Spojka RAV4 III 2.2D4-D 100kw

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Spojka RAV4 III 2.2D4-D 100kw

Příspěvek od roman1648 »

Na co se připravit ? Auto má kámoš tak mě to asi nemine...
díky za zkušenosti
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

na nic normální traktooor, akorát podstatně víc práce než se k saotné převodovce dopracuješ a lépe to dělat ve dvou, dvousloupák a kozu, pokud by to chtěl někdo přehodit bez dvouhmoty tak to nedělej, to jsem se vypekl u prvního kousku (wallbash) a taky pokud by si někdo spojku a dvouhmotu přinesl raději bych se z toho vykroutil to se mi taky stalo a udělal jsem dobře ;)
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

Miloši konkrétněji prosim
Tyto kecy jak je to všechno napicu mi řekne každej..
Dik
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

ptáš se na co se připravit

nic normální traktooor, akorát podstatně víc práce než se k saotné převodovce dopracuješ a lépe to dělat ve dvou
pokud by to chtěl někdo přehodit bez dvouhmoty tak to nedělej, to jsem se vypekl u prvního kousku Hlavička a taky pokud by si někdo spojku a dvouhmotu přinesl raději bych se z toho vykroutil to se mi taky stalo a udělal jsem dobře
co chceš jinak slyšet musíš odšroubovat tu rozvodovku a pak si na převodovce, zadní kardan poloosy tak jak u každé spojky, převodovka je těžká tak v ruce to asi nejde, a přibližování je lépe ve dvou abys třeba neskurvil lamelu, sám na to nemám, musíš napsat co chceš přesně vědět
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

jasný mě jde spíš o tradiční vyjebávky jako nápravnice,protočený šrouby v kasti atd (noteeth)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

roman1648 píše:jasný mě jde spíš o tradiční vyjebávky jako nápravnice,protočený šrouby v kasti atd (noteeth)
náprvnici očmáráš a de dole, šrouby si skládej na papír v pořadí jak tam byly,

jako vyjrebávka mi připadá spíš ten co v tom sedí, samý vychcánek, naposledy jsem dělal rozvody ono se ochladilo a motor dlouho startoval, :roll: za rok to dal do dalšího servisu na výměnu filtrů a stejná situace a dožadoval se reklamace, vysolit čtyřicet litrů za nové vstřiky to je potřeba na někoho hodit,
nebo mi jeden volal jak si mohu dovolit jezdit s jeho ravkou že stojí zapadlá v blátě u trafačky ve bzenci, tak řval do telefonu že jsem ho musel vypnout :roll:
nebo monterej jsem dělal technickou a majitel mě prej viděl jak jsem stím celý den řádil po polích někde za železárnama ve veselí nM.,
pak jsem jezdí jeden cyp ten mi dokonce před barákem prohrabával popelnice :roll: :P
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

a co tam hledal tu starou spojku jo ? (rofl)
Uživatelský avatar
slovacek.milos
Aktivista
Příspěvky: 32832
Registrován: 23 pro 2007, 12:51
Bydliště: Strážnice

Příspěvek od slovacek.milos »

to raději na sz
Odpovědět

Zpět na „Toyota/Lexus“