Zašlá sláva

co se jinam nevešlo/nehodilo - ohledně aut

Moderátoři: šulda, Moderátoři

jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

fekálek píše:Většina z nás co se tu hromadu let hrabeme v autech tak jistě v životě potkala taková touha se povozit a postavit si nějakou hračku, i já ji měl a na okruhu jsem nejezdil je to už dlouho, ale ta radost když tě nedojede borec v autě za milion a ty jedeš v pelechu jak kráva ale kterej fak jede je super.Je to ale nebezpečný a jak člověk dozraje a ohlídne se jakej byl kokot tak se divím jak to přežil.
Ale v tom právě to mládí je, se kravit, pokud to přežiješ, jsi vítěz.Představ si, že bys jen chodil do Kolbenky, na schůze, jezdil předepsanou rychlostí, chodil oblečen jako tvůj táta a poslouchal maminku , jak se máš chovat..A pak tak sediš mezi svými dětmi nebo vnoučaty a ony se tě zeptaji, táto/dědo/ co jsi vlastně dělal, když jsi byl mladý? A ty nemáš, co říct, právě průsery dělají mládí mládím, a pokud nepřesáhnou lidskou mez, je radost na to vzpomínat, co jsem posral, co mi vyšlo, kde byla prdel a kde nuda. Důležité je, když se člověk nemusí stydět..Dobře si pamatuji ty dokonalé mladíky ze střední školy, oblečení v tesilkách, s kravatou a s komiskami na nohou, v zadní kapse hřeben, vždy byli tam, kde se mělo být, už v 18 letech byli kandidáti strany, když jsme utekli ze školy, vždy seděli pečlivě v lavicích a přesně popsali, kdo to organizoval, atd. atd. A taky skončili u SNB, v politice nebo jako kontroloři v Kolbence.. A pak jsem je viděl na abiturientském srazu..Suchaři, s ksichtem bez úsměvu, nikdo si k nim ani nesedl, protože NEBYLO PROČ..Takže doporučuji kravit se, zkoušet vše, co nezničí zdraví a hlavně si vytvořit kvalitní kooperaci s druhým pohlavím... :D
nepropadat panice...
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:
fekálek píše:Většina z nás co se tu hromadu let hrabeme v autech tak jistě v životě potkala taková touha se povozit a postavit si nějakou hračku, i já ji měl a na okruhu jsem nejezdil je to už dlouho, ale ta radost když tě nedojede borec v autě za milion a ty jedeš v pelechu jak kráva ale kterej fak jede je super.Je to ale nebezpečný a jak člověk dozraje a ohlídne se jakej byl kokot tak se divím jak to přežil.
Ale v tom právě to mládí je, se kravit, pokud to přežiješ, jsi vítěz.Představ si, že bys jen chodil do Kolbenky, na schůze, jezdil předepsanou rychlostí, chodil oblečen jako tvůj táta a poslouchal maminku , jak se máš chovat..A pak tak sediš mezi svými dětmi nebo vnoučaty a ony se tě zeptaji, táto/dědo/ co jsi vlastně dělal, když jsi byl mladý? A ty nemáš, co říct, právě průsery dělají mládí mládím, a pokud nepřesáhnou lidskou mez, je radost na to vzpomínat, co jsem posral, co mi vyšlo, kde byla prdel a kde nuda. Důležité je, když se člověk nemusí stydět..Dobře si pamatuji ty dokonalé mladíky ze střední školy, oblečení v tesilkách, s kravatou a s komiskami na nohou, v zadní kapse hřeben, vždy byli tam, kde se mělo být, už v 18 letech byli kandidáti strany, když jsme utekli ze školy, vždy seděli pečlivě v lavicích a přesně popsali, kdo to organizoval, atd. atd. A taky skončili u SNB, v politice nebo jako kontroloři v Kolbence.. A pak jsem je viděl na abiturientském srazu..Suchaři, s ksichtem bez úsměvu, nikdo si k nim ani nesedl, protože NEBYLO PROČ..Takže doporučuji kravit se, zkoušet vše, co nezničí zdraví a hlavně si vytvořit kvalitní kooperaci s druhým pohlavím... :D

Souhlasím, ale doba se mění a dnes už nejde postavit fiata 127 a narvat do zadku motor 2.0 turbo a ject to vyzkoušet na ulici jako dřív, dodnes si pamatuji jak mi kolega volal a já říkám tak co?? On povída, jede to dobře, řídit to nejde, po zdárném ladění a blbnutí kdy libi nechápali jak taková auto může takhle ject a ptali se co je v tom za motor, jsme jim říkali čtyčválec…, hrozná prdel, ale dnes sedeji všichni v autobusový zastávce, huleji trávu a kdyby měli seřídit fora na fekálovi, tak budou koukat jak vemeno co se po nich vlastně chce. Je to všechno dnes už v hajzlu
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

