Nová OIII jaký motor?

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Nová OIII jaký motor?

Příspěvek od fekálek »

Tak mě žena trápí, že nová octavie III, co si myslíte o 1.4 TSI 110kw, vždycky jsme měli naftu, ale málo jezdí a kdo ví jak to bude s ropákama po těch zákazech v Německu. Nebo raději ropu? Cena nehraje roli jako aby to nebylo za 5 let před výměnou motoru, však to známe, kvalita nových vozů je trága. Děkuji za názory, sám si nevím rady :)
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

zase téma na 10 strán :D dookola to isté
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
Thopr
Aktivista
Příspěvky: 1648
Registrován: 08 srp 2007, 17:51
Bydliště: Bruntál

Příspěvek od Thopr »

Koupil bych Aurise v 1.6 97KW. Měl jsem jí týden půjčenou a nemělo to chybu... :)
Octavia 3 SCOUT 2.0 TDi 4x4, 135KW, DSG, FULL palba a vyroba 9/2020... :tyc:
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

týden mu asi nestačí, mebo se už fakt kupuje kára na tejden (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

No fekálku ty jako rudý proletář jsi si v tom kapitalismu nabukal pěkný prachy....Je vidět, že vykořisťování proletariátu je v útlumu..Nevím, proč si nekoupíš čtyřkolový Velorex, tam by jste se jistě s rodinou vešli , motor to má taky pěkný a STK by jste prošli s úsměvem.. Já blbec měl někde zametat pod šéfem, nosit mu kafe ,vstoupit do odborů a mohl jsem svou Krasomilu v novém kostýmku předvést v Showroomu koncernu a slinit o novodobých motorech s odborníky vyškolenými přímo v D... (LOL)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
Huml
Aktivista
Příspěvky: 11068
Registrován: 23 led 2006, 20:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Huml »

1,4 TSI 110kW je uplně v pohodě i co se týče životnosti, jen je lepší se moc nedržet těch ukazatelů kdy řadit, pak to vydrží ;)
Uživatelský avatar
Ladas
Aktivista
Příspěvky: 34705
Registrován: 28 led 2008, 00:30
Odpovědi: 1
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ladas »

I v plynu to je pohoda jinak jak píše Huml jezdit jezdit a nenechat se blbnout displejem
Oct ALH 66Kw-4??Nm 1??PS
klika,písty,ojnice,saní ARL včetně IC,vedení 60mm,turbo Hybrid-Oleg,trysky PP764+11mm hlava DPF ON
SW Dieselpower
jednohmota+HDS57+VR6 přítlačák,převodovka GGU,brzdy CupraR 323mm př. 288x22mm zad. CO JEDE MUSi BRZDIT!
rudy5
Aktivista
Příspěvky: 2935
Registrován: 04 pro 2007, 15:36

Příspěvek od rudy5 »

To je ten motor s ACT co sa odpojuju dva valce ?
BMW 330 ix
Uživatelský avatar
este
Aktivista
Příspěvky: 4920
Registrován: 19 zář 2007, 15:34
Bydliště: PRAHA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od este »

1,4 cng je celkem pohodlné svezení jezdí jich ke mě celkem dost jako dročky a zatim jen jedna vodní pumpa asi v 90 000 Km jinak jen olej a svíčky .)
VW T5 GP 103 KW long
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Tak to by ta 1.4 110kw asi šla jak tady čtu názory členů, jejichž názor je pro mě dost směrodatný. Je tam v nabídce s ACT i bez. Píšou, že je to odpojování válců, ale to bych asi mít nemusel. Jericho má fiat bravo nebo jakej je to šunt a to mu asi stači. Musíš jericho začít makat a možná to ještě stihneš než zadřeš pojezdit taky v autě a ne ve fiatu. ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ten šunt mám čím dál raději, a nad problémy majitelů nových vozů se jen chechtám. Až mi to připadá trapné, že ráno auto chytne na škub, mráz nemráz, za chvilku pěkně topí, olej mám za hubičku, nemusím pátrat, kde tankovat, aby mi to motor vůbec sežral, mám vzadu sklopené sedačky, takže tam naložím vše potřebné, když nějaký ocásek pohrdlivě zkoukne můj vůz před supermarketem, kam přijel aby využil všech slev, co trh nabízí a tím ušetřil na novou převodovku nebo skočený řemen u jeho novosráče, musím se smát. Já ty prachy, co jsem ušetřil, že nemám fáro s navigací, abych trefil k babíčce pěkně pustím za vše, po čem toužím ,na rozdíl od ocasů, co jsou v insolvenci, protože měli VELKÉ OČI..A v tom je ten vtip, koupit auto za 12000kč v roce 2009 , opravit si ho a využívat jej s velkou přidanou hodnotou až dodnes..Děti nevozím, sem tam psa a ženu, nepotřebuji se natřásat před sousedy a předvádět, co jsem zač, nemám žádné dluhy a netrpím nesmyslnými sny...Kdo je tady chytrej si vyhodnoť sám..A hlavně nemám rád lidi, kteří neustále fňukají , nadávají na celý svět a pak si sednou do Octy 3 a umírají strachy , aby přežili první STK... :)
P.S. Ale samozřejmě chápu, že někdo se prostě bez nového vozu neobejde z různých, často pracovních důvodů, popřípadě mají prostě auta rádi..Každý to má jinak, a samozřejmě jiný názor má člověk v 30 letech anebo "těsně před smrtí"..A mimochodem, automechanik, který si koupí nové auto asi automechanikem moc není.. :o
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Proč by nebyl automechanikem, dělám toho víc hochu abych v tomhle kryplostátě neumřel hlady, jinak auto je pro ženu,mě stačí stará plečka jak píšeš, jen jsi ještě na své gramofonové desce vynechal kapitolu jak se svým SUPER fiatem v kopci ukážeš všem těm novějším "sráčům TDI" záda jak ti to frčí, raději mi už tvoje bludy necpi. Zadný dluhy nemám a nikdy jsem neměl taky auto bude za hotový, neměj o mě strach. Chudák tvoje rodina, taky znám takovýho cvoka, doma měli 15 stupňů aby neprotopili a jezdili starou popelnicí. Každej podle svého gusta.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Cha, cha, moje rodina má tu výhodu, že jí stačí jedno zaměstnání a mají vše, co potřebují..Samozřejmě ukvičení chudáčci tvého typu, kteří téměř umírají hlady, to mají těžké..Teď zrovna koukám na TV a tam běží týdeník z roku 1948 a tam jsem na tebe koukal. Jste pořád stejní, lhát, kvičet , koukat co má druhý a dělat vše pro to, to těm šikovnějším a schopnějším ukrást..A samozřejmě prapor krve v ruce musí být...Lidé jako ty neví, co je to stud.Nejsou jím vůbec vybaveni.. :( :(
nepropadat panice...
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

jelito opět vyloženě k tématu, jdi už s těma moralistickejma kecama do prdele
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

kluci, me zase zajímá, jak je to na OIII se zinkováním karoserie, je to ještě zinkovaný jako OI?
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“