Ducáto 3.0 jtd 2009 nejde palivoměr.

Alfa Romeo, Fiat, Lancia...

Moderátoři: šulda, Moderátoři

Odpovědět
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Ducáto 3.0 jtd 2009 nejde palivoměr.

Příspěvek od geo »

Ahoj neřešil jste někdo palivoměr na tejhle potvoře.Plovák je ok centrální jednotka hladinu vidí ale budíky hladinu neukazujou. V akčních členech palivoměr chodí ale normálně leží dole a bliká hladové oko.Can do budíků není přerušenej a jednotky si na nic nestěžujou.
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Toto sa mi stalo (síce na Citroene) keď bol motor v núdzaku, neukazoval palivomer a ani dojazd na PC, vyriešili sme motor a palivomer začal ukazovať. Ale keď píšeš že ostatné jendotky sú bez chýb... v meraných hodnotách prístrojovky je údaj o stave paliva? Či len v centrálnej jednotke? (predpokladám že nafty je v nádrži dosť :) )
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Palubka hodnotu nezná v bloku hodnot 0% .Centrální jednotka v diag hodnotu ví jen nevím proč to do palubky už nepředá a podle schéma předpokládám že jde udaj do palubky po can.
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

A začalo to robiť len tak z ničoho nič? Skúsil by som ešte odpojiť baterku na pár minút. Nešpekuloval niekto s nastavením proxy/CAN? Údaj km na prístrojovke náhodou nebliká? Prípadne by som ešte preveril konfiguráciu CAN, zvládne to aj Ecuscan ak máš plnú verziu ale zas na druhej strane je divné ak ostatné údaje na prístrojovke idú korektne.
geo
Aktivista
Příspěvky: 4633
Registrován: 16 zář 2010, 16:59

Příspěvek od geo »

Začlo to v zimě najelo to od té doby asi 20 tis.Stejné info jsem dostal i z fiatu a poser mě po odpojení bat na delší dobu to funguje.Dík za reakce.
Marek001
Aktivista
Příspěvky: 1776
Registrován: 08 říj 2009, 09:23
Bydliště: Dubnica nad Váhom

Příspěvek od Marek001 »

Tak fajn :) A keď píšeš že to začalo robiť v zime tak by som nebol prekvapený ak by príčinou bolo podpätie v palubnej sieti
Odpovědět

Zpět na „Italské vozy“