jericho-3 píše:
fekálek píše:Většina z nás co se tu hromadu let hrabeme v autech tak jistě v životě potkala taková touha se povozit a postavit si nějakou hračku, i já ji měl a na okruhu jsem nejezdil je to už dlouho, ale ta radost když tě nedojede borec v autě za milion a ty jedeš v pelechu jak kráva ale kterej fak jede je super.Je to ale nebezpečný a jak člověk dozraje a ohlídne se jakej byl kokot tak se divím jak to přežil.
Ale v tom právě to mládí je, se kravit, pokud to přežiješ, jsi vítěz.Představ si, že bys jen chodil do Kolbenky, na schůze, jezdil předepsanou rychlostí, chodil oblečen jako tvůj táta a poslouchal maminku , jak se máš chovat..A pak tak sediš mezi svými dětmi nebo vnoučaty a ony se tě zeptaji, táto/dědo/ co jsi vlastně dělal, když jsi byl mladý? A ty nemáš, co říct, právě průsery dělají mládí mládím, a pokud nepřesáhnou lidskou mez, je radost na to vzpomínat, co jsem posral, co mi vyšlo, kde byla prdel a kde nuda. Důležité je, když se člověk nemusí stydět..Dobře si pamatuji ty dokonalé mladíky ze střední školy, oblečení v tesilkách, s kravatou a s komiskami na nohou, v zadní kapse hřeben, vždy byli tam, kde se mělo být, už v 18 letech byli kandidáti strany, když jsme utekli ze školy, vždy seděli pečlivě v lavicích a přesně popsali, kdo to organizoval, atd. atd. A taky skončili u SNB, v politice nebo jako kontroloři v Kolbence.. A pak jsem je viděl na abiturientském srazu..Suchaři, s ksichtem bez úsměvu, nikdo si k nim ani nesedl, protože NEBYLO PROČ..Takže doporučuji kravit se, zkoušet vše, co nezničí zdraví a hlavně si vytvořit kvalitní kooperaci s druhým pohlavím... :D

Souhlasím, ale doba se mění a dnes už nejde postavit fiata 127 a narvat do zadku motor 2.0 turbo a ject to vyzkoušet na ulici jako dřív, dodnes si pamatuji jak mi kolega volal a já říkám tak co?? On povída, jede to dobře, řídit to nejde, po zdárném ladění a blbnutí kdy libi nechápali jak taková auto může takhle ject a ptali se co je v tom za motor, jsme jim říkali čtyčválec…, hrozná prdel, ale dnes sedeji všichni v autobusový zastávce, huleji trávu a kdyby měli seřídit fora na fekálovi, tak budou koukat jak vemeno co se po nich vlastně chce. Je to všechno dnes už v hajzlu
Uživatelský avatar
WOB
Aktivista
Příspěvky: 1727
Registrován: 02 úno 2015, 12:59

Příspěvek od WOB »

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: DALŠÍ NEKONEČNÉ TÉMA JERICHA. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

V tomhle tématu sním musím tak nějak držet krok, asi jsme za mlada byli stejný magoři :punk:
jericho-3
Aktivista
Příspěvky: 20116
Registrován: 16 čer 2009, 16:46

Příspěvek od jericho-3 »

WOB píše::roll: :roll: :roll: :roll: :roll: DALŠÍ NEKONEČNÉ TÉMA JERICHA. :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Čekám na tvoje.. (wallbash)
nepropadat panice...
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

No rajtování v běžnym provozu ,nijak zvlášt COOL není , to tady ses nehecujte .. :D Dneska to stojí pro řidiče prd se povozit naa okruhu.
Anebo uzavřít nějakou silnici s pár kámošema. To bylo před dvaceti lety , nevim jak dneska , orgáni by to schrouply ?
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

Na okruh jezději mamánci kde taťka koupil M5ku a já jim to tam všem ukážu, ale pocit kdy s kraksnou na dálnici takovýho mamánka s A6kou školíš jak malýho prchanta kterej se doma rozčiluje, tati mám málo KW potřebuju chip (noteeth) (noteeth)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Hmm to musí být pocit :D Ale proti gustu nic..
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

To právě ty nepochopíš, protože jsi tak 25let-, za nás to bylo jiný, kdo co dokázal rukama a ne prachama táty
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Podle nicku bys mohl usoudit že jsem tady necelých deset let a od patnácti tu nejsem .
fekálek
Aktivista
Příspěvky: 1878
Registrován: 28 úno 2016, 18:46

Příspěvek od fekálek »

A6TDI píše:Podle nicku bys mohl usoudit že jsem tady necelých deset let a od patnácti tu nejsem .
Já tě zase tak dobře neskenuju, jsi mi docela buřt ;)
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Tak sem furt nejeb po všech vláknech .
Tady by měl bejt takovej moderátor ,kterej by takový otravy co jen žvaněj blbiny vo svačně vybanoval do píče .
To by mělo za následek že by sem chodily lidi který ví která bije.
Dieselupoweru by se jistě zvedly tržby a tu by bylo možno číst kvalitní forum , kerý šlo do pr. v posledních dvou letech..
Uživatelský avatar
Andre
Aktivista
Příspěvky: 1607
Registrován: 23 led 2006, 05:35
Bydliště: Jablonec nad Nisou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Andre »

Proto je asi nejvyšší čas přejít na elektriku a ukončit tuto agónii spalovacích motorů, nesmyslnou honbu za "čistějšími" emisemi jenž má za důsledek pouze vyšší cenu vozu, jeho nižší spolehlivost a dražší údržbu.... Možná příchod EV trochu zčeří vody a výrobci nám nabídnou spolehlivá auta, u kterých nebude třeba stále dokola řešit komplikované závady, což je jenom jedna z jejich mnoha výhod.
A6TDI
Aktivista
Příspěvky: 4820
Registrován: 05 říj 2009, 19:33

Příspěvek od A6TDI »

Vždyt už se děje Andre . A ty tomu přechodu pomáháš . Nebo ty snad čekáš víc ? Jistě že to jde snadno , skoro mávnutím kouzelného proutku ale NA TOM ALE ELITÁŘI NEMÁ ZÁJEM a bohatí , korporace a přiživující se nohsledi se přímo děsí takového přístupu lidstva :)
Fekál a Jerich , to jsou jejich borci :Plnou hubu nadávek přesně na ty věci na který mají nadávat a zásadní problém nejsou schopni vidět. :D
Ale dozajista máš velkou část pravdy. Určitě si tomu věnoval čas studiem a možná se i připravuješ na první generaci těchto aut , to nevím . :)
Odpovědět

Zpět na „Diskuze o autech“