1,9 AGR

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="Marek001"]Miloši Keď nechce chytiť skúšali ste lano?

majitel to popisuje třeba i tak že nejde nastartovat a přijde za 15 minut drb a jede, nebo dlouho startuje, a mi to třetí den na drb chytá,

lano neumí, to se prej nesmí říkali na internetu cosi se prej tam pokazí,
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

No, týchto "internetových" mám najradšej. Tak potom jedine skúsiť jedine ten osciloskop keď sa to teda nesmie rozťahovať :)
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Ano motor AGR pouziva riadiacu elektroniku MSA / EDC podla roku vyroby. A este ma napadlo zmerat ubitok napatia pocas startu motora. Pokial je napatie pod 9V tak je to jasne.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

rok výroby podle skel je 2000, těmy voltamy myslíš že když to má malé napětí řj nedá pokyn ke startu?
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

No, já mám v zapalovači zapíchnutý voltmer a je krásně vidět, kolik sežere žhavení, a když se nažhaví dvakrát pro jistotu, tak tam zbyde taky 10-11 voltů..Je to dobrá pomůcka za pár šprdlíků.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

dej odkaz mi se zrovna vys... jeden multimetr mám ho půl roku a začal ukazovat -18.8 F
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Odkaz nevím, koupil jsem ho v autodílech jako doplněk asi za 100kč. Jsou asi 3 druhy, s vývodem kabelem k voltmetru přidanému k přístrojovce a pak dva zástrčné s červeným displayem, já si vybral ten menší a velká spokojenost, kouknu přes okno, kolik baterka má a při jízdě stačí kouknout a víš, kolik to dobíjí..Jelikož už nehulím, zapalovač nepotřebuji.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše:elikož už nehulím, zapalovač nepotřebuji.. :)
co tě to napadlo nehulíš nepiješ :?
Uživatelský avatar
TDI tech
Aktivista
Příspěvky: 10231
Registrován: 16 říj 2007, 23:18

Příspěvek od TDI tech »

Pokial je palubne napatie pod 9V tak uz zdochne RJ motora, teda nema co ten motor dirigovat aby nastal proces spalovania. Musi mat nad 9V aby zila a mohla dirigovat motor.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

slovacek.milos píše:
jericho-3 píše:elikož už nehulím, zapalovač nepotřebuji.. :)
co tě to napadlo nehulíš nepiješ :?
Hulil jsem 35 let a nechal jsem se začarovat, abych přestal, žena mě přitlačila ke zdi...A piju, ale neopíjím se, pouze když přijede návštěva..Můj starý kolega říkal, když jsem se ho kdysi v mládí v práci ptal, proč s námi nic neslaví a jede domů, ŽE UŽ MÁ PROPÁLENÝ KOTEL. Ale jednou jsem ho přemluvil, tak se s námi v práci dal do mazu, řiditele poslal do prdele, všem komoušům vynadal do sviní a pak nepřišel 3 dny do práce, jak mu bylo špatně.../ bohužel chvíli po odchodu do důchodu umřel na raka/.Já ještě naštěstí kotel propálený nemám, včas jsem couvnul.. :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

TDI tech píše:Pokial je palubne napatie pod 9V tak uz zdochne RJ motora, teda nema co ten motor dirigovat aby nastal proces spalovania. Musi mat nad 9V aby zila a mohla dirigovat motor.
jinak ti řeknu pro mě novinka, mám zátěžák a běžné jedu mírně pod devět V a hlavu si z toho nelámu, všechno i tak startovalo,
žiju v 7V asi před patnácti lety nešla natočit felda MPi a bylo tam 6,9 V a před tím felda BMM tam ti skoro zhasly kontrolky motor se sotva přetočil a chytla
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

jericho-3 píše:
slovacek.milos píše: včas jsem couvnul.. :)
taky to pití těžce omezuju, pokud piju pravidelně roste mi tlak
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="TDI tech"]Pokial je palubne napatie pod 9V tak uz zdochne RJ motora,
ted si vem včera večer si ji borec vzal a nechal tu zas feldu která má stejný problém nejde nastartovat, před chvílí na teploměru mínus 2 šel jsem krmit ofce a drb 10 vteřin a jel jsem vpohodne 400 m na benzinku a zpět

ten majitel je elektrikář tak asi šíří nějakou energii jak po výbuchu atomovky (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

slovacek.milos píše:
jericho-3 píše:
slovacek.milos píše: včas jsem couvnul.. :)
taky to pití těžce omezuju, pokud piju pravidelně roste mi tlak
Mě vadí jen bílé víno, červené nezaznamenám , na kořalky moc nejsem, ale kolikrát si říkám, k čemu to léčení tlaku vlastně je. Ráno si vezmu prášek na tlak a žena povídá, nedáme si Plzeň na půl?A já nerad kazím "překračování norem", takže si dám k čaji ještě Plzničku napůl. A když přijdu-přijedu tak si dám trochu vína, pak zase půlku Plzně atd. a než se rozkoukám, tak mi vlastně dojde, že mimo vody nic jiného doma nemáme..Ale je mi dobře, zvýšený tlak "nemám", ale raději si ho neměřím a u doktora mluvím jen se sestrou , když mi píše recepis. Doktor je můj dobrý známý a už mne neláká k vyšetření, jen když mě zahlédne face tu face ,tak řekne, vypadáš dobře..A to je důležité...Tak se netrap, nejvíc padají asketové, a abstinenti kteří žerou trávu a zrní, ne masáci... :D
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

já jen zkoušel na sobě kde se bere tlak, prášky, jídlo, zhubl jsem, a u mě je to jen o pití, nesmím pravidelně konzumovat ideální je tak víkendové pití, komplic je abstinující alkoholik 16 let tak v práci to nemusíme,
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“