Opel Astra G 1.7DTi r.v.02 - nejde střed.panel

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
VagiTDi
Přispěvovatel
Příspěvky: 83
Registrován: 04 pro 2016, 22:29

Opel Astra G 1.7DTi r.v.02 - nejde střed.panel

Příspěvek od VagiTDi »

Čau :)
Poslední dobou se mi stává, že mi na Astře z ničeho nic nejde nic regulovat na středovém panelu. Nejde zapnout/vypnout rádio, zeslabit/zesílit, zapnout klimu, výhřev okna.. Jediný co pomůže tak když auto schládne tak pak už to zase de, začlo to dělat až teď až se oteplilo. Nevíte čím to? Přehřívá se nějaké pojistka nebo něco?
Díky moc
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Tak oplů již jsem viděl spoustu a tyto 1,7 mam v rodině 4 a nekolik kolem sebe jsou Dobry vcelku bezproblémový ale toto jsem tam ještě neřešil. Radio je originál??
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
VagiTDi
Přispěvovatel
Příspěvky: 83
Registrován: 04 pro 2016, 22:29

Příspěvek od VagiTDi »

Jo, je origo. Ale nikdy dřív to nedělávalo, až teď poslední 2měs to dělá, teď jel soused na dovolenou tak mi to dal a nevím co stím...Po rozdělání to vypadá dobře, řikal, že nejde prej nic na tom panelu což je podlě me blbost protože přece celej panel neni napájenej z jednoho mista nebo z jedné pojistky. Třeba ten čudlik na climu nebo zadni okno...
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8926
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

No průchodka 5 dveří OK ta umí na okno a digaklimku zmást ( pokud ji to má tam už jsem i panel KO viděl) pokud ne tak vím že pouštění klimky,vnitřního okruhu,a okna zlobí ale nemá to nic společnými s rádiem.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Odpovědět

Zpět na „Opel“