206+ 1.1 ba+lpg starty na prd

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

206+ 1.1 ba+lpg starty na prd

Příspěvek od Tomas6 »

Je to 2010 s elektronickým plynem a fabrickým lpg. Studené to startuje tím stylem že chytne zdechne. Když přidám plyn a náhodou se to udrží v běhu tak to nejde do otáček a dusí se. Jak se rozběhne vše ok.

Co se zkoušelo.
Klapka čistá, nové svíčky, nové čidlo teploty chlazení, vyčištěné map,vůle na ventilech ok,tlaky ok,tlak paliva od zapnutí klíče 3.5 bar bez jakeholi . Dle diag teploty a tlak v sacím potrubí ok. Hledal jsem palivový filtr, zřejmě tam není protože od nádrže vede trubka rovnou k liště se vstřikama,vzduchový nový. Startér motá jak zběsilý. Motor jako nový, pod víkem jak vypraný v perwolu
Už fakt nevím.
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Práve minule som tu riešil niečo podobné a pekne ma to potrápilo:

https://dieselpower.cz/forum/viewtopic.php?t=168565

Nebude to tiež tento prípad? Zvlášť keď je to LPG a na benzín len štarty...
Tomas6
Aktivista
Příspěvky: 3450
Registrován: 27 črc 2009, 14:16
Bydliště: Zlínsko

Příspěvek od Tomas6 »

Benzin je ok. Řeší se to už delší dobu. Od té doby už několikrát tankoval. I teď je v pohodě co jsem zkoušel odpustit... Napadá mne klapka, při startu pootevře ale v zápětí se zase úplně zavře a zase otevře.
Údajně do toho už někdo drbal a od té doby to dělá paseku. Ale ten to měl jen na diagnostice a údajně hýbal bohatostí směsi, snad že. to psalo chybu o bohaté směsi. Ale to se mi nezdá že by nějaká lata dokázala dělat takové úpravy. A čistil při tom klapku. Jak je to u tohoto auta se základním nastavením? Dokážu to přes delphi?
OIII 1.4 TSI 240 000km
FI HTP LPG 340 000km
Odpovědět

Zpět na „Peugeot“