Vystřelovací klíč

Jakékoliv dotazy týkající se problémů, údržby vozů koncernu VW. Týká se jen VW/Audi/Škoda/Seat

Moderátoři: šulda, Moderátoři

lukafe..
Přispěvovatel
Příspěvky: 98
Registrován: 26 led 2014, 10:42
Bydliště: Rájec - Jestřebí

Vystřelovací klíč

Příspěvek od lukafe.. »

Cau, jaký vystřelovací klíč se dá použít na Audi S6 z roku 2000? Číslo klíče musí být totožný s původním, nebo půjde přizpůsobit i jiný číslo klíče, který má stejnou frekvenci? Nemá někdo potřebný nový klíč na prodej? Stejná otázka platí i pro Superb 2 rok 2009 . Na obě auta bych chtěl druhý náhradní klíč.
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Re: Vystřelovací klíč

Příspěvek od slovacek.milos »

řešil jsem tyto problémy, než jsem si našel klíčovou službu v hodoníně, tam borec vyřeže vystřelovák vyleze na parkoviště přizpůsobí klíče i dálku, vem si tam všechny klíče!!!! a vyšlo mi to levnějc jak kdybych kolem toho lítal, taky ti předem zjistí aby ti dálka fachčila abys nenasypal a bylo to k ničemu, určetě je takový borec i kolem brna,
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Jo ve velkým Tescu na Bratislavu to taky dělají
lukafe..
Přispěvovatel
Příspěvky: 98
Registrován: 26 led 2014, 10:42
Bydliště: Rájec - Jestřebí

Příspěvek od lukafe.. »

Děkuji za odpovědi, ale spíše mě zajímalo, zda jsou zaměnitelné ruzné klíče nebo je potřeba sehnat totožné číslo, jak má původní klíč. Jinými slovy : bude klíč ze škodovky fungovat na Audi? když bude stejná frekvence?
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

ano, bude, ty dálky jsou stejné
lukafe..
Přispěvovatel
Příspěvky: 98
Registrován: 26 led 2014, 10:42
Bydliště: Rájec - Jestřebí

Příspěvek od lukafe.. »

Výborně a má tu někdo na prodej klíč, který by fungoval s Audi S6 rok 2000 mám jeden 3tlačítkový :)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

lukafe.. píše:Výborně a má tu někdo na prodej klíč, který by fungoval s Audi S6 rok 2000 mám jeden 3tlačítkový :)
jestli chceš nějak moc šetřit tak si ho najdi v číně klidně napiš mému synovi zprávu na fejsbuk aleš slováček je z hodonína on ti poradí kde a jak objednat tuším tři kila platil a tři kila vyřezání
lukafe..
Přispěvovatel
Příspěvky: 98
Registrován: 26 led 2014, 10:42
Bydliště: Rájec - Jestřebí

Příspěvek od lukafe.. »

šetřit nechci, ale v audi mně řekli cca 6500 za novej klíč, což se mně taky dávat nechce :) ale chtělů bych originál tak kolem 2 tis, kdyby byl.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Ono Audi S 6 i po 18 letech je stále Audi S 6.. Chápu tě, ale kolikrát kroutím hlavou, když s takovým fárem přijede majitel a nemá ani hotovost na ložisko do kola a chce to splácet...Já bych z tohohle auta měl strach právě pro tohle a nesmělo by mi to do baráku..Ale každý to má jinak.Horší je, když si mladá slečna koupí staré Clio za pár šupů a má jen jeden klíč, a když má problém, nový klíč stojí na tohle auto 4000kč..A ona má sotva na benzin, protože ve škole žádné prachy nefasuje... :)
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
JeníkRS
Aktivista
Příspěvky: 3508
Registrován: 11 lis 2010, 20:24
Bydliště: PRAHA - ve svém

Příspěvek od JeníkRS »

https://www.aliexpress.com/wholesale?ca ... t=Audi+key+

http://jdem.cz/dypvd9

Stejně když koupíš použitej klíč tak musíš vyměnit immo a planžetu.
-Superb 2 combi 2011 CFFB+MVolesko. Eibach -4cm 19"Aneto
Ex-Octavia I combi 2004 1.9TDi ASV+MVolesko. Puky TT, Mam/Egr/Kat off, xenony, 288mm, Eibach -4cm, triplling on, 17"Spider
-Derbi Atlantis 2T
Zacatky: Tipo,Clio,BX,Felicia,Fabia
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

můžeš mi vysvětlit kluk si koupil z čajny vystřelovák, za tři kila mu ho vyřezali, zasuneš svítí na přístrojovce imobilizer a nastartuješ, nomál stím rok jezdí,


imo je funkční protože když vyděláš přístrojovku nenastartuješ
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

lukafe.. píše:šetřit nechci, ale v audi mně řekli cca 6500 za novej klíč, což se mně taky dávat nechce :) ale chtělů bych originál tak kolem 2 tis, kdyby byl.
jestli chceš něco poradit tak už nic neřeš zajdi si do té klíčkové služby a o víc se nestarej, minulý týden jsem tam byl a jestli jsem dobře slyšel tak tam někdo volal a madam mu říkala že klíč stojí 1400
Uživatelský avatar
JeníkRS
Aktivista
Příspěvky: 3508
Registrován: 11 lis 2010, 20:24
Bydliště: PRAHA - ve svém

Příspěvek od JeníkRS »

slovacek.milos píše:můžeš mi vysvětlit kluk si koupil z čajny vystřelovák, za tři kila mu ho vyřezali, zasuneš svítí na přístrojovce imobilizer a nastartuješ, nomál stím rok jezdí,


imo je funkční protože když vyděláš přístrojovku nenastartuješ
Jako že svítí immo i když jedeš? To nechápu. Ale kdyby sehnal starej klíč třeba z vrakoviště tak immo nejde přehrát. Minulý týden sem dodělával origo dálku na F1 a musel jsem oba čipy vyměnit za nový
-Superb 2 combi 2011 CFFB+MVolesko. Eibach -4cm 19"Aneto
Ex-Octavia I combi 2004 1.9TDi ASV+MVolesko. Puky TT, Mam/Egr/Kat off, xenony, 288mm, Eibach -4cm, triplling on, 17"Spider
-Derbi Atlantis 2T
Zacatky: Tipo,Clio,BX,Felicia,Fabia
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32862
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

přesně tak mladý si koupil z čajny vystřelovák kterým nastartuješ svítí imo pořád a jedeš, dáš původní klíček imo nesvítí,


před pár lety jsem dělal padající ručičky a na stoprocent vím že když sděláš přístrojovku nenastartuješ, je tam i obyč LPG start jen benál a 2500 otáček přepne,
Odpovědět

Zpět na „Údržba/problémy VW group (DIESEL)“