O1 kombi 96kW

Inzeráty k archivaci. Pro nové prodeje po 15.10.2018 použijte prosím sekci "Prodám"

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Zamčeno
Hrib
Přispěvovatel
Příspěvky: 222
Registrován: 27 čer 2011, 14:43
Bydliště: Praha 10

O1 kombi 96kW

Příspěvek od Hrib »

Prodám O1. Motor, podvozek, turbo, spojka super stav, nedávno měněny vstřiky (duben 2018).

https://auto.bazos.cz/inzerat/91416533/ ... 6kW-PD.php
Hrib
Přispěvovatel
Příspěvky: 222
Registrován: 27 čer 2011, 14:43
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Hrib »

Nová cena 38 000 Kč! Opravdu nikdo nechce? :(
Uživatelský avatar
bembas
Přispěvovatel
Příspěvky: 407
Registrován: 25 bře 2008, 18:02
Bydliště: Zlín

Příspěvek od bembas »

kdyby to nebylo tak daleko ze Zlína tak bych ji vzal,škoda,za ty peníze dobrá
Sharan Tdi
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

No cena slušná, já dnes koukal jak tele na bazoš, jak ty auta spadly. Je tam mraky pěknejch fabek i oktávek za super cenu. tohle ale určitě prodáš.
Hrib
Přispěvovatel
Příspěvky: 222
Registrován: 27 čer 2011, 14:43
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Hrib »

Pánové je to hnus :( Řikám si, že za tyhle prachy by to mohlo jít hned .. A ono ho*no, volaj jen slibotechny, píšou dementi a lidi, co čekaj za tyhle peníze O3 facelift RS nebo Scout ..

Tak že pravděpodobně si jí opravím a nechám .. Nervy mám jen jedny a nebudu si je dráždit kvůli idiot*m :x :x
Uživatelský avatar
bembas
Přispěvovatel
Příspěvky: 407
Registrován: 25 bře 2008, 18:02
Bydliště: Zlín

Příspěvek od bembas »

já bych řekl že super cena,mít čas a někoho kdo by semnou pro ni jel tak ji beru,ale bohužel,ani jedno nemám
Sharan Tdi
Uživatelský avatar
roman1648
Aktivista
Příspěvky: 19273
Registrován: 18 zář 2009, 06:57
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od roman1648 »

máš si sem zadat poptávku kdo jede na prahu a on tě někdo veme ;)
zrovna včera jsem jel z Jablůnky na Brno,Prahu,Rozvadov,Mnichov...
Hrib
Přispěvovatel
Příspěvky: 222
Registrován: 27 čer 2011, 14:43
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Hrib »

Dneska tady na to zase byli dva nějaký šmelaři .. Prej: vaší plnou moc dáme budoucími majiteli, my jí opravíme a prodáme za víc .. A povinný vám ukončej až stejnak k poslednímu dni měsíce, tak ho nechte, ať si ho nemusíme hned vyřizovat (LOL) (LOL) (LOL)

Tak jsem je kluky poslal k šípku, ať si na tohle najdou jiný troubu ... Člověk už ani nechce nic prodávat, aby nemusel komunikovat s těmahle vykukama :o
Uživatelský avatar
Tomas.cz
Aktivista
Příspěvky: 14262
Registrován: 06 dub 2006, 13:37
Bydliště: Praha

Příspěvek od Tomas.cz »

To je klasika, občas prodávám nějaký náš firemní stroj nebo auto dlouholetého klienta který si koupil novější vůz a 8 z 10ti jsou tyhle exoti.

Odjezd v sobotu na Ukrajinu na naše povinné ručení, auto ještě ani neviděl a hned 10-20 tis. dolů a to obvykle držím nižší cenovou relaci aby se vůz rychle prodal, nebo na splátky, případně mi jeden pitomec dělal další technickou kontrolu a ani nepoznal nádobku se servo a brzdovou kapalinu apod. (noteeth)
Uživatelský avatar
Pája 19
Aktivista
Příspěvky: 3483
Registrován: 15 čer 2008, 12:12
Bydliště: u pár dubic

Příspěvek od Pája 19 »

Pěkně si doplnil inzerát o ty kdo nemaj volat. Bohužel je to dnes normálka. Abys auto nebo motorku prodal jako soukromník, tak musíš mít ultra nervy. Možná kdyby to bylo za tři kila, tak by nevolali jen dementi. Ale výdrž, držím palce, ať se objeví někdo normální.
Oct asv 2000, DieselPower
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Takže nejsem sám kdo pozoruje, že lidi jsou vychcanější víc a víc? U nás na servisu většinou se zákazníky komunikuje kolega, já bych už to jinak asi ani nedělal. (crazy)
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

ludom to doslova je...... som si povedal, že žiadne auto predavat uz nebudem...
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
Uživatelský avatar
hansdob
Aktivista
Příspěvky: 8914
Registrován: 17 zář 2009, 18:21
Odpovědi: 1
Bydliště: Vysočina-Dobronín

Příspěvek od hansdob »

Jeden z důvodů proč jsem ve fabrice.
přesnou historii nepamatuji.....třebaaaa zetor 25K
Hrib
Přispěvovatel
Příspěvky: 222
Registrován: 27 čer 2011, 14:43
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od Hrib »

Paja 19: to nemělo cenu, volali víceméně je takovýhle exóti .. Nějakej Armando z Ostravy nabízel 25 tisíc a hned sedá na vlak a jede :o

Pak přijel frajer, nastartoval to a během 2 vteřin věděl, že jsou špatný vstřiky :o

Další měl zase problém s tim, že to má různý vady .. všechno je napsaný v inzerátu, nebo jsem to tam snad nevypsal dostatečně? :o

No nic, zůstane, protože já na tyhle vandráky fakt nemám náladu .. Je to akorát ztráta času, ztráta nafty a každej přesně ví, co je všechno špatně ..

Fekálek: neboj, já už to pozuruju dlouho .. Já mám naštěstí v práci zákaz mluvit s lidma, protože bych je taky posílal do patřičnejch míst ..
(LOL)
Zamčeno

Zpět na „[Prodám - starý bazar do 15.10.2018]“