udání

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Jarda S.
Aktivista
Příspěvky: 4191
Registrován: 13 lis 2010, 18:11
Bydliště: Netolice, největší prdel v republice

Příspěvek od Jarda S. »

slovacek.milos píše:a proč to teda tondovi nepadlo ?? taky žiju v tom že když likvidovali polopřevody smázli i stoletý depozit, a přesně jak pášeš kdo se dostavil depozit měl a kdo ne šel do popelnice, ale co toto je zas za past nechápu, :roll:
ale padlo, jenže v tu chvíli kdy se zrušili doklady se z vozu stal "nebezpečný odpad" a ten je třeba odborně zlikvidovat
Passat AVF 96kw
GIII 1Z 66kw + s764, kat off, egr off, TA
felda 1.3 BMM 95 LPG
Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

tak odpad stál u plotu na cestě a do rána tam nebyl.. lidi sou kurvy..
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Za plotem můžeš mít odpad jaký chceš, v tom to není.Samozřejmě pokud bydlíš v paneláku, tak je to průser. Byl jsem za borcem, co má vrak a ten má tolik vraků, že přecházejí oči.Jelikož asi budím důvěru, tam mě vzal , když jsem něco sháněl do "detašovaných pracovišť ", která nejsou ofiko- jsou v opuštěných a pronajatých prostorách JZD a valil jsem oči...Nepřeberné množství dílů až oči přecházely za dobré peníze..Jak ten to vyřeší, bůh suď..Říkal mi, kolik platí za ekolikvidaci plastů apod. a šel mi mráz po zádech.. :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32861
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

byly jsme v hodoníně chtěli doklad o zaplacení litru, pak padesát korun, velký techničák, tonda se dvakrát podepsal, dopis kde tonda napsal jak auto skočilo dali do karty vozidla,
máme prej přijít za pět až deset let se zeptat jestli ti nahoře změnili zákon,
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8925
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Tomas cz dik za upresneni. Ja toho mam kvantum a tak jsem to tehda “obnovil” vsechno najednou.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“