samovolne zhasinanie 307SW 2,0 Hdi 66kW

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
tino3
Sběrač informací
Příspěvky: 49
Registrován: 09 dub 2007, 09:43
Bydliště: Handlova

samovolne zhasinanie 307SW 2,0 Hdi 66kW

Příspěvek od tino3 »

Dobrý deň. Po rokoch bezproblémového slúženia mi začal štrajkovať peugeot.Je to 307SW 2003 2,0HDI 66kW. Auto normálne naštartuje a podľa zaťaženia po zahriatí na 80-90st. vypne samo motor.Keď ho nechám klepať na voľnobeh,trvá to tak pol hodiny a sa vypne.Hneď nejde naštartovať,len točí a nič.Treba počkať,niekedy 5 min,10min a auto zas na chviľu naštartuje.Na prístrojke sa rozsvieti STOP a niekedy preblikne hláška o malom tlaku oleja,niekedy nie.Pre istotu som snímač mazania vymenil ,aj odskúšal či auto maže.Už pri točení štartérom aj keď motor nechytí,tak mazací snímač rozopne,tj určite maže.Káblik od snímača tlaku k BSM som tiež prezrel,ci nemá niekde poškodenú izoláciu.Ešte som si všimol ze keď sa motor nedá naštartovať ,tak čerpadlo v nádrži po zapnutí kľúčika ide pomerne dlhšie ako v prípade,keď sa auto naštartovať dá.Sitko na čerpadle v nádrži som dnes pre istotu vyčistil,moc tam špiny nebolo a nepomohlo.Keď sa motor sám zastaví a auto sa pripojí na diagnostiku,tak je zaujímavé ,že RJ motora z diagnostikou nekomunikuje,chyba komunikácie,iné jednotky komunikujú.Keď sa počká tých 5-15 min,a dá sa znova načítať diagnostikou,tak už komunikácia z RJ motora prebieha a auto v pohode naštartuje.Potom zas nejakú dobu ide a cele sa to opakuje,zhasne,nedá sa komunikovať z RJ motora,motor nechytí a ked sa počká,zas komunikuje a dá sa naštartovať.Ako poslednú nadej som dával do výmeny BSM ale vôbec to nepomohlo,robí to to iste.O auto som sa od 91tis km staral ja,teraz ma 275tis.,motor doteraz išiel bez problému.(raz výmena plynového pedálu a oprava káblovania k snímaču tlaku na rampe,inak nič)výmeny oleja po 15 tis,,ostatne filtre výmena po 30 tis,vozí sa na ňom môj otec a do tohto týždňa nedal naň dopustiť. Už ma napáda,či nemôže byt chyba v samotnej RJ motora,nejaký studený spoj ale ina chyba keď raz nekomunikuje,potom sa nič nespraví len počká a zas to ide.
A este jeden poznatok z pred chvile.Keď sa po zapnuti zapaľovania rozsvieti oranžova kontrolka motora,naštartuje.A keď zhasne motor sam a vypnem a zapnem kľučik a,keď svieti tak ide naštartovať,keď nie nejde naštartovať.Keď sa potom počka,tak sa zas rozsvieti a ide to zas chviľu.
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19315
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

BSI nebo ECU motoru asi...
Sezen si starší, nech odblokovat immo, BSI vymazat - pak se musí nakonfigurovat
potřeba na to PPO nebo Diagbox
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“