Bosch - vrtáky 5% Co - čína hadr.

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

firma Bosch, byla zazmrdovaná ze 4 možných na levelu č.2 už v roce 2008.
Za ty léta je jasné, že už je zazmrdovaná na lvl.4 a následuje pomalý úpadek, než zmrdi odejdou zazmrdovat jinou firmu.

Doporučuji KNIHU
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

lt.kubosh píše:
Rayx píše:Dneska i před nákupem "značky" v kamené prodejně aby si člověk povinně udělal průzkum trhu, což mu pak může něco napovědět ...

Autorizovaný prodejce s odkazem z Bosch stránek, doporučená nezávazná 41,93€, on ji má za 17,99€ a jistě to nedotuje ...
https://www.reidl.de/bosch-18tlg-toughb ... tner_id=cc

No a na už odkazovaný Toolstop to maj dokonce třeba jen za £12, to je cca 13-14€ ...
Ted nechapu, co naznacujes. P/N jsou odlisne. Ty davas odkaz na HSS-G a ja mel HSS-Co.

Je to presne o tom, k moci se dostane nejaky manazer, ktery 50 let budovanou duveru ve znacku vymeni, za zisk behem sveho trileteho obdobi. Pohrbi znacku, vyplati se mu padak vypocitany na zaklade kratkeho horizontu a jde skodit dal.
Bohuzel to nereflektuje setrvacnost firem, pokud neco podela, tak se to projevi za 2 roky. To uz skodi jinde.
No P/N jsi sem nedal, pod HSS-Co žádná 18ks sada podle postnutých fotek není a navíc maj jiné balení/kazetu ... Jaký P/N tedy maj?
https://www.bosch-professional.com/de/d ... 97-ocs-ac/

S názorem na manažery plně souhlasím, takhle to nyní dopadá všude, kde lidi (jak samotní manažeři ale hlavně ti co je najímaj) neřeší příslušnost k firmě a za chvíli jsou o dům dál ...

P.S. - aha, tak ono jde asi o 2 607 017 047, no ve výsledku je to ještě horší, na německým Boschi už nedohledatelný ...
http://www.bosch-pt.com/cz/cs/accocs/P% ... 135%C2%B0/
https://www.reidl.de/bosch-metallbohrer ... mm-p937155
https://www.toolstop.co.uk/bosch-260701 ... 0mm-p72654

Obrázek
Naposledy upravil(a) Rayx dne 05 črc 2018, 10:34, celkem upraveno 3 x.
octaviask
Aktivista
Příspěvky: 4112
Registrován: 06 pro 2011, 00:03
Bydliště: SK

Příspěvek od octaviask »

kto má nejaké novšie bosch vrtacky a naradie musi uznat ze to s nimi ide dole vodou....
"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing." Edmund Burke
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

Nejhorsi je, ze to je jednookej mezi slepejma...
Nedvno jsem chtel sukalku, nejsem remeslnik. Nechtel jsem utratit 4500+. Tak jsem to v v nejakym hobbymarketu ocumoval a nakonec jsem nekoupil zadnou. Pokud to ma konstrukcne dotazenou jednu vec, tak to ma zprasenou jinou, kouknes na vyssi model a bud je zprasena ta prvni nebo je tam nova funkce naprosto k nicemu.

Pak kouknes na profi line a regulerne zakladni model profi je ekvivalent stredniho modelu hobby v jinym plastovym krytu.

V 1990 jsme koupili zelenou Boschu 550W vrtacku a vrta skvele dodnes, kdyz jsem koukal na dnesni ekvivalent, tak to je vysmech. Ja vzdycky nesnasel stary dedky, kteri nadavali na vsechno dnesni. (10let zpet), ale uz se pristihnu, ze taky nadavam na dnesni vyrobky, ale ja nehci bejt zapsklej skarohlid.

Odpovednost vyrobce zadna, je tu zarucni doba 2 roky, ale vymahatelnosti 0. A tupe stado, misto, aby vyuzilo fejsbuk na negativni recenze (asi jedina, pro akcionare viditelna cesta zakaznicke zkusenosti) tak si tam sdelujou hovadiny.
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
passion
Přispěvovatel
Příspěvky: 715
Registrován: 03 úno 2006, 08:04

Příspěvek od passion »

Obrázek
tak tak, made in china.
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

lt.kubosh píše: V 1990 jsme koupili zelenou Boschu 550W vrtacku a vrta skvele dodnes, kdyz jsem koukal na dnesni ekvivalent, tak to je vysmech.
Pravdu vravíš, ale jen uvedu, kdyby opravdu někdo chtěl pořádnou vrtačku ať se podívá přímo na www.Narex.cz, sice ano cenová relace trošku jinde, ale je to stroj který tě při slušném zacházení přežije.

