E-šop

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

BL : No právě že je to podmínka .
Slavkov : Máš pravdu ,to bude nejrozumější. To SEO by se šiklo ,taky pravda.
Uživatelský avatar
blacklight
Přispěvovatel
Příspěvky: 381
Registrován: 14 říj 2011, 12:55

Příspěvek od blacklight »

Podle toho jak se bavíme mi vychází následující možnosti:

1) Dát těch 650 měsíčně
- pokud za dané peníze budeš mít eshop, design, nějakou SEO optimalizaci, propojení s Heurekou, plus to třeba bude umět faktury nebo další funkce, tak je to velmi dobrá cena. Pokud Ti navíc řeší zálohování, garantují dostupnost a je tam nějaká technická podpora, tak je to super cena. Dej si pozor, abys nezaplatil 650 za holátko a za všechny další funkce musel doplácet. Nebo třeba když Ti něco nepojede, abys nemusel platit 1000Kč na hodinu nějakému jejich technikovi (protože do toho třeba nikdo jiný technicky nemůže zasáhnout).

2) Zprovoznit jednoduchý eshop bez funkcí - rozjet češtinu, košík, dát jeden typ poštového, jeden typ placení (na účet). Vykašlat se na design (hodíš tam jen úvodní fotku), neřešit přes eshop faktury, vykašlat se na emaily z eshopu a PDFka a všechno to obsluhovat ručně.
Stejně tak ten XML pro Heureku / Zboží si klidně poskládáš - akorát pozor - když upravíš cenu na eshopu, musíš ji ručně upravit i v tom XML = nebude to automaticky.

Podle mě se takový "holobyt" dá udělat za pracnost 15-30 hodin (rozpětí velké = neznám požadavky). Když Ti tvůrce vybere dobrý základ, tak až vyděláš prachy, tak to můžeš začít rozšiřovat.

3) Najít si někoho kdo dělá weby a dělat mu servis auta - může to být pro vás oba výhodné. IT lidi jsou často schopní u klávesnice ale zapíchli by se šroubovákem, takže postavit nějaký oboustranně výhodný vztah by se dalo.
Octavia 1.9 TDI
Golf 2.0 TDI
EX: Lancia Lybra SW 1.9 JTD, Lancia Thesis 3,2 V6, LPG Opel Meriva LPG
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Mám tady jeden za 300 tak du do něj . Na žádný hokuspokusy nemám po minulch zkušenostech náladu.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Hoši prekérka jak cip , nadaří se mi zprovoznit a nastavit ani jeden šop na netu , tak jestli někdo umí dejte vědět :D Já na to nemám nervy.
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“