jericho může poho...

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Uživatelský avatar
Vici
Aktivista
Příspěvky: 7510
Registrován: 07 srp 2008, 09:14

Příspěvek od Vici »

tak nějak...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Ano dobře to pan Fekálek shrnul. Vidim to stejně . Vymily nám hlavy.
Youtůbkem , marketama ,akcema a TV šaškama a americkejma nesmyslama , který sme tu sežraly a ještě ted krkáme.. :(
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Fekálek je krásný příklad, za vše může někdo jiný-plete sem Osvětim apod..Ovládli náš maloobchodní trh...No to je prdel, proč jsme MY neovládli jejich trh? Kdo dopustil, že musela být nějaká revoluce, privatizace, vracení majetků apod: Němci, marťani nebo Nepálci? To my ne, to ostatní, my nikdy za nic nemohli, za zvěrstva po roce 1948, za postupné zpuštošení a vyrabování a vybydlení dědictví našich předků..Pořád jsme jen jásali, zaváželi lesy odpadem, bordelem, z naší krásné krajiny udělali lány po vzoru SSSR, mokřiny jsme vysušovali, pořád meliorovali, ničili přirozenou funkci krajiny a je to dodnes..Betonoví lidé z měst to neřeší, řeší si svoje zácpy, svoje autíčka, pijí balenou vodu a ty již otrávené řeky jsou jim fuk, že se tam již nedá koupat, je jim jedno, mají svoje bazeny, svoje dovolené, kde se vyčvachtají a pak jdou zvolit největšího ropáka desetiletí Babiše , který tam pere na plné kule jedy všeho druhu, ničí to, co z polí ještě zbylo a penízky se kutálejí, žerou jeho kuřata, která jsou hotová za 27 dní, ale musí je polít Vitanou, aby se dala vůbec žrát, atd. atd. Ale mi nic, máme plné huby svých dětí a pereme do nich každou sračku a kdyby byly ve výrobě granule, tak je tím budeme nacpávat..A najednou je problém, rozorané meze chybí, voda není, Morava je jako polopoušť, ale stejně se nic neděje, dotace přijdou, bude na nový Superb..Takhle je to na vesnici, zase je veselo, a když zase nám někdo ublížuje, to Němci a EU..Jsme jako vydržované děvky, bez dotací nám nic nejde, nic nepostavíme. Vítejte v blahobytu ala Czechia.. :(
nepropadat panice...
Domecek
Aktivista
Příspěvky: 1162
Registrován: 23 úno 2014, 19:45
Bydliště: kousek od prahy

Příspěvek od Domecek »

Zrovna ty tady tohle kecáš a dokázal jsi tu největší kulový, že teda nepostavíš nějakej řetězec supermárketů a nekonkuruješ? Jsi nula a vysmýváš se jiným nulám jaké že to jsou nuly, zamysli se člověče nebo co vlastně jsi ;)
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

