jericho může poho...

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

jericho může poho...

Příspěvek od fekálek »

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jericho to četl a není vůbec překvapen, vše je to v tom článku..Italové byli vždy vpředu a žádná automobilka nemá na kontě tolik úspěchů, já Fiata mám čím dál raději , protože jeho udržování v chodu je sranda.. Není umění nacpat nějakou radost mnoha statisíci, ale za pár šupů mít "sluhu", který je spolehlivý, má krásný hlas a splňuje řidiči-majiteli jeho požadavky..Kdybych zdědil nebo vyhrál nového např. Superba, tak dám inzerát a rychle se jej zbavím, protože tato auta mne neuspokojují, budu raději masturbovat a použité prachy z prodeje budu investovat jinde...např. do motorky nebo jako kámoš, který teď kupuje/je to v jednání/ ARomeo GTV z konce 70. tých let s motorem Busso v úpravě na 230HP, je to voňavka a ty HP jsou poctivé a ne dnešní imaginární JAKOBY , pomocí kabelu jako k žehličce...Ale to auto není pro dnešní rozmazlené typy beze svalů, kteří musí mít vše elektrické, aby se nezadýchali, nebo nedostali zánět šlach , popřípadě svalovou distrofii..A auta ze 70. tých let byla PLNĚ závislá na kvalitě jejich řidiče a nic nikomu neodpustila, což ve světě mužů bývala běžná věc...Takže Italiano v objetí USA/nebo naopak/, bůh vám žehnej a mnoho štěstí... :D
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Já už honim jen nad obrázkama :D
Jericho je pozadu o fekálovi nevim , jak honí :D
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Jsou různé druhy uspokojení, někdo pořád žere, je to jeho orgasmus, někdo si musí šlehnout , aby vůbec něco cítil a musí si zvednout sebevědomí, protože to je sračka, jinému přináší uspokojení víra, popřípadě potřebuje svého vůdce, který mu dá rozkaz a pohlédne mu do očí a další prostě jen dosáhne uspokojení pomocí svého testosteronu a svého libida...Zjednodušeně řečeno, někdo šuká a někdo nešuká...Osobně u mne díky věku můj testosteron ubývá/vysychá/, a je to ve vlnách ,někdy je ho víc než bych čekal, jindy po něm není ani stopy...Takže postupně se přikláním k orgasmu, který vzniká právě při jízdě...Zvuková kulisa je podmínkou a samozřejmě technika, která to umožňuje..Bohužel nemám nadání jako někteří, což je vrozený talent ke sportovní jízdě a nejsem schopen plně využít větší množství HP, kterými motor disponuje, z čehož číhá nebezpečí, že někoho přizabiji, což bych nerad....Takže jsem opatrný jen tak přidat plný plyn...Ale přeji kvalitní orgasmy různého typu všem, kteří na to mají.... :D
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
uiqjirka
Aktivista
Příspěvky: 1291
Registrován: 29 úno 2008, 16:17

Příspěvek od uiqjirka »

A Fiat je nejhorsi volba uspokojeni.
Uživatelský avatar
cin
Aktivista
Příspěvky: 1582
Registrován: 27 led 2010, 15:42
Bydliště: jihlavsko

Příspěvek od cin »

Nejhorší uspokojení pro něj bude možná toto -
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babi ... -variant=1

(LOL) :D (rofl) ;)
O1 ASZ - 200 ps 436 Nm SW TDI Fun HW Marena TDI
Jawa 250 - 559
Zetor 25A
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

cin píše:Nejhorší uspokojení pro něj bude možná toto -
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/babi ... -variant=1

