SUP II - demontáž předních sedaček

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Pavel další
Přispěvovatel
Příspěvky: 373
Registrován: 10 dub 2007, 09:25
Bydliště: Přerov

SUP II - demontáž předních sedaček

Příspěvek od Pavel další »

Chci obléct sedačky do potahů, podle zkušeností s předchozí Oct II budu asi muset vymontovat přední sedačky ven. Je to tak ?
Abych je dostal ven, je tam asi šroub a hlavou pro hvězdičku "m".Kolikátka to je ?
Na rozdíl od OCT je tam plno elektriky, konektorů. Co nutně odpojit, abych je dostal ven ? Děláváte to tak ?
Doporučíte potahy ?
SUP II Combi, TDI CR, MR2013, 103kW, CFFB
OII combi, TDI Elegance, MR2006, 77kW, BJB
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

u nás to chodí tak že zajedeš auto moto blalada do bzence, tam je vzorkovník vybereš si potahy na míru, přijdou čekací doba asi 14 dní, nic nemusíš demontovat
Pavel další
Přispěvovatel
Příspěvky: 373
Registrován: 10 dub 2007, 09:25
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pavel další »

.nemusím nic demontovat, že to udělají oni, nebo jsou "bezdemontáženamontovatelné"..?
SUP II Combi, TDI CR, MR2013, 103kW, CFFB
OII combi, TDI Elegance, MR2006, 77kW, BJB
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

tak nic neřeš
Pavel další
Přispěvovatel
Příspěvky: 373
Registrován: 10 dub 2007, 09:25
Bydliště: Přerov

Příspěvek od Pavel další »

..na auto balada.cz nebo tak nějak, je nějaký hobymarket, bez nabídky autopotahů, tak se ptám tebe, jak to teda chodí.
Potahy jsou na míru, to se dělá, při montování na O II jsem na tom mohl nechat prsty, a to jem sedačky vytáhl ven, tak to řeším,..
SUP II Combi, TDI CR, MR2013, 103kW, CFFB
OII combi, TDI Elegance, MR2006, 77kW, BJB
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32868
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

[quote="Pavel další"]..na auto balada.cz nebo tak nějak, je nějaký hobymarket, bez nabídky autopotahů, tak se ptám tebe, jak to teda chodí.

já ti psal jak to u nás chodí jsem ze strážnice to máš 75 km a ten balada to je kamená prodejna náhradních dílů, vzdálené od tebe 68 km, to není internetová prodejna, si najdi něco kolem sebe, ten balada to nabízí jako službu pijdeš oznámíš na jaké auto a vybereš ze vzorníku, potahy jsou super, potýdnu naprosto dokonalé, materiál kvalitní, cena super auto.balada@worldonline.cz jestli má ten vzorník i na netu to nevím, já osobně bych na netu nic nebral, vyplatí se zajet omakat si tu látku a vybrat
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“