No já nejsem přes obchod, já nejsem přes kecy, že kdyby jsme chtěli, nebo , kdyby ty Němci nám to nezkazili, my bychom jim ukázali..Já nechci mít plat jako v D, já nehudrám, že mám málo, já jsem realista a proto vím, že jsme z velké části jen spolek žvanilů , který ukázal, že jenom kňučí , ale kdyby všechny západní firmy odešly, včetně dotací, tak chcípneme hlady...Zase by jsme volali, oni nás podvedli, co budeme dělat? Znám pár šikovných čehůnů, kteří kdyby se dali dohromady a založili firmu, tak uspějí s přehledem, jsou fundovaní a zkušení, ale nejde to, uštěkali by se, až by jim prsty procházely společné prachy. Dnes je takový stav, že když chceš třeba opravit soustruh, nebo cokoliv jiného, zjišťuješ, kde bydlí ten dědek, který to kdysi dávno dělal, on se sotva hýbe,ale nemá konkurenci, lidé jej pořád otravují...A ostatní jdou dělat do montovny, kde mají prebendy a kde je naděje, že budou mít větší důchod. Takže expert lisuje PVC, nebo prodává autodíly, místo aby zaučoval mladé, jak se dělá řemeslo...Nemají odvahu /a dnes se jim ale nedivím/ se osamostatnit..Před chvilkou jsem kupoval brambory u soukromníka a ta paní povídá, ještě že vás znám, jinak bych to musela přepočítávat, ta umělohmotná taška stojí 2 kč, ale má jiné DPH než ty brambory, takže bych to musela rozdělit...Připitomnělí čehůni se tomu smějí, jak ten Babiš po těch soukromnících jde, a neuvědomují si, že to odserou sami, že to zaplatí, ten plebs sbírá účtenky, jestli nevyhrají milion a přitom si pak dojdeš k Babišovi koupit 0,75 Litru technického benzinu a dáš 70kč, všude zdražili, že stovka je dnes podřadná bankovka, za kterou nekoupíš ani cigára.. A Babiš má v klidu státní zakázky, které si sám odsouhlasí a jeho dotace jsou vyšší než jeho daně...Já na rozdíl od tebe jsem si přečetl jak Mein Kampf , tak Kapitál toho příživníka/Marxe/, který se celý život nechal živit od všech okolo, ale hlavně od Engelse, synáčka velkého kapitalisty. Takže kniha "O čem sním, když náhodou spím"je sračka větší než ten Hitlerovo blábol, kde rozhazuje med na všechny strany, ale pro čehůna je to orgasmus, jak všem říká, jací jsme pašáci, co vše jsme dokázali za dobu co je ve vedení,a ještě dokážeme, považuje se za nového Baťu a podobné bláboly..Takhle kniha je přesně určena pro různé Dědečky, fekálky a podobné exoty, zde se vyskytující/ti ale většinou čtou jen výplatní pásku/...Bohužel je určena pouze k tomu, aby mu ti ubožáci předali ještě moc, která mu chybí...A nastane ráj na zemi.....jde o to, kdo bude v tom ráji a kdo na té zemi... :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1366
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

Když pominu to, jak tu do sebe nesmyslně rejete, tak je smutný že tu má jericho ve spoustě věcí pravdu.
Člověk se pořád učí.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Jerich:
Kdybychom , nebyly tak Bysme byly :roll: a ňamkot jak malej parchant ..
A CO BYS JIM NABÍDNUL , MÍSTO TOHO NĚMECKA ?? A ZÁPADU
tY TVOJE ŠVIHADLA ??
TO ŽE NEUMÍŠ PRACOVAT S COMPUUTEREM ?
tU TVOU VES ?
FIATA ?? :D
Se šuldou předstvavujete jak Hurvínek válku.
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Jdou za starým dědkem kterej se klepe ale rozumí problému, tak kde je kurva problém? Řekl bych v systému jericho, je divný, že mladá generace stojí za hovno, nic neumí, je divný, že nám sem valej dotace na věci který jsou k hovnu, nevěř, že je to v lidech, v lidech se odráží doba a každej se snaží mít život co nejjednodušší, to je lidská vlastnost pokud nejsi sadomasochista. Když je podporováná lež,krádež, dotace, dávky a poctivá práce a slušný člověk je k smíchu, je něco špatně ne?
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

