Jak na zarezle pisty

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Příspěvek od ondra.p »

Vybrusové písty se dají objednat origo v kawasaki za nějakých 1500/ks + kroužky za 1800/ks Vrtání to má tuším 74mm vybrusové jsou + 0,5mm
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Standardní ceny. Radši tam dej něco jetýho , nebo to zas vyletí na ojnici . :)
Jestli je to jetý dost.
ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Příspěvek od ondra.p »

Tak jsou venku mrchy. Spodek vypada pekne ted jen doufam ze ta jeta sada ktera mi ma dorazit bude ok.
Obrázek
Obrázek
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

To vypadá ještě dobře , čim to budeš čistit ? Nechceš to tam taklhle dát ?
ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Příspěvek od ondra.p »

Nebudu to tam dávat zpátky. Válce jsou vyžrané. Sice trošku ale uplně idealní to není.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Je to tak vidět , to vyžrání.? Vzal bych jemný vodní šmirgl a pod benzínem bych válce vyhladil, písty bych umyl, vyndal kruhy,vždy jeden zlomil, tím vyčistil drážku/y/, kam patří, pak bych dal nové a hurá...Tyhle krátké písty jsou stejně kloktadla, nemá cenu to moc řešit..
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
zizalak
Aktivista
Příspěvky: 1262
Registrován: 12 zář 2007, 17:57

Příspěvek od zizalak »

možná projet to honovací hlavou
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Ani tak vykloktaný nevypadá . Kolik mají nejmenší průměr ? Měřil si je ?
ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Příspěvek od ondra.p »

Nene nic z toho neni jednodussi a levnejsi nez jeta sada za litr. Teda pokud dorazi. Pokud ne hodiim to kamosovi na honovacku a pisty vycistim
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Hele, tato Kawa stejně nikdy nebyla, není a nebude žádná hitparáda... tudíž opravdu pouze za rozumnou cenu nějak přijatelně poopravit, poskládat a jezdit... 8)
Do toho nemá smysl cpát "bambilión", aby to bylo super 1A*... ale to ty zjevně chápeš...
Kdyby došlo na honování a nové kruhy, zkus Wiseco, třeba vyjdou lépe a zkušenosti výborné...
GIV Variant TDi ???kW
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Jojky , to asi ne ,,, ty sou za bůra kus :D ale taky sem v rom kdysi žil.
A bylo to pěkný..
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Aha, tak to upsss... a sorry
Já jsem v tom aktivně žil před 15-20(?) lety :D ... kdy to byla vynikající alternativa k jinak nesehnatelným věcem a předraženým origům...
GIV Variant TDi ???kW
ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Příspěvek od ondra.p »

Slavkov píše:Hele, tato Kawa stejně nikdy nebyla, není a nebude žádná hitparáda... tudíž opravdu pouze za rozumnou cenu nějak přijatelně poopravit, poskládat a jezdit... 8)
Do toho nemá smysl cpát "bambilión", aby to bylo super 1A*... ale to ty zjevně chápeš...
Kdyby došlo na honování a nové kruhy, zkus Wiseco, třeba vyjdou lépe a zkušenosti výborné...
No jezdit na tom kole určitě moc nebudu :) Spíš mi jde o to že je motorka pěkná tak ji chci poopravit a nabídnout za pár šupů někomu na naučení. Je to spíš takový dobrý skutek aby neskončila zbytečně ve šrotu (LOL)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Přesně tak, všechno vidět přes vejvar prostě nejde. Mám rád staré stroje i když mnozí ohrnují nos..Dívat se na svět pouze přes EURO a dolar musí být neskutečná nuda.. :)
nepropadat panice...
ondra.p
Přispěvovatel
Příspěvky: 335
Registrován: 06 zář 2015, 10:33

Příspěvek od ondra.p »

Tak to bych necekal ze se v cesku najdou slusni prekupnici s jetymi dily. Objednal jsem valce a pisty s inzeratu za 1000kc a cekal co za hnuj dorazi. Dneska dorazil balicek a v nem temer nova sada. Z fotek to neni moc videt ale jsou fakt skoro nejete. Vsechno nakonzervovane olejem. Pisty oznacene kde byly no krasa.
Obrázek
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“