Taky jsem si koupil vrtačku v hornbachu, postavila celej barák a 4,5roku před koncem záruky se rozpadla. Tak jsem šel pro další, koupil jsem makitu, no to jsem ale šlápl do exkrementu, protože jsem nevěděl, že ještě narex vyrábí, myslel jsme že už neexistuje. Jakmile se odporoučí, kupuju narex. Bohužel kvalitní věci musíte hledat vy a né naopak.
Slavkov
Aktivista
Příspěvky: 4579
Registrován: 09 lis 2007, 15:48
Bydliště: Slavkov u Brna

Příspěvek od Slavkov »

Stejně skončíte u Hilti 8)
GIV Variant TDi ???kW
lt.kubosh
Aktivista
Příspěvky: 2052
Registrován: 23 led 2006, 19:23

Příspěvek od lt.kubosh »

Ano a kazdy bude mit na jezdeni do Lidla a do prace Lamborghini nebo aspon SLK
Dodge Challenger 6.4 V8
(Proč 6.4? Protože nedělaj 6.5!) :D
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

To už začalo, krám jistě poznáte podle architektury dříve užité :D

Obrázek
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jo, musím se "smát", když vidím poslední černý terénní MB , velký jako maringotka, a jeho posádku, která tlustá jako prase tahá bedny piva ve slevě, nebo se tlačí ve frontě na Babišovu kachnu za 59kč..Člověk jde pro cibuli, a nezná , kdy kde jsou jaké slevy a tak čumí....Lidská ubohost nezná mezí a nejhorší je připitomnělý zbohatlík..Je mi jich vlastně líto, ubožáků... :(
nepropadat panice...
Grunt
Přispěvovatel
Příspěvky: 218
Registrován: 21 říj 2013, 16:01

Příspěvek od Grunt »

WOB píše: Pravdu vravíš, ale jen uvedu, kdyby opravdu někdo chtěl pořádnou vrtačku ať se podívá přímo na www.Narex.cz, sice ano cenová relace trošku jinde, ale je to stroj který tě při slušném zacházení přežije.

Taky jsem si koupil vrtačku v hornbachu, postavila celej barák a 4,5roku před koncem záruky se rozpadla. Tak jsem šel pro další, koupil jsem makitu, no to jsem ale šlápl do exkrementu, protože jsem nevěděl, že ještě narex vyrábí, myslel jsme že už neexistuje. Jakmile se odporoučí, kupuju narex. Bohužel kvalitní věci musíte hledat vy a né naopak.
dávno narex není co bývalo je to už taky jen spotřební šmejd co mám dobré zkušennosti tak modrý bosch dewalt hilti a wurth
Ford Galaxy 1.9TDi 85kw AUY 2002
kotelnik
Přispěvovatel
Příspěvky: 554
Registrován: 24 říj 2010, 18:15

Příspěvek od kotelnik »

U nás frčí Milwaukee
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

Rayx píše:Vyzkoušíno třeba PH 26 SDS-plus, je to hračka, za mě nebrat ...
To je ta moje Makita, akorát má jinou barvu. :o
Uživatelský avatar
dhfool
Aktivista
Příspěvky: 2963
Registrován: 05 kvě 2009, 18:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dhfool »

WOB píše:
Rayx píše:Vyzkoušíno třeba PH 26 SDS-plus, je to hračka, za mě nebrat ...
To je ta moje Makita, akorát má jinou barvu. :o
Před cca 20-ti lety jsem byl pracovně na výstavě motorek v Brně a vystavovali tam číňani docela pěkné skůtry. Nikde jsme s kolegou nemohli najít značku, tak jsem se zeptal, jak se ty skůtry jmenují a číňánek nám odpověděl "jak chceš..." No a doba pokročila a už to nejsou jenom skůtry... :)
Škoda Fabia SDI - Žihadlo Edition
Škoda Superb II 1.8 TSI DSG-7
SuperVAG Comfort VW/PSA 2017
BMW DIS/GT1 v57 /ISTA D
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“