a pracovne postupy na opravu.

tych 10% ludi ktorí by to dokazali opravit na to nebude mat cas, a keby aj oprava bude stat kopec prachov, kedze si to ti ludia nechaju zaplatit.

Co sa tyka autorizaku tam si netrufnem povedat jak su na to vybavení.
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Len doplnim, ze pravdepodobne za jedna o 2.0 litrovy motor ktory nieje zhodny s obycajnym zazihovim 2.0L motorom :kol1:
Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4192
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

kouknul bych na reálnou zkušenost, sice 1,4 ale dost to řekne o vozu jako takovým http://www.nasetraktory.eu/forum/viewto ... 68&t=74691
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

octaviask píše:tych 10% ludi ktorí by to dokazali opravit na to nebude mat cas, a keby aj oprava bude stat kopec prachov, kedze si to ti ludia nechaju zaplatit.
No ale teď si teda dovolím rejpnout.

Vedle ve vláknu jste řešili jak dostat peníze z lidí po opravě automobilu a když se přišlo na to že né v každé prdeli kvete byznys tak skvěle aby mohl odmítat lidi z ulice, tak se ukáže, že veškerou brzdou automobilsmu jsou sami servisáci, co nechcou nic opravovat. Znají jen klasický adiabatický motor a nic víc nezvládnou a nutí do toho i lidi své zákazníky. (Hele píčo CNG ti opravovat nebudu pořid si TDÍ!!! Nebuď blbé!)

Takže pokud někdo má málo zákazníků, ať zajde na úřad požádá o dotaci na rekvalifikaci, zajde si na školení jak opravovat CNG nebo hybridní motory a udělá si reklamu napříč českými weby a nabídku pošle i do autorizovaných servisů a nebude stíhat opravovat i v horní/dolní lhotě.

Domnívám se, že máte poslední dva roky života, jednak si budete muset nejspíš pořídit EET a hybridy se začnou dřív nebo později objevovat čím dál tím víc častěji, takže i nějaký elektrikářský kurz, nebo vzdělání bude taky nutné vědět, protože komplet elektrické auta Vás také neminou a ten kdo se dřív připraví bude mít nejspíš nejlepší vyhlídky ustát tuto změnu. A ti co se nepřipraví zkrachují ze dne na den. (hm)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

To je právě, Wobe, měl by jsi použít své zkušenosti a dát se do toho sám.Vylez zpod peřiny a zkus to. Pokud nejsi plně v obraze přihlaš se do kurzu pro CNG, popřípadě jiného, který se na nás valí. Už dnes mají moji úctu ti, kteří to kontinuálně zvládají, a postupují současně s vývojem..Protože v obživě bez peřiny to není žádná sranda, nejen že musí být v práci, aby práce nestála a konto nevyschlo, musí se po večerech dovzdělávat a čelit záplavě nových technologií..Já už to mám na háku a jsem tomu rád, ale ti mladší mají můj obdiv..Tak se jim nesměj, nevíš o co gou..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Nedělám do aut, ale jsem OSVČ na vlastních nohách. Když mě neproplatí fakturu je to čistě moje věc. Školení a to že víte všechno nejlíp a víte leckdy víc než sám úředník je bráno jako samozřejmost, k tomu kupa norem. Vím jaké to je když si kupuješ vybavení za 1700,-Kč, které ti vydělá na profesionální za 60.000,-Kč ale musíš chtít, tady uvnitř pod hrudní kostí.
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

myslím že tie elektromobily dlho nebudú a nahradí to čosi iné lebo už teraz majú hlavu v smútku že výroba elektromobilu zaťažuje životné prostredie viacej ako ten benzínový motor
BMW 330 ix
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“