(LOL) :D (rofl) ;)
Asi ho trochu znáš cine, máš recht (rofl)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Budete se divit, ale vše má své hranice..Čehůny už jsem odepsal a na rozdíl od přátel to neřeším..Bohužel český národ má v sobě velkou množinu pitomců a rudé pakáže, měl šanci, ale ukázal, že je nepoužitelný a všechny ty kecy,jak je úžasný a čeho všeho je schopen, jsou jen povídačky naší kačky..Mám určitou hranici, která když je překonána, tak pro mne nastane určité "osvobození"...Vím who is who a i když nesnáším kolektivní vinu, což je primitivní náhled na věc, tak když většina provádí něco, co se vymyká slušnosti a rozumu, stáhne bohužel s sebou všechny...Čehůni prostě žádní géniové nejsou, moje naivita po revoluci byla jen naivitou a můj tehdejší názor, že až Češi ze sebe sejmou rudou knutu, tak že všem ukáží je nesmyslem..Čehůni ve své většině jsou jen vychcánci a mrdky, které koukají co jim kdo dá, kde co dostanou a nejsou schopni mít ani vlastní supermarket, kdyby nebylo Němců/kterým pořád nadávají/a Rakušanů , tak stojí ve frontě někde v průjezdu...Ubohost, malost a bezcharakternost vítězí ve všech oblastech, ti idioti si zvoli Babiše, který pobíral dotace i na kozy, které mu chodí po Čapím hnízdě...Moji bývalí kamarádi se mi mění před očima, hlavně že jsou někde v montovně a dostávají prebendy, nečtou, nepřemýšlí , a propaganda je požírá...Při vší té vzdělanosti, která čehůny měla obrodit, je opak pravdou..Kdo mě třeba naposled potěšil jsou hoši od Pirátů, například Michálek apod. když hovoří , tak mě polévá živá voda. Takže mě rudí čehůni polibte prdel, dělám si ty svoje koníčky, myslím jen na sebe, a pomáhám slušným spoluobčanům, kteří také jsou, ale které ta mašinérie českého hnoje zadusí... :(
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Jen aby nebyla moc daněná , natož živá (rofl)
Ty si prostě komik :D

Tovíš žejo , jdi vřískat na Babiše a na čecháčky , jak sou špatný .
A bud furt vpiči , když to tu nedokážeš využít.
Ale to tak "trochu" chápu.. ;)

A nezapomen na Zemane , než mu to skončí :)
Ten je z toho fakt zklamanej (noteeth)
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1366
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

A6TDI píše:Ty si prostě komik :D
Mohl by ses prosím rozepsat co konkrétně je v tom postu komické?
Člověk se pořád učí.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

To ani není tak vtipný jako "závažný" a nebudu to tu vysvětlovat .
Kdo chápe, chápe, kdo ne ,ten má smůlu.
Jen ti trochu natuknu...
Určitě není vina čecháčků ,že vznik republiky měli v 1918 a ted je rok 2018 a situace je kde ?
:)
Tak tyhle nesmysle jsou opravdu k smíchu.

Podle mě jsou češi šikovný národ , s bohatou kultůrou atd.

Ale moje vědomosti sahají "trochu " dál než za tento stereotipní slogan.. ;)
Rayx
Aktivista
Příspěvky: 2674
Registrován: 23 led 2006, 20:00
Bydliště: jz

Příspěvek od Rayx »

jericho-3 píše:a nejsou schopni mít ani vlastní supermarket, kdyby nebylo Němců/kterým pořád nadávají/a Rakušanů
V mnoha věcech máš pravdu, v mnoha věcech se pleteš ... Čím je svět složitější, tím víc se nelze koukat optikou černý/bílý, dobrý/špatný ... Všem bych doporučoval koukat se po světě a ne jen po tej "vyspělej" části ...

K těm krámům, ty jako jihočech, co takovej řetězec Flop nebo Jednota-Terno, Tuty, Tip? To že má matka Lidlu nebo Penny sílu je vidět po celým světě, porovnej si to s Tesco a jeho balancováním, EDEKA a další zahraniční, co museli zavřít krám ...
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1366
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

A6TDI píše:Podle mě jsou češi šikovný národ , s bohatou kultůrou atd.
Tak proto je to všude v píče a proto řeči o emigraci?
Člověk se pořád učí.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Ano. zrovna tohle období stojí za prd. A i dlouhodobě to moc happy není , nebylo a nebude.
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Má pravdu ten jericho, jsme jen národ důvěřivců a naivních blbců a pustili jsme si sem němce kteří jsou opět na koni a chtěli by zase žrát jako už mnohokrát v historii, to nejen češi jako ti idioti jim to ve své zaslepenosti obklopené krásnýmy obaly ve kterých je hnůj baštíme a jejich postranní úmysly nikdo nevidí a nechce vidět, jistě to s námi myslí dobře ti naši západní přátelé, že nám tu vybudovali krásně vymalované supermarkety a totálně ovládli maloobchodní trh a samozřejmě nejen to, jednou zase půjde do tuhého, tak doufám, že toto forum a jericho bude ještě živý aby nám to tu pak vše vysvětlil, že transport do osvětimi je pro slovany jediné solidní řešení, inu kdo se z historie nepoučil tak si ji bude muset zopakovat, jak už řeklo spoustu antijerichů. ;)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“