ukradená octavia 1 TDI Mělník

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
creater
Přispěvovatel
Příspěvky: 77
Registrován: 23 led 2006, 14:14
Bydliště: Mělník

ukradená octavia 1 TDI Mělník

Příspěvek od creater »

Ahoj všichni, minulou neděli mi byla ukradena na Mělníku Octavia Combi 1.9Tdi 81kw, r.v. 2002, najeto cca 245.000km, stříbrná Elegance, černý vnitřek, loketka, climatronic, okna, zrcátka el., sedačky nezničené, kola Atria 16" z Roomstera, Autoradio Kenwood, řadící páka nová z Octavie 2FL, zvenku všude nové znaky, i v kolech,jinak žádný speciální znameni, nějaký drobnosti měla, ale ty i já poznám až když by stála a já bych došel až k ní :-( jinak seriovka. Víc fotek bohužel nemám. V době odcizení měla RZ 3SA 2122, VIN TMBGP21U832721537
Obrázek
Obrázek
upload image
Obrázek
free photo hosting[/url]
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

uz bude davno na diely....
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
sCitem
Přispěvovatel
Příspěvky: 297
Registrován: 09 zář 2015, 08:15
Bydliště: Bílina

Příspěvek od sCitem »

To jsi sem měl dát hned.. a ne po týdnu....
O2 BXE 4x4, GTB 1756V
Uživatelský avatar
creater
Přispěvovatel
Příspěvky: 77
Registrován: 23 led 2006, 14:14
Bydliště: Mělník

Příspěvek od creater »

jsem realista a myslím, že to bylo jedno už v neděli v 7 ráno... ale tak co kdyby náhodou ;)
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

hladaj kolesa po inzeratoch, a specificke diely.....
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

A k čemu ti to bude ??? Tam dojed a začni pysčit a dostaneš do tlamy při nejlepšim (noteeth)
sCitem
Přispěvovatel
Příspěvky: 297
Registrován: 09 zář 2015, 08:15
Bydliště: Bílina

Příspěvek od sCitem »

OK :) přeji ať se najde....

A6TDI
Však nemusí jet sám :)
O2 BXE 4x4, GTB 1756V
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

A6TDI píše:A k čemu ti to bude ??? Tam dojed a začni pysčit a dostaneš do tlamy při nejlepšim (noteeth)
no neviem neviem keby tam nájdem svoje diely kto by dostal prišiel by som patrične vybavený
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14271
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

Před lety jsem dal svému dlouholetému kamarádovi naší starou dodávku Mercedesku 100D, kastle nic moc, ale tu udělal, nicméně motor šel jak Švýcary, klasika MB 2.4D, dle mě nezničitelný motor.
Nikdy bych tomu nevěřil, že někdo ukradne na dnešní dobu zcela atypický vůz, ale loni na podzim jednoho rána byla pryč, stáří vozu 25let... (crazy)

Obrázek
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jeho chyba byla právě to, že jsou všeobecně známy jeho kvality a kdoví, zda to nebylo na zakázku..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
turbo kamna power
Aktivista
Příspěvky: 4221
Registrován: 15 dub 2008, 20:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od turbo kamna power »

Tohle nezávidím :( ale je fakt, že jedničkový oktávky se stále kradou, kamarádovi jí teď na podzim chtěli taky ukrást, přišel ráno k autu a měl vybrakovanou spínačku... Zloděje nejspíš odradilo, že má OBD zásuvku vyvedenou na tajné místo a do originální zásuvky má na všechny piny zapojen proud z baterky :)
Golf mk1 mTDI ...powered by Holz-tdi
Golf mk3 GTI "20 jahre" TDI ...powered by Moravia-Tuning
Ibiza 6k2 1.8T Cupra ...in progress
Audi A2 1.4 16V
Volvo V70 II D5
Uživatelský avatar
creater
Přispěvovatel
Příspěvky: 77
Registrován: 23 led 2006, 14:14
Bydliště: Mělník

Příspěvek od creater »

Inzeráty projíždím, ale ve finále když bych náhodou objevil třeba kola, tak těžko dokážu, že to jsou zrovna ta moje, i když bych je poznal, těžko budou policajti zabavovat každý Atria, co budou v inzerátech :-) nikdy mi nic neukradli (je mi 42) :-D tak mě to nikdy ani nenapadlo. Kradli ji od spolujezdce tam co je vyfocena a soused jel v půl třetí na hory a má na baráku světlo na čidlo, to se rozsvítilo a když vyšel ven, tak přes tu silnici seděli v - 15 dva frajeři na obrubníku a čekali asi, co se bude dít, když vyšel, tak se zvedli a odkráčeli, jeho to vubec netrklo a odjel, no a oni za chvíli asi taky :-(
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

turbo kamna power píše:Tohle nezávidím :( ale je fakt, že jedničkový oktávky se stále kradou, kamarádovi jí teď na podzim chtěli taky ukrást, přišel ráno k autu a měl vybrakovanou spínačku... Zloděje nejspíš odradilo, že má OBD zásuvku vyvedenou na tajné místo a do originální zásuvky má na všechny piny zapojen proud z baterky :)
kolegovi sme robili do OBD zasuvky so specialnym menicom tak, že ked tam zapojite niečo, okamzite sa z toho zadymí....

len sa nesmie pomýlit s origo diag! :D
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3462
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Akorát potom v servisu nesmí zapomenout říct. Nevím možná bych ju odpojil,nebo na ni dal nějaký tajný spínač ale asi bych do ní nepustil to co tam nemá být. Nikdy nevíš a pak mít opletačky že si někdo zničil kabel za X desítek tisíc. Do toho bych nešel.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

je to jeho vec ;) a šak jemu nik auto nerobí..len on...
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“