A kdo to Jerichovi "zaplatí" ?? Fekálek ne ..

zcela mimo automobilovou tématiku

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

A kdo to Jerichovi "zaplatí" ?? Fekálek ne ..

Příspěvek od A6TDI »

https://www.youtube.com/watch?v=GoTSRU4RFLc
Ještě lepší ..
Dnes už klasika , bohužel s titulky . Jestli někdo najdete cz.dab. tak přihodte.
https://www.youtube.com/watch?v=J8BdpBRHdHs
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Nevím co tím chtěl básník říct, ale opravdu nemám čas sledovat nějakej výplod z youtube o hitlerovi. Hitler o u mě byl figurka kterou velkokapitál nastrčil do popředí jako výborného řečníka který v dobách veliké krize německa atd. strhnul masy na svou stranu v tažení na východ, jednou jsem někde slyšel jeho památný výrok: já válku nechtěl, to oni. Kdo to ať si každý doplní sám. At se vyjádří jericho, je moudřejší a má jistě čas dokoukat ten slint do konce.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

No, ty tvoje výroky z Blesku, to je třída .. (noteeth)
Co s tim výrokem jako mám dělat ?
To výrokuj dětem u lavičky co hulej trávu ,že Trump s Putinem tu válku nechtěly ale že Ty s Jerichou ..

Pak pláčeš ,že máš výjeby a nejradši bys zalezl fágu do vejfucku
(rofl) i s ceou tvou logikou.
No jistě že to byla figurka , to si poznal voe dobře. (noteeth)
A jako co ???
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Ty jsi ale těžkej mašťák, tak sem nedávej hodinový videa a vysvětli co jsi chtěl říct, takových videí je plnej net a co jako??? Co je jako špatnýho na fávu, měl jsem to auto rád, jestli stím máš problém tak to neřeš, ale kritizovat někoho za něco co se mu líbí, tomu nerozumím. Nemá cenu se stebou bavit, kakám na tebe, jo a moje děti nech bejt, je ti do nich hovno blbečku.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Tak co sem lezeš ?? Jdi tvejm dětem připálit jointa a pak di do hospy a ne sem !
Ty seš hrozně chytrej . Nemáš o ničem ani ánunk ale spolu s dalšíma dementkama seš nejchytřejší.
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Zatímco ty jsi nejchytřejší a běžně montuješ zařízení za miliardy, jak ti říkám, na tvoje debilní kecy nebudu reagovat a jen ti říkám aby jsi se nepletl do mejch dětí, oni ani nevědí co to joint je, to ty to jistě znáš velmi dobře když o tom tak bujaře bliješ. Dej mi pokoj mašťáku.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Jo, běžně instaluju, spravuju, ochranuju a nakupuju zařízení za miliardy , co je na tom divnýho ???
A tvý děti se mě netýkaj .
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

A6TDI píše:Jo, běžně instaluju, spravuju, ochranuju a nakupuju zařízení za miliardy , co je na tom divnýho ???
A tvý děti se mě netýkaj .
Tak se o nich nezmiňuj, já se o tvých taky nezmiňuju a už vůbec je neurážim kdoví co hulej, ale ty je asi ani nemáš, tak nic, jinak jsem našel chvilku mrknul na kousek toho tvýho supervidea a co jako? To že Hitlera podporovali švícaři a obchodovali sním americké firmy, které dodávali zboží jak Hitlerovi tak SSSR hlavně když to sype, to u nás vědí u vyhulený haranti na zastávce, jsi objevil ameriku, smekám jak jsi prudce inteligentní (LOL)


Když jedeš v miliardovým křeftu, tak co otravuješ tady ? Já myslím, že to tak žhavý nebude, ty náš miliardáři v A6ce TDI
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Prtosimtě , budu taktní k tobě i tvým dětem a řeknu ti jen:
Zbytečně sem přispíváš :)

A taky občas prodávám majetek společností.
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

A6TDI píše:Prtosimtě , budu taktní k tobě i tvým dětem a řeknu ti jen:
Zbytečně sem přispíváš :)

A taky občas prodávám majetek společností.
hele nechápu co se do mě navážíš, normálně se tu diskutuje o všem možným a několikrát jsem ti dal za pravdu a někdy i nesouhlasil, o tom to ale je, o diskuzi a rozdílné názory jsou přece běžná věc, tak o co ti jde fakt nechápu, ukázat jakýho máš pinďoura a jak děláš milirdový kšefty? Tak si dej do hlavičky místo A6TDI miliardář ať je nám to jasný jakej jsi borec a všichni ostatní jsme nuly. ;)
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

A6TDI píše:Prtosimtě , budu taktní k tobě i tvým dětem a řeknu ti jen:
Zbytečně sem přispíváš :)

A taky občas prodávám majetek společností.
hele nechápu co se do mě navážíš, normálně se tu diskutuje o všem možným a několikrát jsem ti dal za pravdu a někdy i nesouhlasil, o tom to ale je, o diskuzi a rozdílné názory jsou přece běžná věc, tak o co ti jde fakt nechápu, ukázat jakýho máš pinďoura a jak děláš milirdový kšefty? Tak si dej do hlavičky místo A6TDI miliardář ať je nám to jasný jakej jsi borec a všichni ostatní jsme nuly. ;)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Jerstli seš taková nula tak jo , já ti to neberu.
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

A6TDI píše:Jerstli seš taková nula tak jo , já ti to neberu.

Zase urážky, víš co ty miliardáři? Aby se nakonec neukázalo, že jsi jen takový tipicky český předlužený hovadko a dál stebou nekoumunikuju, jsi ubožáček
:fakac:
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

(rofl)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze - MIMO mísu“