A slušný člověk je kdo? Mládež není špatná, nadávat na generaci, je hovadina, samozřejmě rodina od které pochází, je důležitá...Nám nadávali taky ti rudí pitomci, že se neangažujeme, že nechceme chodit v modě ala rudý buran, neměli vkus a ani soudnost, no prostě proletariát se vším všudy..A že je podporovaná krádež a dotace? Kdo koho zvolil? Kdo uvěřil tomu, že za 25 let se poctivou prací staneš miliardářem? Lidé se honí, aby měli vše, co kapitalismus umožňuje a předhání se, kdo má víc..Jak to, že lidem nevadí, že na hradě je hulvát, buran a mstivý stařec , který je jako vzor to nejhorší, co můžeme mít? Patrně ta část národa si doma nadává ty krávo, ty debile a považuje to za normální.../on mluví jako my, to je NÁŠ PREZIDENT/. Přitom základ je slušnost a vzájemná pomoc, a ne vše podmíněné vejvarem..Lidé se kolikrát diví, že se někdo směje, moje žena neustále hlaholí a taky jsem zaslechl, že je nějaká divná, že se pořád chechtá..Každý si to udělá jaké to má, vina není na straně zřízení, ale na příkladech , které malé děti mají..Kdo se honí, jednou vše dožene a zjistí, že život utek, často je sám, děti ho mají na háku a jeho cena je pouze v tom, kolik jim přepíše majetku...Mnozí lidé jsou povrchní, na vše kašlou, hlavně klídek, ono to nějak dopadne....Náš národ bydlet ve Finsku nebo Norsku, tak z toho udělá poušť a stoku, ale hlavně, že je prdel a vyhrali jsme v hokeji...Přitom jsme se tady mohli mít jako v ráji, ve středu Evropy, plné vědomostí, zkušeností, s krásnou přírodou a klimatem..Bohužel rudé prapory vždy vše zničí a je to jako radioktivita, pohltí-li tě, zahyneš... :(
nepropadat panice...
Uživatelský avatar
ROMEK
Aktivista
Příspěvky: 5465
Registrován: 03 dub 2006, 19:53
Odpovědi: 1
Bydliště: SK Záhorie

Příspěvek od ROMEK »

Jericho v niečom máš pravdu ale už sa konečne zobuď je rok 2018 a komunisti už tu nejsu teraz je doba kapitalizmu a penez
Honda CR-V, Peugeot Partner, Škoda 1000MB DELUXE
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Mladá generace nic neumí jo ?
No nevim kde koho znáte osobně ,ale já jsem narazil na lidi a ti umí až člověk kouká. I ženský.
Jen jsou hlupáci jako 99.9% národa .
Jericho ty pořád odříkáváš ty tvoje dežaví :roll:
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Neumí, vždyť je vidím denně jak sedí na zastávce hulej trávu a šmrdlaj display, pak přijdou a táto mám píchlé kolo,co stím? Jsou jistě i vyjímky, ale já vidím téhle sorty hromady.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Já mám na mysli lidi nad 20 let .
Ale tohle co ty myslíš , tam už se odráží rodina , výchova a vedení .Západ chlape , západ a jen a jen kapitál :)

Tenhle západní dekadent je jak mor..

Pošuk , mě zase označí za rudou lůzu ,ale s tim tu operovat opravdu nechci .
Ani Marxem ani Hitlerem .
Uživatelský avatar
šulda
Moderátor
Příspěvky: 1366
Registrován: 18 dub 2010, 15:20
Bydliště: Jemnice

Příspěvek od šulda »

ROMEK píše:komunisti už tu nejsu
Tak tímhle si jistej nejsem (noteeth)

Mladí nad 20 se dostanou k práci kde se musí něco umět a láteří že je to moc složitý, radši dělaj měniče než aby se něco učili, to není nic složitýho (noteeth) Tohle vidím ve svým oboru v práci dnes a denně. Pravda, najdou se i výjimky. Sem zvědavej co bude měnič dělat až dojdou odborníci.
Člověk se pořád učí.
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

Když jedu okolo čehokoliv, kde se něco dělá, kdo je tam? Mlaďoši, protože v tomhle hicu by starci natáhli brka. Přijede PPL, kdo je tam , zase usměvavý kluk a nemá problém, než se dědek sebere a přijde, atd. atd. Neviděl bych to tak černě, i je to vidět i tady..Stačí číst .. :)
nepropadat panice...
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“